D30+12:00
4382Ķekava D30+
Ķekava
Sezonas statistika
| Grupa | #Vieta tabulā. | GAizvadīto spēļu skaits. | UzvarasUzvarēto spēļu skaits. | NeizšķirtiNeizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts. | ZaudējumiZaudēto spēļu skaits. | Gūti vidējiVidēji spēlē gūtie punkti. | Zaudēti vidējiVidēji spēlē zaudētie punkti. | Punkti tabulāPar spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| D30+ | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 43,00 | 82,00 | 1 |
Sastāvs
| Vārds uzvārds | Grupa | Dzimšanas datums |
|---|---|---|
| Anda Zukule | D30+ | |
| Antra Puķīte-Potehina | D30+ | |
| Dace Šīmane | D30+ | |
| Daniela Anda Postņikova | D30+ | |
| Diāna Paša-Ruļuka | D30+ | |
| Dzintra Grīnšteine | D30+ | |
| Elīna Ceiziņa | D30+ | |
| Elīna Zēberga | D30+ | |
| Elza Rudzīte | D30+ | |
| Evita Liepniece | D30+ | |
| Ilze Lāce | D30+ | |
| Ilze Vanaga | D30+ | |
| Indra Jaunīte | D30+ | |
| Inta Vinovska | D30+ | |
| Līga Vitenberga | D30+ | |
| Maija Katkovska | D30+ | |
| Māra Balode | D30+ | |
| Sandra Pelne | D30+ | |
| Sinta Golubeva | D30+ | |
| Sintija Bušmane | D30+ | |
| Žanete Jakovļeva | D30+ |
D30+ · Treneri un personāls
- IV
Inta Vinovska
Komandas vadītājs
D30+ · Spēlētāji
Elīna Ceiziņa
Latvija
- ŽJ
Žanete Jakovļeva
Latvija
- DŠ
Dace Šīmane
175 cm · Latvija
- EZ
Elīna Zēberga
Latvija
Evita Liepniece
178 cm · Latvija
Sinta Golubeva
172 cm · Latvija
- AP
Antra Puķīte-Potehina
180 cm · Latvija
- IJ
Indra Jaunīte
170 cm · Latvija
- IV
Ilze Vanaga
175 cm · Latvija
- IL
Ilze Lāce
180 cm · Latvija
- DA
Daniela Anda Postņikova
182 cm · Latvija
- DG
Dzintra Grīnšteine
255 cm · Latvija
- MK
Maija Katkovska
178 cm · Latvija
- AZ
Anda Zukule
Latvija
- MB
Māra Balode
180 cm · Latvija
- SB
Sintija Bušmane
183 cm · Latvija
- SP
Sandra Pelne
Latvija
- IV
Inta Vinovska
182 cm · 182 kg · Latvija
- LV
Līga Vitenberga
Latvija
Diāna Paša-Ruļuka
Latvija
- ER
Elza Rudzīte
Latvija
Izvērstā statistika · Visi posmi
D30+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava D30+ | 43 | 21 | 36 | 57 | 11 | 13 | 28 | 1 | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
D30+ · Metienu statistika
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava D30+ | 43 | 18 | 74 | 24,3 | 13 | 58 | 22,4 | 5 | 16 | 31,2 | 2 | 5 | 40 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
D30+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Tehniskās piezīmes. | Nesportiskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava D30+ | 43 | 21 | 36 | 57 | 11 | 13 | 0 | 0 | 6 | 28 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
D30+ · Papildu rādītāji
| Gūtie punkti. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | Spēles sākumsastāvā neiekļauto spēlētāju gūtie punkti. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava D30+ | 43 | 20 | 12 | 0 | 23 | 0,4 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
- Rezervistu punkti
- Spēles sākumsastāvā neiekļauto spēlētāju gūtie punkti.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
Spēlētāji · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elīna Ceiziņa | 0 | 1 | 11:49 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Žanete Jakovļeva | 2 | 1 | 14:58 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Evita Liepniece | 5 | 1 | 21:33 | 4 | 8 | 12 | 1 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| Antra Puķīte-Potehina | 8 | 1 | 6:42 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indra Jaunīte | 0 | 1 | 24:52 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ilze Vanaga | 2 | 1 | 9:36 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Dzintra Grīnšteine | 0 | 1 | 13:09 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Maija Katkovska | 6 | 1 | 14:00 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| Sintija Bušmane | 4 | 1 | 28:32 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 |
| Sandra Pelne | 7 | 1 | 14:04 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inta Vinovska | 6 | 1 | 22:44 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Elza Rudzīte | 3 | 1 | 18:01 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
Spēlētāji · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elīna Ceiziņa | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — |
