Spēlētāja profils
Aivars Spila
- Dzimšanas datums
- · 51 g.
- Augums (cm)
- 188
- Svars (kg)
- 95
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 34:53
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 14,43
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 3,22
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 11,87
Rādītāji aprēķināti no 23 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K45+ | 17 | 35:18 | 275 | 16,18 | 62 | 136 | 45,59 | 37 | 165 | 22,42 | 40 | 65 | 61,54 | 41 | 195 | 13,88 | 3,59 | 49 | 48 | 39 | 2 | 338 | 72 |
| K50+ | 6 | 33:43 | 57 | 9,5 | 7 | 26 | 26,92 | 11 | 48 | 22,92 | 10 | 14 | 71,43 | 9 | 28 | 6,17 | 2,17 | 17 | 13 | 10 | 0 | 44 | -9 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iecavas PAČ, 2025./2026.RS Autoparts/RMC | 2 | 2 | 33:19 | 35 | 17,5 | 5 | 11 | 45,5 | 5 | 14 | 35,7 | 10 | 14 | 71,4 | 1 | 4,5 | 5,5 | 1 | 1,5 | 2,5 | 3,5 | 0 | 31 | -40 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Ķekava K45+ | 17 | 17 | 35:19 | 275 | 16,2 | 62 | 136 | 45,6 | 37 | 165 | 22,4 | 40 | 65 | 61,5 | 2,4 | 11,5 | 13,9 | 3,6 | 2,8 | 2,8 | 2,3 | 0,1 | 338 | 72 | 11 |
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.Kailie Brieži K50+ | 6 | 6 | 33:43 | 57 | 9,5 | 7 | 26 | 26,9 | 11 | 48 | 22,9 | 10 | 14 | 71,4 | 1,5 | 4,7 | 6,2 | 2,2 | 2,7 | 2,2 | 1,7 | 0 | 44 | -9 | 2 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Sigulda/Mapri Būve K40+ | 1 | 0 | 21:54 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6 | 6 | 2 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | -12 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Ķekava K45+ | 11 | 11 | 37:21 | 185 | 16,8 | 35 | 75 | 46,7 | 29 | 109 | 26,6 | 28 | 53 | 52,8 | 3,1 | 8,5 | 11,5 | 4 | 3,2 | 3,1 | 1,7 | 0,1 | 197 | -58 | 8 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.Kailie Brieži K50+ | 5 | 2 | 30:19 | 83 | 16,6 | 21 | 41 | 51,2 | 8 | 41 | 19,5 | 17 | 31 | 54,8 | 4,6 | 8,6 | 13,2 | 2 | 2,4 | 2,8 | 2,2 | 0,4 | 91 | 46 | 2 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Krown/RestorFX K40+ | 2 | 2 | 24:04 | 7 | 3,5 | 3 | 8 | 37,5 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5,5 | 5,5 | 11 | 1,5 | 2,5 | 3 | 1,5 | 0 | 20 | 8 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Krown/RestorFX K40+ | 14 | 8 | 27:32 | 175 | 12,5 | 42 | 91 | 46,2 | 22 | 60 | 36,7 | 25 | 42 | 59,5 | 2,7 | 7,5 | 10,2 | 1,7 | 2,3 | 1,1 | 1,3 | 0,1 | 242 | 66 | 7 |
| Maksibasketbols K45+, 2023./2024.Ķekava K45+ | 15 | 15 | 35:36 | 268 | 17,9 | 47 | 95 | 49,5 | 46 | 131 | 35,1 | 36 | 53 | 67,9 | 3,3 | 9,9 | 13,1 | 3,4 | 3,1 | 2,9 | 2,5 | 0,1 | 362 | 61 | 11 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Krown/RestorFX K40+ | 13 | 7 | 24:49 | 130 | 10 | 48 | 81 | 59,3 | 6 | 31 | 19,4 | 16 | 21 | 76,2 | 2,5 | 5,5 | 7,9 | 1,1 | 2,5 | 1,5 | 0,8 | 0,1 | 177 | 153 | 5 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.Ķekava K45+ | 11 | 11 | 34:30 | 198 | 18 | 56 | 124 | 45,2 | 20 | 76 | 26,3 | 26 | 52 | 50 | 2,6 | 11,4 | 14 | 3,3 | 3,1 | 4,3 | 2,5 | 0,5 | 223 | -13 | 9 |
