Ķekava K50+
Ķekava
Sezonas statistika
| Grupa | #Vieta tabulā. | GAizvadīto spēļu skaits. | UzvarasUzvarēto spēļu skaits. | NeizšķirtiNeizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts. | ZaudējumiZaudēto spēļu skaits. | Gūti vidējiVidēji spēlē gūtie punkti. | Zaudēti vidējiVidēji spēlē zaudētie punkti. | Punkti tabulāPar spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 73,00 | 81,50 | 2 |
Sastāvs
| Vārds uzvārds | Grupa | Dzimšanas datums |
|---|---|---|
| Agris Ceplītis-Ceplis | K50+ | |
| Agris Jākobsons | K50+ | |
| Andris Remerts | K50+ | |
| Arvīds Bobrovs | K50+ | |
| Eduards Bolšakovs | K50+ | |
| Gints Ribiņš | K50+ | |
| Ģirts Gredzens | K50+ | |
| Heino Aire | K50+ | |
| Ingars Dukāts | K50+ | |
| Ingemārs Grēvels | K50+ | |
| Jānis Odiņš | K50+ | |
| Juris Kuļšs | K50+ | |
| Juris Radzevičs | K50+ | |
| Māris Ozoliņš | K50+ | |
| Pēteris Svenne | K50+ | |
| Raimonds Smogorževskis | K50+ | |
| Uldis Igaunis | K50+ |
K50+ · Treneri un personāls
- AV
Aigars Vītols
Komandas vadītājs
- UI
Uldis Igaunis
Komandas vadītājs
K50+ · Spēlētāji
- ĢG
Ģirts Gredzens
187 cm · 100 kg · Latvija
- AR
Andris Remerts
Latvija
- PS
Pēteris Svenne
180 cm · Latvija
- AC
Agris Ceplītis-Ceplis
184 cm · 83 kg · Latvija
- AB
Arvīds Bobrovs
Latvija
- JR
Juris Radzevičs
180 cm · 110 kg · Latvija
- JO
Jānis Odiņš
186 cm · 96 kg · Latvija
- EB
Eduards Bolšakovs
Latvija
- RS
Raimonds Smogorževskis
Latvija
- IG
Ingemārs Grēvels
190 cm · 105 kg · Latvija
- ID
Ingars Dukāts
Latvija
- UI
Uldis Igaunis
Latvija
- JK
Juris Kuļšs
Latvija
- HA
Heino Aire
180 cm · 80 kg · Latvija
- AJ
Agris Jākobsons
Latvija
Māris Ozoliņš
184 cm · 78 kg · Latvija
- GR
Gints Ribiņš
193 cm · 87 kg · Latvija
K50+ · Treneri un personāls
- AV
Aigars Vītols
Komandas vadītājs
- UI
Uldis Igaunis
Komandas vadītājs
K50+ · Spēlētāji
- ĢG
Ģirts Gredzens
187 cm · 100 kg · Latvija
- AR
Andris Remerts
Latvija
- PS
Pēteris Svenne
180 cm · Latvija
- AC
Agris Ceplītis-Ceplis
184 cm · 83 kg · Latvija
- AB
Arvīds Bobrovs
Latvija
- JR
Juris Radzevičs
180 cm · 110 kg · Latvija
- JO
Jānis Odiņš
186 cm · 96 kg · Latvija
- EB
Eduards Bolšakovs
Latvija
- RS
Raimonds Smogorževskis
Latvija
- IG
Ingemārs Grēvels
190 cm · 105 kg · Latvija
- ID
Ingars Dukāts
Latvija
- UI
Uldis Igaunis
Latvija
- JK
Juris Kuļšs
Latvija
- HA
Heino Aire
180 cm · 80 kg · Latvija
- AJ
Agris Jākobsons
Latvija
Māris Ozoliņš
184 cm · 78 kg · Latvija
- GR
Gints Ribiņš
193 cm · 87 kg · Latvija
Izvērstā statistika · Visi posmi
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava K50+ | 73 | 7 | 36 | 43 | 19 | 14 | 17 | 5,5 | 2,5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava K50+ | 73 | 54 | 134 | 40,3 | 32 | 73 | 43,8 | 22 | 61 | 36,1 | 16 | 30 | 53,3 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Tehniskās piezīmes. | Nesportiskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava K50+ | 146 | 14 | 72 | 86 | 38 | 28 | 0 | 0 | 28 | 34 | 11 | 5 | 5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Papildu rādītāji
| Gūtie punkti. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | Spēles sākumsastāvā neiekļauto spēlētāju gūtie punkti. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava K50+ | 146 | 42 | 9 | 2 | 16 | 1,1 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
- Rezervistu punkti
- Spēles sākumsastāvā neiekļauto spēlētāju gūtie punkti.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
Spēlētāji · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pēteris Svenne | 22 | 1 | 33:07 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| Arvīds Bobrovs | 11 | 1 | 28:03 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Uldis Igaunis | 7 | 1 | 28:54 | 0 | 5 | 5 | 5 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| Heino Aire | 13 | 1 | 40:00 | 3 | 6 | 9 | 8 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Māris Ozoliņš | 10 | 1 | 32:09 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Gints Ribiņš | 10 | 1 | 37:47 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
