Nākamās spēles

-
:
-
K40+ | 2020.02.19. | 19.30
-
:
-
K40+ | 2020.02.19. | 20.00
-
:
-
K65+ | 2020.02.19. | 20.00
-
:
-
K45+ | 2020.02.21. | 20.00
-
:
-
D40+ | 2020.02.22. | 12.00
-
:
-
K50+ | 2020.02.22. | 16.00

Iepriekšējās spēles

K45+ | 2020.02.16. | 11.00
D30+ | 2020.02.16. | 13.00
K50+ | 2020.02.16. | 16.00
K45+ | 2020.02.16. | 12.00
K75+ | 2020.02.15. | 16.30
K60+ | 2020.02.15. | 15.00
Sveicam vārda dienā!
Zane Rozīte
D40+ | Cēsis 45
Zane Pupudruva
D30+ | Rīga MIX 30
Zane Eglīte
D30+ | Cēsis vieno 30
Sveicam dzimšanas dienā!
Zigurds Dosbergs
K40+ | TENAX Dobele
Sponsori

                                                                                                                            

Sveicam vārda dienā!
Zane Rozīte
D40+ | Cēsis 45
Zane Pupudruva
D30+ | Rīga MIX 30
Zane Eglīte
D30+ | Cēsis vieno 30
Sveicam dzimšanas dienā!
Zigurds Dosbergs
K40+ | TENAX Dobele
Sponsori

                                                                                                                            

Maksibasketbola Baltijas kausa izcīņas vēsturē piektais turnīrs notika aizvadītās nedēļas nogalē Ventspils Olimpiskā centra sporta zālēs. Viens no divpadsmit Baltijas kausiem paliks Latvijā, jo D45+ grupā triumfēja “Rīgas satiksmes” dāmas.



Latvijai sudraba medaļas ieguva “SC Group/Rīga” (K40+), “Ventspils” (K45+), “Ikšķile” (K60+), BK “Tukums” (K70+), “Rīga Mix” (D30+), BK “Tukums” (D55+), bronzas godalgas – “Jūrmala” (K45+), BK “Tukums” (K50+), “Ikšķile” (K55+).

Baltijas kausa izcīņas vietu sadalījums:

K40+

1. “Pakruojo Parketas” (Lietuva), 2. “SC Group/Rīga” (Latvija), 3. “Mooste” (Igaunija), 4. “Kedainiu SKK” (Lietuva).

K45+

1. “Alkajas” (Lietuva), 2. “Ventspils” (Latvija), 3. “Jūrmala” (Latvija), 4. “Sirvintos Briedis” (Lietuva).

K50+

1. “Patvanka” (Lietuva), 2. “Wombat” (Igaunija), 3. BK “Tukums” (Latvija).

K55+

1. “BBG Perlas” (Lietuva), 2. “Taurage” (Lietuva), 3. “Ikšķile” (Latvija).

K60+

1. “Vilniaus Senjorai” (Lietuva), 2. “Ikšķile” (Latvija).

K65+

1. “Vilniaus Statybos Senjorai” (Lietuva), 2. “Klaipeda” (Lietuva), 3. “Žalgiris-Juta” (Lietuva), 4. “Kalev” (Igaunija).

K70+

1. “Statyba” (Lietuva), 2. BK “Tukums” (Latvija), 3. “Žalgiris” (Lietuva).

D30+

1. “Estonia” (Igaunija), 2. “Riga Mix” (Latvija).

D40+

1. “SKK Versan” (Lietuva).

D45+

1. “Rīgas satiksme” (Latvija), 2. “Seduvos Malunas” (Lietuva).

D50+

1. “BC Svaja” (Lietuva), 2. “MBL Estonia” (Igaunija).

D55+

1. “Tark ei Torma” (Igaunija), 2. BK “Tukums” (Latvija).