| Maksibasketbols K40+ - 2021/22Krown/RestorFX K40+ | 15 | 6 | 26:11 | 172 | 11,5 | 55 | 120 | 45,8 | 11 | 37 | 29,7 | 29 | 46 | 63 | 3,5 | 6,9 | 10,4 | 1,7 | 2,4 | 1,9 | 1,6 | 0,2 | 245 | 179 | 4 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22Ķekava K45+ | 7 | 7 | 37:40 | 132 | 18,9 | 35 | 89 | 39,3 | 12 | 41 | 29,3 | 26 | 52 | 50 | 4,6 | 10,4 | 15 | 3,6 | 2,7 | 3,9 | 2,9 | 0,4 | 149 | 20 | 7 |
| DAL Elite - 2019/20Krown/Restorfx | 17 | 9 | 23:59 | 157 | 9,2 | 65 | 121 | 53,7 | 4 | 24 | 16,7 | 15 | 41 | 36,6 | 3,1 | 5,4 | 8,4 | 1,8 | 2,3 | 1,3 | 1,2 | 0,2 | 232 | -35 | 4 |
| Maksibasketbols K40+ - 2019/20Kursa MRU/Mārupe K40+ | 16 | 16 | 29:16 | 240 | 15 | 65 | 140 | 46,4 | 23 | 75 | 30,7 | 41 | 60 | 68,3 | 3 | 8,3 | 11,3 | 3 | 2,8 | 2,8 | 2,5 | 0,4 | 324 | 143 | 11 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20Ķekava K45+ | 10 | 10 | 37:25 | 184 | 18,4 | 55 | 134 | 41 | 13 | 54 | 24,1 | 35 | 62 | 56,5 | 4,3 | 11 | 15,3 | 1,7 | 2,8 | 2,7 | 2,1 | 0,3 | 204 | -10 | 9 |
| DAL Elite - 2018/19Krown/Restorfx | 14 | 2 | 21:05 | 126 | 9 | 44 | 81 | 54,3 | 5 | 15 | 33,3 | 23 | 35 | 65,7 | 2,4 | 5,5 | 7,9 | 1,8 | 2,5 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 210 | 47 | 3 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19Kursa MRU/Mārupe K40+ | 16 | 16 | 32:59 | 270 | 16,9 | 93 | 209 | 44,5 | 15 | 57 | 26,3 | 39 | 80 | 48,8 | 5,8 | 9,5 | 15,2 | 4,4 | 3,1 | 3,4 | 2,1 | 0,3 | 370 | 201 | 13 |
| DAL - 1.līga - 2017/18Krown/Restorfx | 12 | 2 | 22:57 | 106 | 8,8 | 42 | 77 | 54,5 | 4 | 19 | 21,1 | 10 | 15 | 66,7 | 2,8 | 4,9 | 7,7 | 0,9 | 3,1 | 1,8 | 1,7 | 0,2 | 155 | 67 | 3 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18Kursa MRU/Mārupe K40+ | 14 | 13 | 31:27 | 245 | 17,5 | 82 | 147 | 55,8 | 15 | 40 | 37,5 | 36 | 57 | 63,2 | 4,4 | 8,4 | 12,8 | 2,9 | 3,4 | 3,1 | 2,1 | 0,4 | 344 | 128 | 9 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17Doks K40+ | 10 | 10 | 32:35 | 180 | 18 | 59 | 126 | 46,8 | 13 | 46 | 28,3 | 23 | 41 | 56,1 | 4,5 | 8,6 | 13,1 | 3 | 2,9 | 2,1 | 2 | 0,5 | 227 | 60 | 8 |
| DAL - 2.līga - 2015/16Bio Ritmi Sports | 1 | 1 | 0:00 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | -3 | 0 | 0 |
| LBL3 - 2013/14BK Salacgrīva | 1 | 0 | 0:00 | 6 | 6 | 3 | 8 | 37,5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 5 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| LBL - 1995/96VIA Rīga | 8 | 0 | 13:08 | 29 | 3,6 | 10 | 17 | 58,8 | 0 | 1 | 0 | 9 | 14 | 64,3 | 0,5 | 1,2 | 1,8 | 0,1 | 3,1 | 1 | 0,2 | 0,1 | 26 | 0 | 0 |
| LBL - 1994/95VIA Rīga | 24 | 0 | 17:25 | 172 | 7,2 | 68 | 141 | 48,2 | 0 | 3 | 0 | 36 | 59 | 61 | 1,5 | 1,5 | 2,9 | 0,7 | 2 | 1,8 | 0,6 | 0 | 133 | 0 | 1 |