Spēlētāji · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pēteris Svenne | 22 | 8 | 12 | 66,7 | 2 | 2 | 100 | 6 | 10 | 60 | 0 | 0 | — |
| Arvīds Bobrovs | 11 | 4 | 8 | 50 | 1 | 1 | 100 | 3 | 7 | 42,9 | 0 | 0 | — |
| Uldis Igaunis | 7 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 33,3 | 4 | 6 | 66,7 |
| Heino Aire | 13 | 4 | 12 | 33,3 | 3 | 8 | 37,5 | 1 | 4 | 25 | 4 | 6 | 66,7 |
| Māris Ozoliņš | 10 | 4 | 5 | 80 | 4 | 5 | 80 | 0 | 0 | — | 2 | 6 | 33,3 |
| Gints Ribiņš | 10 | 4 | 18 | 22,2 | 2 | 6 | 33,3 | 2 | 12 | 16,7 | 0 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
Spēlētāji · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pēteris Svenne | 22 | 33:07 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Arvīds Bobrovs | 11 | 28:03 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Uldis Igaunis | 7 | 28:54 | 0 | 5 | 5 | 5 | 3 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heino Aire | 13 | 40:00 | 3 | 6 | 9 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Māris Ozoliņš | 10 | 32:09 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Gints Ribiņš | 10 | 37:47 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
Spēlētāji · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pēteris Svenne | 6 | 22 | 0 | 18 | 18 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| Arvīds Bobrovs | -20 | 10 | 0 | 8 | 8 | 1 | 2 | 3 | 0 |
| Uldis Igaunis | -6 | 4 | 0 | 6 | 6 | 0,7 | 0 | 0 | 0 |
| Heino Aire | -12 | 22 | 0 | 21 | 21 | 2,7 | 4 | 0 | 0 |
| Māris Ozoliņš | -17 | 11 | 0 | 13 | 13 | 0,5 | 4 | 0 | 0 |
| Gints Ribiņš | -11 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Spēlētāji · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris Remerts | 12 | 1 | 27:56 | 3 | 6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Pēteris Svenne | 22 | 2 | 32:44 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3,5 | 2 | 0 | 0,5 | 0 |
| Agris Ceplītis-Ceplis | 0 | 1 | 2:19 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Arvīds Bobrovs | 5,5 | 2 | 21:50 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1,5 | 0,5 | 0 | 0 | 0 |
| Ingemārs Grēvels | 5 | 1 | 23:06 | 1 | 6 | 7 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 | 0 |
| Uldis Igaunis | 7,5 | 2 | 28:51 | 0,5 | 5,5 | 6 | 6,5 | 3,5 | 5 | 0 | 0,5 | 0 |
| Juris Kuļšs | 21 | 1 | 31:55 | 0 | 6 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Heino Aire | 13 | 1 | 40:00 | 3 | 6 | 9 | 8 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 |
| Māris Ozoliņš | 10 | 1 | 32:09 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 |
| Gints Ribiņš | 7,5 | 2 | 37:53 | 0,5 | 6 | 6,5 | 0,5 | 1 | 1,5 | 2 | 0,5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
Spēlētāji · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris Remerts | 12 | 6 | 14 | 42,9 | 6 | 13 | 46,2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Pēteris Svenne | 44 | 16 | 25 | 64 | 4 | 4 | 100 | 12 | 21 | 57,1 | 0 | 0 | — |
| Agris Ceplītis-Ceplis | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — |
| Arvīds Bobrovs | 11 | 4 | 11 | 36,4 | 1 | 1 | 100 | 3 | 10 | 30 | 0 | 0 | — |
| Ingemārs Grēvels | 5 | 2 | 7 | 28,6 | 2 | 7 | 28,6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50 |
| Uldis Igaunis | 15 | 4 | 13 | 30,8 | 3 | 10 | 30 | 1 | 3 | 33,3 | 6 | 9 | 66,7 |
| Juris Kuļšs | 21 | 8 | 19 | 42,1 | 6 | 14 | 42,9 | 2 | 5 | 40 | 3 | 5 | 60 |
| Heino Aire | 13 | 4 | 12 | 33,3 | 3 | 8 | 37,5 | 1 | 4 | 25 | 4 | 6 | 66,7 |
