Nākamās spēles

-
:
-
K40+ | 2020.02.19. | 19.30
-
:
-
K40+ | 2020.02.19. | 20.00
-
:
-
K65+ | 2020.02.19. | 20.00
-
:
-
K45+ | 2020.02.21. | 20.00
-
:
-
D40+ | 2020.02.22. | 12.00
-
:
-
K50+ | 2020.02.22. | 16.00

Iepriekšējās spēles

K45+ | 2020.02.16. | 11.00
D30+ | 2020.02.16. | 13.00
K50+ | 2020.02.16. | 16.00
K45+ | 2020.02.16. | 12.00
K75+ | 2020.02.15. | 16.30
K60+ | 2020.02.15. | 15.00
Sveicam vārda dienā!
Zane Rozīte
D40+ | Cēsis 45
Zane Pupudruva
D30+ | Rīga MIX 30
Zane Eglīte
D30+ | Cēsis vieno 30
Sveicam dzimšanas dienā!
Zigurds Dosbergs
K40+ | TENAX Dobele
Sponsori

                                                                                                                            

Sveicam vārda dienā!
Zane Rozīte
D40+ | Cēsis 45
Zane Pupudruva
D30+ | Rīga MIX 30
Zane Eglīte
D30+ | Cēsis vieno 30
Sveicam dzimšanas dienā!
Zigurds Dosbergs
K40+ | TENAX Dobele
Sponsori

                                                                                                                            

Piekto reizi notiekošās Baltijas kausa izcīņas maksibasketbolā pirmās dienas spēles tiks aizvadītas piektdien, 13. septembrī Ventspils Olimpiskā centra visās trijās sporta zālēs. Divu dienu turnīrā startēs kopumā 34 komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.



Vīriešu konkurencē spēles notiks klasiskajās astoņās vecuma grupās. Četrās no tām Latviju šajā starptautiskajā turnīrā pārstāvēs Latvijas Maksibasketbola 2018./2019. gada sezonas čempionvienības – “Ventspils” (K45+), BK “Tukums” (K50+ un K70+) un “LBSK” (K75+). Par Baltijas kausiem vēl cīnīsies četras Latvijas vienības - “SC Group/Rīga” (K40+), “Jūrmala” (K45+), “Ikšķile” (K55+ un K60+).

Sieviešu konkurencē kopumā deviņu komandu pulkā būs arī trīs vienības no Latvijas – “Rīga Mix” (D30+),  “Rīgas satiksme” (D45+) un BK “Tukums” (D55+).

Grupās ar četrām komandām notiks pusfināli un fināli, bet pārējās grupās uzvarētāji tiks noteikti pēc apļa turnīra vai savstarpējās mača rezultātiem.

Baltijas kausa izcīņas komandu sastāvi, kalendārs, rezultāti.