Juris Groza
Juris Keišs
Juris Čudo
Sponsori

Latvijas Maksibasketbola 30. čempionāta devītajā nedēļā Talsos, Locikos, Jūrmalā, Ķekavā, Limbažos un Vālodzēs tika aizvadītas kopumā sešas spēles. Efektīvāko sniegumu demonstrēja “SC Group Krown/Restorfx” basketbolists Normunds Feierbergs, kuram pietrūka tikai vienas rezultatīvās piespēles, lai sasniegtu “Triple-double”. Labāko trijniekā arī Jānis Pinnis un Gunārs Mednis.

K40+ grupas spēlē Jelgavā “SC Group Krown/Restorfx” ar 85:67 pārspēja vietējo “Doku”. Uzvarētāju sastāvā Normunds Feierbergs spēlēja 37 minūtes, guva 26 punktus, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izpildīja deviņas rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 7/10, trīspunktnieki – 3/5, soda metieni – 3/4. Summā Feierbergam 40 efektivitātes punkti.

K60+ grupas mačā “Ķekava” savā laukumā ar 70:49 uzveica BK “Tukums”. Uzvarētāju sastāvā Gunārs Mednis spēlēja visas 40 minūtes, guva 22 punktus, izcīnīja 26 atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja piecus metienus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 6/23, soda metieni – 10/14. Summā Mednim 34 efektivitātes punkti.

K40+ grupas spēlē Ulbrokas vidusskolas sporta zālē BK “Stopiņi” ar 55:82 zaudēja “SC Group Krown/Restorfx”. Mājinieku sastāvā Jānis Pinnis spēlēja 40 minūtes, guva 21 punktu, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, izpildīja divas rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja divus metienus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 9/16, trīspunktnieki – 1/3, soda metieni – 0/1. Summā Pinnim 32 efektivitātes punkti.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 9. nedēļa

K40+

BK “Stopiņi” – “SC Group Krown/Restorfx” 55:82 (Pinnis 21+15 AB – Alksnis 19+5 AB, Feierbergs 14+10 AB+5 RP, Beitiņš 12+7 AB);

BK “Augšdaugavas novads” – “Kursa MRU Mārupe” 73:69 (Dzalbe 16+11 AB, Settarovs 12, Ševernovičs 10, Keziks 10+11 AB – Rombergs 25+11 AB, Vīnbergs 15+10 AB+5 RP);

“Doks” – “SC Group Krown/Restorfx” 67:85 (Teteris 18+6 AB, Lānso 17+5 AB, Nāckalns 12+11 AB, Priedeslaipa 12+10 AB – Feierbergs 26+13 AB+9 RP, Alksnis 23+9 AB, Beitiņš 14+10 AB+8 RP, Jakuška 10+6 AB).

K50+

“Talsi” – “Ķekava” 57:65 (Blumbergs 15, Ar. Bērziņš 12+9 AB – Bolšakovs 18+10 AB, Neilands 18, Kāpostiņš 16+5 AB+5 RP).

K60+

“Ķekava” – BK “Tukums” 70:49 (Mednis 22+26 AB+5 BM, Šliters 23+7 AB, Spinga 16+9 AB+5 RP – Kapačs 10+5 AB);

“Limbaži/Sigulda” – “Aizkraukle” 62:64 (Gulbis 15+5 AB, Leimanis 14+9 AB, Kalnaellis 12+17 AB – Neilands 18+5 AB, Miķelsons 13+5 AB, Briedis 10, Andža 10+5 AB+6 PB).

K70+

SK “Jūrmalas sports” – BK “Tukums” 42:48 (Ruģelis 18+6 AB, Nekrašs 16+8 AB – Kapačs 20+11 AB+5 RP, Dzenītis 11+7 AB).

Teksts un foto: Renārs Buivids