Marats Ņeverovskis
K45+ | TENAX Dobele
Sponsori

Sponsori

Latvijas Maksibasketbola 30. čempionāta 24. nedēļā Rīgā, Ķekavā un Dobelē kopumā tika aizvadītas sešas spēles. K45+ grupā abos pusfinālos bija nepieciešams papidlaiks, lai noteiktu uzvarētājus. Efektīvāko spēlētāju saraksta galvgalī Vivita Morusa (“Dobele”), apsteidzot Diānu Baranovsku un Ilmāru Bergmani.

K45+ grupas pirmajā pusfinālā Rīgā, “Turības” sporta zālē “Old Crabs Limbaži” ar 73:67 pārspēja “Ķekavu”. Pamatlaika pēdējā sekundē Aigars Andžs, kurš tajā dienā atzīmēja 49. dzimšanas dienu, ar trīspunktnieku izrāva neizšķirtu (54:54), bet papildus piecminūtē rezultatīvāki bija limbažnieki. Uzvarētājiem Māris Vikmanis guva 28 punktus, bet sāncenšiem ar iespaidīgu “Double-double” izcēlās Aivars Spila – 24 punkti un 15 atlēkušās bumbas.

Otrajā pusfinālā papildlaikā “Ventspils” ar 71:69 pārspēja Jelgavas “Doku”. Ventspilniekiem Māris Reinbergs guva 30 punktus, ieskaitot sešus precīzus trīspunktniekus 11 mēģinājumos. Sāncenšiem ar 21 punktu izcēlās Ansis Teteris.

D30+ grupas spēlē Dobelē laukuma saimnieces ar 78:45 uzveica “Rīgu Mix”. Uzvarētājām Vivita Morusa spēlēja 33 minūtes, guva 36 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izpildīja divas rezultatīvās piespēles. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 11/16, trīspunktnieki – 4/5, soda metieni – 2/3. Summā Morusai 35 efektivitātes punkti.

D45+ grupas mačā “Rīgas satiksme” viesos ar 54:36 uzveica “Dobeli 50”. Rīdziniecēm Diāna Baranovska spēlēja nepilnas 39 minūtes, guva 24 punktus, izcīnīja 21 atlēkušo bumbu, izpildīja deviņas rezultatīvās piespēles. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 10/25, trīspunktnieki – 0/1, soda metieni – 4/8. Summā Baranovskai 32 efektivitātes punkti.

K40+ grupas ceturtdaļfinālā “SC Group Krown/Restorfx” ar 90:72 uzveica Dobeles “Tenax”. Uzvarētājiem Ilmārs Bergmanis spēlēja 29 minūtes, guva 24 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, izpildīja piecas rezultatīvās piespēles. Metienu precizitāte: divpunktnieki – 5/6, trīspunktnieki – 2/4, soda metieni – 8/9. Summā Bergmanim 29 efektivitātes punkti.

Latvijas Maksibasketbola čempionāta 24. nedēļa

K40+. Ceturtdaļfināls

“SC Group Krown/Restorfx” – “Tenax” 90:72 (Bergmanis 24+6 AB+5 RP, Lukševics 15, Antons 14, Beitiņš 12+5 AB, Alksnis 11+5 AB – Ņeverovskis 27, Jansons 14+8 AB, Kalniņš 12).

K45+. Pusfināli

“Old Crabs Limbaži” – “Ķekava” 73:67 (Vikmanis 28+6 AB, Veide 14 – Spila 24+15 AB, Rombergs 18+7 AB);

“Doks” – “Ventspils” 69:71 (Teteris 21+6 AB+6 RP, Logins 17+9 AB – Reinbergs 30, Lasmanis 14+6 AB).

D30+

“Dobele” – “Rīga Mix” 78:45 (Morusa 36+5 AB, Blūma 11+8 AB – Dārzniece 17+20 AB).

D35+

“Ķekava” – “Rīgas satiksme 40” 52:41 (Balode 18+9 AB, Puķīte-Potehina 17 – Baškevica 20+11 AB).

D45+

“Dobele 50” – “Rīgas satiksme 45” 36:54 (Jordane-Liflande 13+15 AB – Baranovska 24+21 AB+9 RP, Udalova 13+11 AB).