Spēlētāja profils
Alberts Kreņevskis
- Dzimšanas datums
- · 81 g.
- Augums (cm)
- 175
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 27:22
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 1,38
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,38
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 4,5
AK
Rādītāji aprēķināti no 8 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K75+ | 8 | 27:22 | 11 | 1,38 | 3 | 12 | 25 | 0 | 0 | — | 5 | 8 | 62,5 | 6 | 30 | 4,5 | 1,38 | 21 | 21 | 16 | 0 | 41 | -55 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K75+, 2025./2026.Ogre-LBSK K75+ | 8 | 8 | 27:23 | 11 | 1,4 | 3 | 12 | 25 | 0 | 0 | — | 5 | 8 | 62,5 | 0,8 | 3,8 | 4,5 | 1,4 | 2,6 | 2,6 | 2 | 0 | 41 | -55 | 0 |
| Maksibasketbols K75+, 2024./2025.Ogre-LBSK K75+ | 7 | 5 | 24:01 | 3 | 0,4 | 1 | 11 | 9,1 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50 | 0,4 | 3,7 | 4,1 | 1 | 2,6 | 1,7 | 0,9 | 0 | 22 | -99 | 0 |
| Maksibasketbols K75+, 2023./2024.Ogre-LBSK K75+ | 8 | 7 | 29:34 | 8 | 1 | 4 | 9 | 44,4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0,6 | 4 | 4,6 | 0,8 | 2 | 2,1 | 1,2 | 0 | 37 | -100 | 0 |
| Maksibasketbols K70+ - 2018/19SK Jūrmalas sports/Ogre K75+ | 6 | 6 | 32:42 | 7 | 1,2 | 3 | 26 | 11,5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0,7 | 2,7 | 3,3 | 2 | 2 | 2 | 1,8 | 0 | 13 | -87 | 0 |
| Maksibasketbols K70+ - 2017/18SK Jūrmalas sports/Ogre K75+ | 12 | 6 | 24:56 | 7 | 0,6 | 2 | 28 | 7,1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 0,7 | 3,5 | 4,2 | 1,3 | 1,8 | 1,8 | 0,7 | 0 | 28 | -29 | 0 |
| Maksibasketbols K70+ - 2016/17SK Jūrmalas sports/Ogre K75+ | 11 | 7 | 26:44 | 11 | 1 | 3 | 18 | 16,7 | 0 | 0 | — | 5 | 10 | 50 | 0,5 | 3,4 | 3,9 | 2,2 | 1,6 | 2,1 | 1 | 0,2 | 48 | 43 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K75+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberts KreņevskisOgre-LBSK K75+ | 1,4 | 8 | 27:23 | 0,8 | 3,8 | 4,5 | 1,4 | 2,6 | 2,6 | 2 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K75+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberts KreņevskisOgre-LBSK K75+ | 11 | 3 | 12 | 25 | 3 | 12 | 25 | 0 | 0 | — | 5 | 8 | 62,5 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K75+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberts KreņevskisOgre-LBSK K75+ | 11 | 218:57 | 6 | 30 | 36 | 11 | 21 | 0 | 0 | 6 | 21 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K75+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Alberts KreņevskisOgre-LBSK K75+ | -55 | 41 | 1 | 26 | 26 | 0,5 | 0 | 4 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-25 · Jūrmalnieki K75+K75+ | Spēlēja | 38 : 26 | 0 | 2 | 2 | 1 | 34:26 | 5 | -12 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 0 | 25 | — | 0 | — |
| 2026-04-21 · BK Tukums K75+K75+ | Spēlēja | 60 : 27 | 0 | 0 | 1 | 1 | 30:50 | 4 | -29 | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-03-15 · Jūrmalnieki K75+K75+ | Spēlēja | 40 : 56 | 0 | 4 | 0 | 1 | 33:47 | 6 | -12 | 4 | 7 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 2 | 100 | 100 | 0 | — |
| 2026-03-07 · Jūrmalnieki K75+K75+ | Spēlēja | 58 : 39 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14:56 | 4 | -11 | 3 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-02-15 · LBSK K80+K75+ | Spēlēja | 24 : 27 | 0 | 2 | 5 | 1 | 35:54 | 5 | 2 | 2 | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 50 | 0 | — |
| 2025-12-14 · Jūrmalnieki K75+K75+ | Spēlēja | 28 : 38 | 0 | 2 | 2 | 3 | 18:26 | 1 | 2 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 50 | — | 0 | — |
| 2025-11-16 · LBSK K80+K75+ | Spēlēja | 21 : 41 | 0 | 1 | 4 | 0 | 30:27 | 3 | 15 | 0 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | — | 50 | 0 | — |
| 2025-11-02 · BK Tukums K75+K75+ | Spēlēja | 31 : 53 | 0 | 0 | 2 | 2 | 20:11 | 8 | -10 | 2 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 4 | 2026-03-15 · Jūrmalnieki K75+ | K75+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 8 | 2025-11-02 · BK Tukums K75+ | K75+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 3 | 2025-12-14 · Jūrmalnieki K75+ | K75+ |
| Pārtvertas bumbas. | 5 | 2026-02-15 · LBSK K80+ | K75+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-04-25 · Jūrmalnieki K75+ | K75+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 8 | 2025-11-02 · BK Tukums K75+ | K75+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



