Līga Ludborža
D30+ | Augšdaugavas novads
Sponsori

Sponsori

Latvijas Maksibasketbola 30. čempionāta 12. nedēļā Limbažos, Dobelē un Rīgā kopumā tika aizvadītas piecas spēles. Efektīvāko spēlētāju konkurencē uzvarēja “Rīgas satiksmes” basketboliste Ilze Dukāte, apsteidzot Normundu Feierbergu (“Old Crabs Limbaži”) un Aleksandru Čerņu (“Ķekava”).

D45+ grupas spēlē “Rīgas satiksme” ar 88:51 pārspēja “Dobeli 50”. Uzvarētāju sastāvā Ilze Dukāte spēlēja 37 minūtes, guva 38 punktus, izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja četrus metienus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 15/22, soda metieni – 8/9. Summā Dukātei 51 efektivitātes punkti.

K45+ grupas spēlē “Old Crabs Limbaži” savā laukumā ar 74:68 pārspēja “Ķekavu”. Mājinieku sastāvā Normunds Feierbergs spēlēja 38 minūtes, guva 22 punktus, izcīnīja 21 atlēkušo bumbu, izpildīja piecas rezultatīvās piespēles, pārtvēra piecas bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 5/10, trīspunktnieki – 3/11, soda metieni – 3/4. Summā Feierbergam 34 efektivitātes punkti.

Šajā pašā mačā “Ķekavas” rindās Aleksandrs Čerņa spēlēja 38 minūtes, guva 30 punktus, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, pārtvēra četras bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 9/15, trīspunktnieki – 2/4, soda metieni – 6/10. Summā Čerņam 33 efektivitātes punkti.

Iespaidīgu spēli aizvadīja “Ogres/SK Jūrmalas sporta” basketbolists Kazimirs Nekrašs, kurš cīņā pret “LBSK” izcēlās ar 26 punktiem un 18 atlēkušajām bumbām.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 12. nedēļa

K40+

“Old Crabs Limbaži” – “Tenax” 68:56 (Vikmanis 28+8 AB, Kreišmanis 10+7 AB – Fortiņš 13+13 AB, Kalniņš 12+12 AB, Kalniņš 11+9 AB).

K45+

“Old Crabs Limbaži” – “Ķekava” 74:68 (Feierbergs 22+21 AB+5 RP+5 PB, Vikmanis 21+10 AB, Veide 15+7 RP – Čerņa 30+10 AB, Spila 20+10 AB+5 RP);

“Old Crabs Limbaži” – “SC Group Krown/Restorfx” 78:57 (Veide 25+5 AB+10 RP, Ginters 15+13 AB, Kobiņecs 14+8 AB – Čapkovskis 15, Dzērve 14+13 AB, Salenieks 11+5 AB).

K75+

“LBSK” – “Ogre/SK Jūrmalas sports” 23:50 (Vaivads 6+5 AB – Nekrašs 26+18 AB, Kamparzāle 10+13 AB+7 RP).

D45+

“Dobele 50” – “Rīgas satiksme” 51:88 (Lejniece 10+14 AB – Dukāte 38+18 AB, Baškevics 15+11 AB, Baranovska 12+5 AB, Ose-Hlebovicka 10+8 RP).

Teksts un foto: Renārs Buivids