| Žanete Jakovļeva | 2 | 1 | 4 | 25 | 1 | 3 | 33,3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |
| Evita Liepniece | 5 | 2 | 8 | 25 | 1 | 5 | 20 | 1 | 3 | 33,3 | 0 | 0 | — |
| Antra Puķīte-Potehina | 8 | 3 | 6 | 50 | 1 | 4 | 25 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | — |
| Indra Jaunīte | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — |
| Ilze Vanaga | 2 | 1 | 5 | 20 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — |
| Dzintra Grīnšteine | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |
| Maija Katkovska | 6 | 2 | 6 | 33,3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | — |
| Sintija Bušmane | 4 | 2 | 11 | 18,2 | 2 | 6 | 33,3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | — |
| Sandra Pelne | 7 | 3 | 11 | 27,3 | 3 | 10 | 30 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 |
| Inta Vinovska | 6 | 3 | 9 | 33,3 | 3 | 8 | 37,5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |
| Elza Rudzīte | 3 | 1 | 11 | 9,1 | 1 | 11 | 9,1 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
Spēlētāji · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elīna Ceiziņa | 0 | 11:49 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Žanete Jakovļeva | 2 | 14:58 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evita Liepniece | 5 | 21:33 | 4 | 8 | 12 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Antra Puķīte-Potehina | 8 | 6:42 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indra Jaunīte | 0 | 24:52 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilze Vanaga | 2 | 9:36 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dzintra Grīnšteine | 0 | 13:09 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maija Katkovska | 6 | 14:00 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sintija Bušmane | 4 | 28:32 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Sandra Pelne | 7 | 14:04 | 2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inta Vinovska | 6 | 22:44 | 1 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Elza Rudzīte | 3 | 18:01 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
Spēlētāji · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Elīna Ceiziņa | -3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Žanete Jakovļeva | -33 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Evita Liepniece | -15 | 7 | 0 | 4 | 4 | 0,2 | 2 | 2 | 0 |
| Antra Puķīte-Potehina | 3 | 8 | 0 | 8 | 8 | — | 2 | 0 | 0 |
| Indra Jaunīte | -22 | -1 | 0 | -2 | -2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ilze Vanaga | -17 | -1 | 0 | -4 | -4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Dzintra Grīnšteine | -19 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Maija Katkovska | -11 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sintija Bušmane | -30 | -6 | 0 | -7 | -7 | 0,1 | 2 | 0 | 0 |
| Sandra Pelne | -10 | 3 | 0 | 4 | 4 | — | 4 | 4 | 0 |
| Inta Vinovska | -17 | 8 | 0 | 9 | 9 | 3 | 4 | 2 | 0 |
| Elza Rudzīte | -21 | -7 | 0 | -7 | -7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
D30+ · Turnīra rādītāji
| Uzvarēto spēļu skaits. | Zaudēto spēļu skaits. | Aizvadīto spēļu skaits. | Secīgas uzvaras (W) vai zaudējumi (L). Skaitlis norāda spēļu skaitu. | Uzvaras viesos aizvadītajās spēlēs. | Uzvaras mājās aizvadītajās spēlēs. | Komandas gūtie punkti. | Zaudējumi viesos aizvadītajās spēlēs. | Zaudējumi mājās aizvadītajās spēlēs. | Iepriekšējo spēļu iznākumi: W — uzvara, L — zaudējums, D — neizšķirts. | Pretinieku gūtie punkti pret komandu. | Par spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība. | Uzvaru īpatsvars aizvadītajās spēlēs procentos. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava D30+ | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 43 | 0 | 1 | L | 82 | 1 | -39 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- Zaudējumi
- Zaudēto spēļu skaits.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- Sērija
- Secīgas uzvaras (W) vai zaudējumi (L). Skaitlis norāda spēļu skaitu.
- Uzvaras viesos
- Uzvaras viesos aizvadītajās spēlēs.
- Uzvaras mājās
- Uzvaras mājās aizvadītajās spēlēs.
- Gūtie punkti
- Komandas gūtie punkti.
- Zaudējumi viesos
- Zaudējumi viesos aizvadītajās spēlēs.
- Zaudējumi mājās
- Zaudējumi mājās aizvadītajās spēlēs.
