BK Ventspils Brīvosta K40+
Ventspils
Sezonas statistika
| Grupa | #Vieta tabulā. | GAizvadīto spēļu skaits. | UzvarasUzvarēto spēļu skaits. | NeizšķirtiNeizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts. | ZaudējumiZaudēto spēļu skaits. | Gūti vidējiVidēji spēlē gūtie punkti. | Zaudēti vidējiVidēji spēlē zaudētie punkti. | Punkti tabulāPar spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 50,00 | 99,00 | 1 |
Sastāvs
| Vārds uzvārds | Grupa | Dzimšanas datums |
|---|---|---|
| Agris Bileskalns | K40+ | |
| Ainārs Balsers | K40+ | |
| Andrejs Černuho | K40+ | |
| Andris Otto | K40+ | |
| Andris Rijnieks | K40+ | |
| Armands Damanis | K40+ | |
| Dāvis Delvers | K40+ | |
| Edgars Silarājs | K40+ | |
| Edgars Sviklis | K40+ | |
| Edijs Veinbergs | K40+ | |
| Edmunds Grieze | K40+ | |
| Einārs Vārpiņš | K40+ | |
| Ivars Nudiens | K40+ | |
| Jānis Čerņavskis | K40+ | |
| Jānis Kaudze | K40+ | |
| Jānis Šmidebergs | K40+ | |
| Juris Druva | K40+ | |
| Kaspars Eikins | K40+ | |
| Kaspars Krūms | K40+ | |
| Māris Blumbergs | K40+ | |
| Māris Grīnvalds | K40+ | |
| Mārtiņš Vīnbergs | K40+ | |
| Mikus Brakanskis | K40+ | |
| Rolands Šteinbergs | K40+ | |
| Sergejs Harkovs | K40+ |
- Zāle
- OC Ventspils (Sporta iela 7/9, Ventspils, LAT)
K40+ · Treneri un personāls
Artis Stūris
Galvenais treneris
Jurģis Ozols
Galvenais treneris
- AB
Agris Bileskalns
Komandas vadītājs
- AB
Agris Bileskalns
Kapteinis
K40+ · Spēlētāji
- MB
- MG
Māris Grīnvalds
194 cm · 103 kg · Latvija
- RŠ
- AO
- EV
Edijs Veinbergs
187 cm · 90 kg · Latvija
- AB
- AB
- JD
- ES
- KK
- DD
- JČ
Jānis Čerņavskis
185 cm · 83 kg · Latvija
- EG
- IN
- EV
- JŠ
Jānis Šmidebergs
190 cm · 90 kg · Latvija
- KE
- AČ
- MB
- SH
- AD
- AR
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BK Ventspils Brīvosta K40+ | 50 | 9 | 29 | 38 | 13 | 20 | 20 | 9 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BK Ventspils Brīvosta K40+ | 50 | 16 | 67 | 23,9 | 10 | 35 | 28,6 | 6 | 32 | 18,8 | 12 | 22 | 54,5 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Tehniskās piezīmes. | Nesportiskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BK Ventspils Brīvosta K40+ | 50 | 9 | 29 | 38 | 13 | 20 | 0 | 0 | 17 | 20 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Papildu rādītāji
| Gūtie punkti. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | Spēles sākumsastāvā neiekļauto spēlētāju gūtie punkti. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BK Ventspils Brīvosta K40+ | 50 | 16 | 2 | 0 | 22 | 0,7 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
- Rezervistu punkti
- Spēles sākumsastāvā neiekļauto spēlētāju gūtie punkti.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
Spēlētāji · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands Šteinbergs | 6 | 1 | 12:46 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Agris Bileskalns | 8 | 1 | 24:10 | 2 | 4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 |
| Ainārs Balsers | 7 | 1 | 29:13 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Juris Druva | 3 | 1 | 19:38 | 1 | 4 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Edgars Silarājs | 0 | 1 | 22:19 | 1 | 1 | 2 | 7 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Kaspars Krūms | 2 | 1 | 16:14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Ivars Nudiens | 0 | 1 | 19:13 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Edgars Sviklis | 15 | 1 | 30:00 | 0 | 4 | 4 | 2 | 4 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Jānis Šmidebergs | 0 | 1 | 4:27 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kaspars Eikins | 8 | 1 | 9:57 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Andris Rijnieks | 1 | 1 | 12:03 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
Spēlētāji · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands Šteinbergs | 6 | 1 | 5 | 20 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 3 | 4 | 75 |
| Agris Bileskalns | 8 | 2 | 6 | 33,3 | 1 | 3 | 33,3 | 1 | 3 | 33,3 | 3 | 4 | 75 |
| Ainārs Balsers | 7 | 2 | 7 | 28,6 | 2 | 5 | 40 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 |
| Juris Druva | 3 | 1 | 6 | 16,7 | 1 | 3 | 33,3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 25 |
| Edgars Silarājs | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — |
| Kaspars Krūms | 2 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — |
| Ivars Nudiens | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | — |
| Edgars Sviklis | 15 | 6 | 18 | 33,3 | 4 | 9 | 44,4 | 2 | 9 | 22,2 | 1 | 2 | 50 |
| Jānis Šmidebergs | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — |
| Kaspars Eikins | 8 | 3 | 9 | 33,3 | 1 | 5 | 20 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | — |
| Andris Rijnieks | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
Spēlētāji · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands Šteinbergs | 6 | 12:46 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Agris Bileskalns | 8 | 24:10 | 2 | 4 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ainārs Balsers | 7 | 29:13 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Juris Druva | 3 | 19:38 | 1 | 4 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgars Silarājs | 0 | 22:19 | 1 | 1 | 2 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kaspars Krūms | 2 | 16:14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ivars Nudiens | 0 | 19:13 | 2 | 3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgars Sviklis | 15 | 30:00 | 0 | 4 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jānis Šmidebergs | 0 | 4:27 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kaspars Eikins | 8 | 9:57 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Andris Rijnieks | 1 | 12:03 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
Spēlētāji · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands Šteinbergs | -12 | 5 | 0 | 4 | 4 | — | 0 | 0 | 0 |
| Agris Bileskalns | -14 | 10 | 0 | 12 | 12 | 0,3 | 2 | 0 | 0 |
| Ainārs Balsers | -47 | 5 | 0 | 7 | 7 | — | 0 | 0 | 0 |
| Juris Druva | -38 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Edgars Silarājs | -8 | 7 | 0 | 3 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| Kaspars Krūms | -35 | -3 | 0 | -4 | -4 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Ivars Nudiens | -31 | -4 | 0 | -5 | -5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgars Sviklis | -35 | 7 | 0 | 4 | 4 | 0,5 | 8 | 0 | 0 |
| Jānis Šmidebergs | -13 | -2 | 0 | -3 | -3 | — | 0 | 0 | 0 |
| Kaspars Eikins | -10 | 4 | 0 | 3 | 3 | — | 2 | 2 | 0 |
| Andris Rijnieks | -2 | -3 | 0 | -3 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K40+ · Turnīra rādītāji
| Zaudēto spēļu skaits. | Zaudējumi viesos aizvadītajās spēlēs. | Zaudējumi mājās aizvadītajās spēlēs. | Aizvadīto spēļu skaits. | Iepriekšējo spēļu iznākumi: W — uzvara, L — zaudējums, D — neizšķirts. | Pretinieku gūtie punkti pret komandu. | Komandas gūtie punkti. | Par spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti. | Secīgas uzvaras (W) vai zaudējumi (L). Skaitlis norāda spēļu skaitu. | Uzvarēto spēļu skaits. | Uzvaras viesos aizvadītajās spēlēs. | Uzvaras mājās aizvadītajās spēlēs. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība. | Uzvaru īpatsvars aizvadītajās spēlēs procentos. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BK Ventspils Brīvosta K40+ | 1 | 1 | 0 | 1 | L | 99 | 50 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -49 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Zaudējumi
- Zaudēto spēļu skaits.
- Zaudējumi viesos
- Zaudējumi viesos aizvadītajās spēlēs.
- Zaudējumi mājās
- Zaudējumi mājās aizvadītajās spēlēs.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- Rezultātu secība
- Iepriekšējo spēļu iznākumi: W — uzvara, L — zaudējums, D — neizšķirts.
- Zaudētie punkti
- Pretinieku gūtie punkti pret komandu.
- Gūtie punkti
- Komandas gūtie punkti.
- Punkti tabulā
- Par spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti.
- Sērija
- Secīgas uzvaras (W) vai zaudējumi (L). Skaitlis norāda spēļu skaitu.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- Uzvaras viesos
- Uzvaras viesos aizvadītajās spēlēs.
- Uzvaras mājās
- Uzvaras mājās aizvadītajās spēlēs.
- Starpība
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība.
- Uzvaru %
- Uzvaru īpatsvars aizvadītajās spēlēs procentos.
K40+ · Treneri un personāls
| Pienākumi komandas sastāvā. | |
|---|---|
| Artis Stūris | Galvenais treneris |
| Jurģis Ozols | Galvenais treneris |
| Agris Bileskalns | Komandas vadītājs |
| Agris Bileskalns | Kapteinis |
Rādītāju skaidrojums
- Amats
- Pienākumi komandas sastāvā.