| LBL - 1993/94VIA Rīga | 27 | 0 | 17:36 | 248 | 9,2 | 106 | 220 | 48,2 | 0 | 4 | 0 | 36 | 60 | 60 | 1,7 | 1,1 | 2,8 | 0,7 | 2,4 | 2,3 | 0,7 | 0 | 158 | 0 | 1 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaĶekava K45+ | 16,2 | 17 | 35:19 | 2,4 | 11,5 | 13,9 | 3,6 | 2,8 | 2,8 | 2,3 | 0,1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaĶekava K45+ | 275 | 99 | 301 | 32,9 | 62 | 136 | 45,6 | 37 | 165 | 22,4 | 40 | 65 | 61,5 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaĶekava K45+ | 275 | 600:14 | 41 | 195 | 236 | 61 | 49 | 0 | 0 | 58 | 48 | 39 | 2 | 0 | 11 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaĶekava K45+ | 72 | 338 | 9 | 344 | 342 | 1,3 | 122 | 51 | 8 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaKailie Brieži K50+ | 9,5 | 6 | 33:43 | 1,5 | 4,7 | 6,2 | 2,2 | 2,7 | 2,2 | 1,7 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaKailie Brieži K50+ | 57 | 18 | 74 | 24,3 | 7 | 26 | 26,9 | 11 | 48 | 22,9 | 10 | 14 | 71,4 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaKailie Brieži K50+ | 57 | 202:16 | 9 | 28 | 37 | 13 | 17 | 0 | 0 | 14 | 13 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aivars SpilaKailie Brieži K50+ | -9 | 44 | 2 | 42 | 41 | 1 | 14 | 5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Ogres Milži K45+K45+ | DNP | 75 : 56 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-05-02 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 57 | 0 | 2 | 3 | 1 | 12:38 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 25 | — | 2 | 0 |
| 2026-04-26 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 88 : 60 | 0 | 9 | 1 | 2 | 34:24 | 15 | -28 | 8 | 2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 13 | 2 | 9 | 4 | 11,1 | 100 | 10 | 10 |
| 2026-04-25 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 53 : 68 | 0 | 14 | 2 | 1 | 36:05 | 10 | 16 | 5 | 13 | 3 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 2 | 4 | 4 | 25 | 75 | 8 | 37,5 |
| 2026-04-19 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 93 : 53 | 0 | 18 | 1 | 6 | 35:20 | 14 | 42 | 2 | 25 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 12 | 2 | 6 | 2 | 66,7 | 50 | 12 | 25 |
| 2026-03-28 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 56 : 89 | 0 | 17 | 2 | 3 | 36:38 | 14 | -27 | 1 | 21 | 4 | 4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 13 | 1 | 11 | 3 | 45,5 | 33,3 | 8 | 25 |
| 2026-03-26 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 47 : 66 | 0 | 24 | 4 | 2 | 30:30 | 14 | 30 | 2 | 31 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 6 | 12 | 2 | 6 | 4 | 33,3 | 50 | 11 | 54,5 |
| 2026-03-15 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 77 : 59 | 0 | 4 | 0 | 2 | 40:00 | 3 | -18 | 2 | -11 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 50 | 15 | 6,7 |
| 2026-03-08 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 62 | 0 | 10 | 0 | 2 | 29:14 | 11 | -10 | 1 | 12 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10 | 1 | 7 | 0 | 28,6 | — | 7 | 28,6 |
| 2026-03-07 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 42 : 69 | 0 | 6 | 2 | 8 | 37:18 | 12 | 20 | 1 | 12 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 9 | 22,2 |
| 2026-02-22 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 87 : 69 | 0 | 27 | 3 | 5 | 31:44 | 20 | 24 | 6 | 37 | 8 | 2 | 5 | 0 | 5 | 4 | 17 | 3 | 5 | 11 | 100 | 45,5 | 10 | 40 |