| Māris Ozoliņš | 10 | 4 | 5 | 80 | 4 | 5 | 80 | 0 | 0 | — | 2 | 6 | 33,3 |
| Gints Ribiņš | 15 | 6 | 28 | 21,4 | 3 | 11 | 27,3 | 3 | 17 | 17,6 | 0 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
Spēlētāji · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris Remerts | 12 | 27:56 | 3 | 6 | 9 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pēteris Svenne | 44 | 65:28 | 0 | 6 | 6 | 6 | 7 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Agris Ceplītis-Ceplis | 0 | 2:19 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arvīds Bobrovs | 11 | 43:40 | 0 | 6 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ingemārs Grēvels | 5 | 23:06 | 1 | 6 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Uldis Igaunis | 15 | 57:41 | 1 | 11 | 12 | 13 | 7 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Juris Kuļšs | 21 | 31:55 | 0 | 6 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Heino Aire | 13 | 40:00 | 3 | 6 | 9 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Māris Ozoliņš | 10 | 32:09 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Gints Ribiņš | 15 | 75:46 | 1 | 12 | 13 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
Spēlētāji · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris Remerts | -2 | 12 | 0 | 9 | 9 | 2 | 10 | 2 | 0 |
| Pēteris Svenne | 7 | 44 | 0 | 40 | 40 | 1,5 | 6 | 0 | 2 |
| Agris Ceplītis-Ceplis | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Arvīds Bobrovs | -26 | 11 | 0 | 10 | 10 | 2 | 2 | 3 | 0 |
| Ingemārs Grēvels | -2 | 5 | 0 | 6 | 6 | 0,6 | 2 | 2 | 0 |
| Uldis Igaunis | -16 | 19 | 0 | 18 | 18 | 1,3 | 6 | 2 | 0 |
| Juris Kuļšs | -11 | 15 | 0 | 18 | 18 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| Heino Aire | -12 | 22 | 0 | 21 | 21 | 2,7 | 4 | 0 | 0 |
| Māris Ozoliņš | -17 | 11 | 0 | 13 | 13 | 0,5 | 4 | 0 | 0 |
| Gints Ribiņš | -11 | 9 | 0 | 8 | 8 | 0,3 | 4 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K50+ · Turnīra rādītāji
| Uzvarēto spēļu skaits. | Zaudēto spēļu skaits. | Aizvadīto spēļu skaits. | Secīgas uzvaras (W) vai zaudējumi (L). Skaitlis norāda spēļu skaitu. | Uzvaras viesos aizvadītajās spēlēs. | Uzvaras mājās aizvadītajās spēlēs. | Komandas gūtie punkti. | Zaudējumi viesos aizvadītajās spēlēs. | Zaudējumi mājās aizvadītajās spēlēs. | Iepriekšējo spēļu iznākumi: W — uzvara, L — zaudējums, D — neizšķirts. | Pretinieku gūtie punkti pret komandu. | Par spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība. | Uzvaru īpatsvars aizvadītajās spēlēs procentos. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ķekava K50+ | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 146 | 1 | 1 | LL | 163 | 2 | -17 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- Zaudējumi
- Zaudēto spēļu skaits.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- Sērija
- Secīgas uzvaras (W) vai zaudējumi (L). Skaitlis norāda spēļu skaitu.
- Uzvaras viesos
- Uzvaras viesos aizvadītajās spēlēs.
- Uzvaras mājās
- Uzvaras mājās aizvadītajās spēlēs.
- Gūtie punkti
- Komandas gūtie punkti.
- Zaudējumi viesos
- Zaudējumi viesos aizvadītajās spēlēs.
- Zaudējumi mājās
- Zaudējumi mājās aizvadītajās spēlēs.
- Rezultātu secība
- Iepriekšējo spēļu iznākumi: W — uzvara, L — zaudējums, D — neizšķirts.
- Zaudētie punkti
- Pretinieku gūtie punkti pret komandu.
- Punkti tabulā
- Par spēļu rezultātiem piešķirtie turnīra tabulas punkti.
- Starpība
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība.
- Uzvaru %
- Uzvaru īpatsvars aizvadītajās spēlēs procentos.
K50+ · Treneri un personāls
| Pienākumi komandas sastāvā. | |
|---|---|
| Aigars Vītols | Komandas vadītājs |
| Uldis Igaunis | Komandas vadītājs |
Rādītāju skaidrojums
- Amats
- Pienākumi komandas sastāvā.