K40+ · Spēlētāji
| Spēlētāja krekla numurs. | Avotā norādītā spēlētāja valsts. | Augums centimetros. | Svars kilogramos. | |
|---|---|---|---|---|
| Māris Blumbergs | 33 | Latvija | — | — |
| Māris Grīnvalds | — | Latvija | 194 | 103 |
| Rolands Šteinbergs | 19 | Latvija | 190 | 75 |
| Andris Otto | 6 | Latvija | 203 | 100 |
| Edijs Veinbergs | — | Latvija | 187 | 90 |
| Agris Bileskalns | 12 | Latvija | 174 | 74 |
| Ainārs Balsers | 6 | Latvija | 196 | 92 |
| Juris Druva | 17 | Latvija | 178 | 75 |
| Edgars Silarājs | 11 | Latvija | 185 | 85 |
| Kaspars Krūms | 8 | Latvija | 183 | — |
| Dāvis Delvers | 13 | Latvija | 192 | 86 |
| Jānis Čerņavskis | — | Latvija | 185 | 83 |
| Edmunds Grieze | 66 | Latvija | 203 | — |
| Ivars Nudiens | 81 | Latvija | 188 | 87 |
| Edgars Sviklis | 7 | Latvija | 199 | 94 |
| Einārs Vārpiņš | 15 | Latvija | 190 | 90 |
| Jānis Šmidebergs | — | Latvija | 190 | 90 |
| Kaspars Eikins | 83 | Latvija | 190 | 110 |
| Andrejs Černuho | 9 | Latvija | — | — |
| Jānis Kaudze | 1 | Latvija | 194 | 118 |
| Mikus Brakanskis | 16 | Latvija | — | — |
| Mārtiņš Vīnbergs | 13 | Latvija | 190 | 92 |
| Sergejs Harkovs | 18 | Latvija | — | — |
| Armands Damanis | 3 | Latvija | 176 | 88 |
| Andris Rijnieks | 2 | Latvija | — | — |
Rādītāju skaidrojums
- Nr.
- Spēlētāja krekla numurs.
- Valsts
- Avotā norādītā spēlētāja valsts.
- Augums
- Augums centimetros.
- Svars
- Svars kilogramos.
Savstarpējās spēles · šī sezona, visi posmi
| Aizvadīto spēļu skaits. | Uzvarēto spēļu skaits. | Zaudēto spēļu skaits. | Neizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts. | Komandas gūtie punkti. | Pretinieku gūtie punkti pret komandu. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogres Milži K40+ | 1 | 0 | 1 | 0 | 50 | 99 | -49 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- Zaudējumi
- Zaudēto spēļu skaits.
- Neizšķirti
- Neizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts.
- Gūtie punkti
- Komandas gūtie punkti.
- Zaudētie punkti
- Pretinieku gūtie punkti pret komandu.
- Starpība
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība.
Komandas spēļu statistika
| Pretinieku komanda. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-01-06 · K40+ | Saldus K40+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-12-11 · K40+ | Old Crabs K40+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-12-04 · K40+ | Doks K40+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-11-21 · K40+ | BK Ķekava/BeBe.lv K40+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-11-13 · K40+ | BK Smiltene K40+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-10-23 · K40+ | Ogres Milži K40+ | 99 : 50 | 0 | 50 | 9 | 13 | 200:00 | 38 | — | 20 | 29 | 17 | 20 | 10 | 3 | 12 | 6 | 29 | 9 | 35 | 22 | 28,6 | 54,5 | 32 | 18,8 |
Rādītāju skaidrojums
- Pretinieks
- Pretinieku komanda.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Iepriekšējo sezonu rezultāti
Maksibasketbols K40+, 2025./2026. · 17 spēles. Arhīvā pieejami rezultāti; vēsturiskie spēļu protokoli šeit vēl nav importēti.
Komandas sezonas rezultāti
| Norāda, vai spēle ir beigusies, notiek vai vēl ir gaidāma. | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-19 | Sigulda/Mapri Būve K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 104 : 82 | Izslēgšanas turnīrs | Beigusies |
| 2026-04-12 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | Sigulda/Mapri Būve K40+ | 104 : 80 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-04-10 | BK Smiltene K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 80 : 89 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-03-27 | BK Skārdnieks M K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 57 : 86 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-03-21 | Old Crabs K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 77 : 70 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-03-13 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | Doks K40+ | 100 : 72 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-01-30 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | Saldus K40+ | 67 : 67 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-01-23 | Ogres Milži K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 83 : 74 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-01-17 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | Kursa MRU/Mārupe K40+ | 72 : 111 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-12-13 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | BK Skārdnieks M K40+ | 89 : 51 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-12-07 | Doks K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 99 : 91 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-28 | Sigulda/Mapri Būve K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 71 : 60 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-21 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | Old Crabs K40+ | 59 : 63 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-05 | Saldus K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 70 : 54 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-02 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | Ogres Milži K40+ | 80 : 54 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-10-26 | Kursa MRU/Mārupe K40+ | BK Ventspils Brīvosta K40+ | 88 : 63 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-10-19 | BK Ventspils Brīvosta K40+ | BK Smiltene K40+ | 75 : 72 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
Rādītāju skaidrojums
- Spēles statuss
- Norāda, vai spēle ir beigusies, notiek vai vēl ir gaidāma.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