| 2026-02-08 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 76 : 69 | 1 | 24 | 4 | 2 | 40:00 | 24 | -7 | 3 | 34 | 4 | 4 | 5 | 0 | 2 | 4 | 16 | 8 | 14 | 2 | 35,7 | 100 | 13 | 30,8 |
| 2026-02-03 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 67 : 67 | 0 | 19 | 5 | 0 | 37:14 | 13 | -3 | 2 | 24 | 3 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 9 | 4 | 6 | 4 | 83,3 | 75 | 11 | 18,2 |
| 2026-01-27 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 71 | 0 | 19 | 4 | 6 | 40:00 | 11 | -7 | 3 | 28 | 6 | 4 | 2 | 0 | 3 | 4 | 6 | 5 | 6 | 3 | 33,3 | 100 | 9 | 44,4 |
| 2026-01-25 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 52 : 65 | 0 | 11 | 1 | 3 | 40:00 | 7 | 13 | 1 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 4 | 5 | 25 | 60 | 11 | 18,2 |
| 2026-01-07 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 68 : 51 | 0 | 15 | 5 | 6 | 37:08 | 8 | 22 | 6 | 15 | 3 | 4 | 6 | 2 | 3 | 0 | 6 | 2 | 11 | 4 | 54,5 | 75 | 7 | 0 |
| 2025-12-21 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 60 : 67 | 0 | 17 | 3 | 1 | 36:37 | 19 | 4 | 2 | 21 | 7 | 2 | 4 | 0 | 6 | 1 | 16 | 3 | 11 | 8 | 36,4 | 75 | 9 | 11,1 |
| 2025-12-16 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 82 : 64 | 0 | 7 | 0 | 0 | 33:33 | 3 | -14 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5 | 0 | 40 | — | 3 | 33,3 |
| 2025-12-10 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 63 : 70 | 1 | 17 | 2 | 4 | 40:00 | 13 | 7 | 4 | 21 | 4 | 3 | 4 | 1 | 3 | 2 | 12 | 1 | 9 | 6 | 44,4 | 50 | 6 | 33,3 |
| 2025-12-02 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 69 : 47 | 0 | 9 | 1 | 2 | 35:47 | 15 | -17 | 2 | 12 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 13 | 2 | 5 | 2 | 20 | 50 | 10 | 20 |
| 2025-11-23 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 73 : 73 | 0 | 16 | 3 | 5 | 40:00 | 7 | 0 | 3 | 16 | 4 | 4 | 4 | 0 | 5 | 1 | 6 | 1 | 8 | 6 | 50 | 83,3 | 8 | 12,5 |
| 2025-11-12 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 56 : 71 | 0 | 11 | 1 | 1 | 30:46 | 9 | -19 | 2 | 8 | 2 | 3 | 3 | 0 | 2 | 1 | 8 | 1 | 5 | 2 | 60 | 100 | 11 | 9,1 |
| 2025-11-09 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 88 : 64 | 0 | 18 | 1 | 6 | 31:44 | 16 | 13 | 1 | 21 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 | 0 | 10 | 6 | 15 | 1 | 60 | 0 | 12 | 0 |
| 2025-10-19 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 77 : 62 | 0 | 18 | 1 | 6 | 35:50 | 12 | 21 | 2 | 26 | 2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 11 | 1 | 2 | 4 | 100 | 50 | 11 | 36,4 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 27 | 2026-02-22 · Tenax K45+ | K45+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 24 | 2026-02-08 · HQD/Krown K45+ | K45+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 8 | 2026-03-07 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
| Pārtvertas bumbas. | 5 | 2026-02-03 · Old Crabs K45+ | K45+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2026-02-08 · HQD/Krown K45+ | K45+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 37 | 2026-02-22 · Tenax K45+ | K45+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



