Nākamās spēles

-
:
-
K60+ | 2021.12.08. | 19.30
-
:
-
K50+ | 2021.12.10.. | 19.30
-
:
-
K40+ | 2021.12.11. | 19.15
-
:
-
K45+ | 2021.12.11. | 12.00
-
:
-
K60+ | 2021.12.11. | 12.30
-
:
-
D30+ | 2021.12.11. | 16.00

Iepriekšējās spēles

K75+ | 2021.12.05. | 11.00
K40+ | 2021.12.05. | 15.30
K55+ | 2021.12.05. | 12.00
D30+ | 2021.12.05. | 13.30
D30+ | 2021.12.05. | 14.00
D35+ | 2021.12.05. | 12.30
Sveicam vārda dienā!
Vladimirs Spolītis
K60+ | BK Tukums
Gunārs Skribnovskis
K40+ | SC Group Krown/Restorfx
K45+ | SC Group Krown/Restorfx
K50+ | Doks Jelgava
Gunārs Lazda
K65+ | Ķekava
K60+ | Ķekava
K55+ | Ķekava
Gunārs Mednis
K55+ | Ķekava
K60+ | Ķekava
Gunārs Zakenfelds
K70+ | BK Tukums
K75+ | BK Tukums
Gunārs Grišulis
K75+ | Ogre /SK Jūrmalas sports
Gunārs Belkovskis
K60+ | Aizkraukle
K65+ | Ikšķile
K55+ | Ikšķile
Vladimirs Tiņegins
K75+ | LBSK 75
Sveicam dzimšanas dienā!
Māris Gipsers
K45+ | Ventspils
Juris Viņķelis
K65+ | Ķekava
Raitis Zole
K55+ | Dakteri
K60+ | Dakteri
Evita Žvarte
D35+ | Avantis
Sponsori

                                                                                                                                               

   

Sveicam vārda dienā!
Vladimirs Spolītis
K60+ | BK Tukums
Gunārs Skribnovskis
K40+ | SC Group Krown/Restorfx
K45+ | SC Group Krown/Restorfx
K50+ | Doks Jelgava
Gunārs Lazda
K65+ | Ķekava
K60+ | Ķekava
K55+ | Ķekava
Gunārs Mednis
K55+ | Ķekava
K60+ | Ķekava
Gunārs Zakenfelds
K70+ | BK Tukums
K75+ | BK Tukums
Gunārs Grišulis
K75+ | Ogre /SK Jūrmalas sports
Gunārs Belkovskis
K60+ | Aizkraukle
K65+ | Ikšķile
K55+ | Ikšķile
Vladimirs Tiņegins
K75+ | LBSK 75
Sveicam dzimšanas dienā!
Māris Gipsers
K45+ | Ventspils
Juris Viņķelis
K65+ | Ķekava
Raitis Zole
K55+ | Dakteri
K60+ | Dakteri
Evita Žvarte
D35+ | Avantis
Sponsori

                                                                                                                                               

   

Dobele 50 D45+
Komandas pārstāvis Ilze Abramoviča tālr. 25495681, e-pasts  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 Vārds, uzvārds  Dzimšanas datums
 Ilze Lejniece  1962.10.2
 Anna Glāzere  1961.06.5
 Una Epnere  1966.03.20
 Iveta Epnere  1970.04.12
 Linda Rimgaile  1968.01.19
 Linda Skuja  1969.01.23
 Egita Veinberga  1969.12.30
 Zanda Ņeverovska  1971.04.21
 Judīte Šneidere  1972.01.20
 Ērika Vēdzele-Liepa  1972.10.12
 Kristīne Krūmiņa  1973.09.21
 Dace Ribiņa  1900.01.1
 Ineta Īvāne  1971.03.15
 Baiba Lulle  1973.12.27
Komandas statistika
 Komanda Spēles 3-punkti iemesti Soda metieni iemesti/izmesti Piezīmes Kopā punkti
 Dobele 50 2 2 8 / 25 28 57