Spēlētāja profils
Andrejs Straume
- Dzimšanas datums
- · 53 g.
- Augums (cm)
- 192
- Svars (kg)
- 88
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 33:16
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 8,13
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 2,13
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 7,75
AS
Rādītāji aprēķināti no 8 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 8 | 33:16 | 65 | 8,13 | 27 | 57 | 47,37 | 2 | 5 | 40 | 5 | 8 | 62,5 | 7 | 55 | 7,75 | 2,13 | 10 | 4 | 7 | 6 | 117 | 136 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.Old Crabs K50+ | 8 | 7 | 33:16 | 65 | 8,1 | 27 | 57 | 47,4 | 2 | 5 | 40 | 5 | 8 | 62,5 | 0,9 | 6,9 | 7,8 | 2,1 | 1,2 | 0,5 | 0,9 | 0,8 | 117 | 136 | 3 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.Old Crabs K50+ | 11 | 9 | 26:40 | 66 | 6 | 29 | 69 | 42 | 1 | 1 | 100 | 5 | 7 | 71,4 | 1,2 | 4,7 | 5,9 | 2,6 | 0,8 | 0,5 | 0,8 | 0,6 | 129 | 242 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - izslēgšanas turnīrs 2023Old Crabs K45+ | 1 | 0 | 16:35 | 2 | 2 | 1 | 3 | 33,3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | -12 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2023./2024.Old Crabs K50+ | 13 | 13 | 34:50 | 107 | 8,2 | 51 | 139 | 36,7 | 0 | 2 | 0 | 5 | 10 | 50 | 1,2 | 4,3 | 5,5 | 3,1 | 1,8 | 1,8 | 1,5 | 0,8 | 130 | 143 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.Old Crabs K45+ | 9 | 4 | 27:09 | 33 | 3,7 | 15 | 47 | 31,9 | 1 | 3 | 33,3 | 0 | 0 | — | 1,1 | 2,9 | 4 | 1,9 | 1,6 | 0,9 | 1,4 | 0,4 | 61 | 25 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2021/22Varenie runči K40+ | 8 | 2 | 23:33 | 36 | 4,5 | 18 | 66 | 27,3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0,9 | 4,8 | 5,6 | 0,6 | 1,5 | 1 | 1,1 | 0,1 | 38 | 18 | 1 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22Old Crabs K45+ | 8 | 7 | 28:23 | 53 | 6,6 | 23 | 65 | 35,4 | 0 | 2 | 0 | 7 | 10 | 70 | 1,6 | 5,1 | 6,8 | 2 | 1,2 | 1,2 | 0,9 | 1 | 81 | 4 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2019/20Varenie runči K40+ | 4 | 4 | 26:37 | 30 | 7,5 | 15 | 30 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 3 | 2,2 | 2,5 | 1 | 1,2 | 0,2 | 37 | 70 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20Old Crabs K45+ | 4 | 2 | 33:15 | 23 | 5,8 | 10 | 37 | 27 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 | 50 | 1,5 | 4,2 | 5,8 | 2 | 2,5 | 1,5 | 1,2 | 0,2 | 21 | 23 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19Varenie runči K40+ | 14 | 10 | 27:36 | 150 | 10,7 | 64 | 153 | 41,8 | 5 | 16 | 31,2 | 7 | 9 | 77,8 | 1,1 | 4,2 | 5,3 | 2 | 1,5 | 1,3 | 0,6 | 0,9 | 154 | 176 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18Varenie runči K40+ | 13 | 9 | 23:33 | 101 | 7,8 | 45 | 94 | 47,9 | 2 | 11 | 18,2 | 5 | 6 | 83,3 | 0,8 | 3,2 | 3,9 | 1,5 | 0,9 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 124 | 201 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17Varenie runči K40+ | 12 | 8 | 29:52 | 146 | 12,2 | 63 | 132 | 47,7 | 4 | 14 | 28,6 | 8 | 10 | 80 | 1,2 | 3 | 4,2 | 2 | 1 | 1 | 2,1 | 0,2 | 156 | 166 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrejs StraumeOld Crabs K50+ | 8,1 | 8 | 33:16 | 0,9 | 6,9 | 7,8 | 2,1 | 1,2 | 0,5 | 0,9 | 0,8 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrejs StraumeOld Crabs K50+ | 65 | 29 | 62 | 46,8 | 27 | 57 | 47,4 | 2 | 5 | 40 | 5 | 8 | 62,5 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrejs StraumeOld Crabs K50+ | 65 | 266:04 | 7 | 55 | 62 | 17 | 10 | 0 | 0 | 8 | 4 | 7 | 6 | 0 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrejs StraumeOld Crabs K50+ | 136 | 117 | 7 | 115 | 115 | 4,2 | 24 | 9 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-25 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 53 : 68 | 1 | 2 | 2 | 3 | 35:32 | 4 | -19 | 0 | 10 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 33,3 | — | 0 | — |
| 2026-04-09 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 49 : 72 | 0 | 4 | 0 | 2 | 21:08 | 5 | 21 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 0 | 40 | — | 1 | 0 |
| 2026-04-04 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 70 : 89 | 3 | 10 | 2 | 1 | 40:00 | 9 | 19 | 2 | 19 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 8 | 0 | 62,5 | — | 1 | 0 |
| 2026-03-28 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 97 : 73 | 0 | 11 | 0 | 0 | 35:50 | 10 | 18 | 0 | 17 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 8 | 0 | 50 | — | 1 | 100 |
| 2026-02-22 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 57 : 94 | 2 | 5 | 1 | 5 | 34:44 | 4 | 33 | 0 | 11 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6 | 2 | 33,3 | 50 | 1 | 0 |
| 2026-01-31 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 86 : 72 | 0 | 13 | 2 | 3 | 40:00 | 10 | 14 | 0 | 24 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 | 1 | 10 | 0 | 8 | 2 | 50 | 100 | 1 | 100 |
| 2025-12-20 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 96 : 50 | 0 | 14 | 0 | 1 | 33:39 | 15 | 36 | 2 | 24 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 11 | 0 | 63,6 | — | 0 | — |
| 2025-12-17 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 110 : 66 | 0 | 6 | 0 | 2 | 25:11 | 5 | 14 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 8 | 4 | 25 | 50 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 14 | 2025-12-20 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 15 | 2025-12-20 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 5 | 2026-02-22 · SC Group K50+ | K50+ |
| Pārtvertas bumbas. | 2 | 2026-04-25 · Kailie Brieži K50+ | K50+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 3 | 2026-04-04 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 24 | 2026-01-31 · Ķekava K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



