Dzintra Grīnšteine
D30+ | Ķekava
Sponsori

Sponsori

Latvijas Maksibasketbola 30. čempionāta 23. nedēļā Tukumā, Locikos, Rīgā, Cēsīs un Jelgavā kopumā tika aizvadītas septiņas spēles. Efektīvāko sniegumu demonstrēja Ilze Dukāte (“Rīgas satiksme”), bet labāko trijniekā iekļuva arī divi K40+ grupas basketbolisti – Atis Slišāns (BK “Stopiņi”) un Didzis Avišāns (“Ogre”).

D45+ grupas spēlē Rīgā, BA “Turība” sporta zālē “Rīgas satiksme” ar 64:51 pārspēja “Dobeli 50”. Uzvarētāju sastāvā Ilze Dukāte spēlēja gandrīz visas 40 minūtes, guva 41 punktu, izcīnīja 23 atlēkušās bumbas, bloķēja septiņus (!) metienus, sāncensēm izprovocēja deviņus noteikumu pārkāpumus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 15/33, soda metieni – 11/14. Summā Dukātei 49 efektivitātes punkti.

K40+ grupas ceturtdaļfināla mača pagarinājumā “Ogre” ar 78:74 uzveica BK “Stopiņi” pārstāvjus. Stopiņu komandā Atis Slišāns spēlēja nepilnas 39 minūtes, guva 37 punktus, izcīnīja 15 atlēkušās bumbas, pārtvēra trīs bumbas. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 7/11, trīspunktnieki – 5/16, soda metieni – 8/11. Summā Slišānam 37 efektivitātes punktus. Ogrēniešu efektivātakais spēlētājs Didzis Avišāns laukumā aizvadīja 32 minūtes, guva 24 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izpildīja trīs rezultatīvās piespēles, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja divus metienus. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 5/10, trīspunktnieki – 4/5, soda metieni – 2/2. Summā Avišānam 30 efektivitātes punkti.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 23. nedēļa

K40+. Ceturtdaļfināls

BK “Stopiņi” – “Ogre” 74:78 (Slišāns 37+15 AB, Felss 17+6 AB+4 RP – Avišāns 24+5 AB, Kasparāns 14+14 AB, Pauliņš 10+12 AB+6 RP).

K50+

“Doks” – “Lapmežciems” 48:58 (Logins 17+11 AB, Ozoliņš 12, Reins 12+6 AB – Alksnis 15+20 AB, Lasmanis 13+7 AB, Kulačkovskis 10).

K55+

“Ikšķile” – “Ķekava” 0:20

K60+

BK “Tukums” – “Ķekava” 78:54 (Ziediņš 18+5 RP, Leingards 18+7 AB+7 RP, Bergmanis 16+5 RP, Kapačs 11 – Retenais 23+8 AB, Freibergs 12+5 RP).

D30+

BK “Augšdaugavas novads” – “Cēsis vieno” 54:51 (Lakomko-Upe 17, Voroņko 17+13 AB, Ridere 10 – Z. Eglīte 18+14 AB+5 RP, Šveice 12+8 AB).

D45+

“Rīgas satiksme” – “Dobele 50” 64:51 (Dukāte 41+23 AB+7 BM – Lejniece 16+14 AB, Skuja 15, Krūmiņa 14+6 AB);

“Cēsis” – “Rīgas satiksme” 34:50 (Ķuze 10+17 AB – Dukāte 18+14 AB, Baranovska 12+6 AB, Druka-Jaunzeme 11+9 AB).