- Rezultātu secība
- Iepriekšējo spēļu iznākumi: W — uzvara, L — zaudējums, D — neizšķirts.
- Zaudētie punkti
- Pretinieku gūtie punkti pret komandu.
- Punkti tabulā
- Par spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti.
- Starpība
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība.
- Uzvaru %
- Uzvaru īpatsvars aizvadītajās spēlēs procentos.
D30+ · Treneri un personāls
| Pienākumi komandas sastāvā. | |
|---|---|
| Inta Vinovska | Komandas vadītājs |
Rādītāju skaidrojums
- Amats
- Pienākumi komandas sastāvā.
D30+ · Spēlētāji
| Avotā norādītā spēlētāja valsts. | Augums centimetros. | Svars kilogramos. | |
|---|---|---|---|
| Elīna Ceiziņa | Latvija | — | — |
| Žanete Jakovļeva | Latvija | — | — |
| Dace Šīmane | Latvija | 175 | — |
| Elīna Zēberga | Latvija | — | — |
| Evita Liepniece | Latvija | 178 | — |
| Sinta Golubeva | Latvija | 172 | — |
| Antra Puķīte-Potehina | Latvija | 180 | — |
| Indra Jaunīte | Latvija | 170 | — |
| Ilze Vanaga | Latvija | 175 | — |
| Ilze Lāce | Latvija | 180 | — |
| Daniela Anda Postņikova | Latvija | 182 | — |
| Dzintra Grīnšteine | Latvija | 255 | — |
| Maija Katkovska | Latvija | 178 | — |
| Anda Zukule | Latvija | — | — |
| Māra Balode | Latvija | 180 | — |
| Sintija Bušmane | Latvija | 183 | — |
| Sandra Pelne | Latvija | — | — |
| Inta Vinovska | Latvija | 182 | 182 |
| Līga Vitenberga | Latvija | — | — |
| Diāna Paša-Ruļuka | Latvija | — | — |
| Elza Rudzīte | Latvija | — | — |
Rādītāju skaidrojums
- Valsts
- Avotā norādītā spēlētāja valsts.
- Augums
- Augums centimetros.
- Svars
- Svars kilogramos.
Savstarpējās spēles · šī sezona, visi posmi
| Aizvadīto spēļu skaits. | Uzvarēto spēļu skaits. | Zaudēto spēļu skaits. | Neizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts. | Komandas gūtie punkti. | Pretinieku gūtie punkti pret komandu. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cēsis vieno D35+ | 1 | 0 | 1 | 0 | 43 | 82 | -39 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- Zaudējumi
- Zaudēto spēļu skaits.
- Neizšķirti
- Neizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts.
- Gūtie punkti
- Komandas gūtie punkti.
- Zaudētie punkti
- Pretinieku gūtie punkti pret komandu.
- Starpība
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība.
Komandas spēļu statistika
| Pretinieku komanda. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-01-03 · D30+ | Chill D35+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-11-29 · D30+ | SBK Ādaži D30+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-11-21 · D30+ | SBK Dinamo D35+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-10-31 · D30+ | Cēsis vieno D35+ | 43 : 82 | 2 | 43 | 1 | 11 | 200:00 | 57 | — | 28 | 27 | 6 | 13 | 13 | 2 | 2 | 5 | 36 | 21 | 58 | 5 | 22,4 | 40 | 16 | 31,2 |
Rādītāju skaidrojums
- Pretinieks
- Pretinieku komanda.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Iepriekšējo sezonu rezultāti
Maksibasketbols D30+, 2025./2026. · 6 spēles. Arhīvā pieejami rezultāti; vēsturiskie spēļu protokoli šeit vēl nav importēti.
Komandas sezonas rezultāti
| Norāda, vai spēle ir beigusies, notiek vai vēl ir gaidāma. | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-29 | Ķekava D30+ | Cēsis vieno D35+ | 42 : 53 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-03-22 | Ķekava D30+ | Avantis D40+ | 36 : 87 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-02-08 | SBK Dinamo D35+ | Ķekava D30+ | 59 : 41 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-12-14 | Cēsis vieno D35+ | Ķekava D30+ | 50 : 35 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-15 | Ķekava D30+ | SBK Dinamo D35+ | 49 : 46 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-10-19 | Avantis D40+ | Ķekava D30+ | 93 : 24 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
Rādītāju skaidrojums
- Spēles statuss
- Norāda, vai spēle ir beigusies, notiek vai vēl ir gaidāma.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