K50+ · Spēlētāji
| Augums centimetros. | Svars kilogramos. | Avotā norādītā spēlētāja valsts. | |
|---|---|---|---|
| Ģirts Gredzens | 187 | 100 | Latvija |
| Andris Remerts | — | — | Latvija |
| Pēteris Svenne | 180 | — | Latvija |
| Agris Ceplītis-Ceplis | 184 | 83 | Latvija |
| Arvīds Bobrovs | — | — | Latvija |
| Juris Radzevičs | 180 | 110 | Latvija |
| Jānis Odiņš | 186 | 96 | Latvija |
| Eduards Bolšakovs | — | — | Latvija |
| Raimonds Smogorževskis | — | — | Latvija |
| Ingemārs Grēvels | 190 | 105 | Latvija |
| Ingars Dukāts | — | — | Latvija |
| Uldis Igaunis | — | — | Latvija |
| Juris Kuļšs | — | — | Latvija |
| Heino Aire | 180 | 80 | Latvija |
| Agris Jākobsons | — | — | Latvija |
| Māris Ozoliņš | 184 | 78 | Latvija |
| Gints Ribiņš | 193 | 87 | Latvija |
Rādītāju skaidrojums
- Augums
- Augums centimetros.
- Svars
- Svars kilogramos.
- Valsts
- Avotā norādītā spēlētāja valsts.
Savstarpējās spēles · šī sezona, visi posmi
| Aizvadīto spēļu skaits. | Uzvarēto spēļu skaits. | Zaudēto spēļu skaits. | Neizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts. | Komandas gūtie punkti. | Pretinieku gūtie punkti pret komandu. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Old Crabs K50+ | 1 | 0 | 1 | 0 | 73 | 85 | -12 |
| Babīte K50+ | 1 | 0 | 1 | 0 | 73 | 78 | -5 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- Zaudējumi
- Zaudēto spēļu skaits.
- Neizšķirti
- Neizšķirti beigušās spēles, ja to paredz sacensību formāts.
- Gūtie punkti
- Komandas gūtie punkti.
- Zaudētie punkti
- Pretinieku gūtie punkti pret komandu.
- Starpība
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība.
Komandas spēļu statistika
| Pretinieku komanda. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027-01-06 · K50+ | SC Group K50+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-12-20 · K50+ | Kailie Brieži K50+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-11-29 · K50+ | BK Talsi K50+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-11-14 · K50+ | BK Ventspils K50+ | None : None | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-10-31 · K50+ | Babīte K50+ | 73 : 78 | 2 | 73 | 1 | 22 | 200:00 | 52 | — | 16 | 83 | 14 | 12 | 20 | 4 | 6 | 9 | 42 | 10 | 49 | 12 | 40,8 | 50 | 25 | 36 |
| 2026-10-24 · K50+ | Old Crabs K50+ | 85 : 73 | 3 | 73 | 10 | 16 | 200:00 | 34 | — | 18 | 75 | 14 | 16 | 12 | 1 | 10 | 13 | 30 | 4 | 24 | 18 | 50 | 55,6 | 36 | 36,1 |
Rādītāju skaidrojums
- Pretinieks
- Pretinieku komanda.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Iepriekšējo sezonu rezultāti
Maksibasketbols K50+, 2025./2026. · 13 spēles. Arhīvā pieejami rezultāti; vēsturiskie spēļu protokoli šeit vēl nav importēti.
Komandas sezonas rezultāti
| Norāda, vai spēle ir beigusies, notiek vai vēl ir gaidāma. | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-18 | Kailie Brieži K50+ | Ķekava K50+ | 67 : 56 | Izslēgšanas turnīrs | Beigusies |
| 2026-04-01 | Ķekava K50+ | BK Ventspils K50+ | 73 : 99 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-03-14 | Ķekava K50+ | Lapmežciems K50+ | 72 : 86 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-02-28 | BK Talsi K50+ | Ķekava K50+ | 51 : 55 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-02-15 | SC Group K50+ | Ķekava K50+ | 74 : 67 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-02-11 | Ķekava K50+ | Kailie Brieži K50+ | 62 : 70 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2026-01-31 | Old Crabs K50+ | Ķekava K50+ | 86 : 72 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-12-11 | Lapmežciems K50+ | Ķekava K50+ | 66 : 54 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-12-05 | BK Ventspils K50+ | Ķekava K50+ | 84 : 60 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-22 | Ķekava K50+ | BK Talsi K50+ | 70 : 52 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-19 | Ķekava K50+ | SC Group K50+ | 68 : 62 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-11-05 | Ķekava K50+ | Old Crabs K50+ | 49 : 128 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
| 2025-10-23 | Kailie Brieži K50+ | Ķekava K50+ | 55 : 53 | Regulārais turnīrs | Beigusies |
Rādītāju skaidrojums
- Spēles statuss
- Norāda, vai spēle ir beigusies, notiek vai vēl ir gaidāma.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



