Matīss Palsāns
K40+ | Ogres Milži
Sponsori

Sponsori

Latvijas Maksibasketbola čempionātā aizvadītas 13. nedēļas spēles, uzsākot turnīra otro daļu.

Nedēļas piecās spēlēs individuāli labāko sniegumu demonstrēja "Garkalnes novada" centra spēlētājs Igors Lūķis, sekmējot viņa pārstāvētās komandas uzvaru K55+ vecuma grupas izbraukuma mačā ar "Ķekavu" - 96:47. Lūķis laukumā aizvadīja 26 minūtes, guva 23 punktus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvās piespēles un pārtvēra divas bumbas, sasniedzot arī lielisku metienu precizitāti: divpunktnieki - 9/13, trīspunktnieki - 1/1, soda metieni - 2/3. Summā Igors savāca 30 efektivitātes punktus.

Tikai par vienu efektivitātes punktu mazāk sakrāja "Rīgas satiksmes" basketboliste Ingrīda Kubliņa. Viņas pārstāvētā komanda D55+ grupas spēlē ar 49:51 zaudēja "Zeltenēm", bet Kubliņa guva vairāk par pusi no "Rīgas satiksmes" punktiem. Kubliņa laukumā aizvadīja 37 minūtes, guva 26 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas un pārtvēra trīs bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki - 12/21, soda metieni - 2/4.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 13. nedēļas spēļu rezultāti:

K55+

“Ķekava” – “Garkalnes novads” 47:96 (Freibergs 17, Pavlovičs 10 – Laurs 23, Laurs 22, Jansons 19, Cālītis 13).

K65+

SK “Jūrmalas sports” – BK “Tukums” 48:72 (Ruģelis 26 – Bukovskis 24, Burģis 15, Kapačs 13, Zakenfelds 12);
“I.O.S.” – “Zinātņu akadēmija” 41:57 (Kimonts 13, Bergvalds 12 – Nekrašs 17, Dzenītis 16, Vaivads 13).