Spēlētāja profils
Andris Cālītis
- Dzimšanas datums
- · 70 g.
- Augums (cm)
- 180
- Svars (kg)
- 74
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 31:31
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 4,67
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,5
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 4,33
AC
Rādītāji aprēķināti no 6 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K65+ | 6 | 31:31 | 28 | 4,67 | 4 | 20 | 20 | 5 | 31 | 16,13 | 5 | 6 | 83,33 | 4 | 22 | 4,33 | 1,5 | 7 | 15 | 7 | 0 | 12 | -29 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K65+, 2025./2026.Garkalne K65+ | 6 | 6 | 31:31 | 28 | 4,7 | 4 | 20 | 20 | 5 | 31 | 16,1 | 5 | 6 | 83,3 | 0,7 | 3,7 | 4,3 | 1,5 | 1 | 2,5 | 1,2 | 0 | 12 | -29 | 0 |
| Maksibasketbols K55+, 2024./2025.Doks K55+ | 1 | 0 | 16:37 | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -3 | 0 |
| Maksibasketbols K65+, 2024./2025.Garkalne K65+ | 9 | 9 | 40:00 | 82 | 9,1 | 7 | 22 | 31,8 | 16 | 79 | 20,3 | 20 | 26 | 76,9 | 1,2 | 5,1 | 6,3 | 4,4 | 1,8 | 2,1 | 2,4 | 0,2 | 100 | 9 | 1 |
| Maksibasketbols K70+, 2024./2025.Limbaži K70+ | 6 | 6 | 40:00 | 56 | 9,3 | 3 | 20 | 15 | 15 | 60 | 25 | 5 | 9 | 55,6 | 1 | 3,5 | 4,5 | 2,3 | 1 | 3,8 | 1,3 | 0 | 16 | -83 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - izslēgšanas turnīrs 2023Doks K50+ | 1 | 0 | 7:33 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Maksibasketbols K55+, 2023./2024.Doks K55+ | 5 | 4 | 27:58 | 15 | 3 | 0 | 5 | 0 | 5 | 28 | 17,9 | 0 | 0 | — | 1 | 1,6 | 2,6 | 2 | 1 | 1 | 1,2 | 0 | 11 | 25 | 0 |
| Maksibasketbols K60+, izslēgšanas turnīrs 2023Garkalne K60+ | 2 | 2 | 40:00 | 20 | 10 | 2 | 6 | 33,3 | 4 | 19 | 21,1 | 4 | 5 | 80 | 0,5 | 4 | 4,5 | 1,5 | 1,5 | 4 | 2 | 0 | 8 | 8 | 0 |
| Maksibasketbols K65+, 2023./2024.Garkalne K65+ | 6 | 5 | 39:12 | 49 | 8,2 | 5 | 12 | 41,7 | 9 | 39 | 23,1 | 12 | 13 | 92,3 | 0,2 | 4,3 | 4,5 | 3,5 | 0,5 | 1 | 3,3 | 0,7 | 77 | 163 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2022./2023.Doks K50+ | 5 | 4 | 27:00 | 14 | 2,8 | 1 | 5 | 20 | 4 | 25 | 16 | 0 | 0 | — | 0,2 | 1,8 | 2 | 3,6 | 1,2 | 1,4 | 1,6 | 0,2 | 19 | 42 | 0 |
| Maksibasketbols K60+, 2022./2023.Garkalne K60+ | 9 | 9 | 40:00 | 109 | 12,1 | 10 | 30 | 33,3 | 25 | 72 | 34,7 | 14 | 27 | 51,9 | 0,7 | 7 | 7,7 | 4 | 2 | 2 | 1,4 | 0,1 | 130 | 33 | 1 |
| Maksibasketbols K65+, 2022./2023.Ķekava K65+ | 6 | 6 | 38:35 | 83 | 13,8 | 14 | 23 | 60,9 | 15 | 52 | 28,8 | 10 | 14 | 71,4 | 1,7 | 6,3 | 8 | 4,3 | 1,5 | 1,7 | 2,3 | 0 | 111 | 199 | 1 |
| Maksibasketbols K50+ - 2021/22Doks K50+ | 4 | 2 | 22:45 | 17 | 4,2 | 1 | 8 | 12,5 | 5 | 18 | 27,8 | 0 | 0 | — | 0,2 | 2,5 | 2,8 | 1,8 | 0,5 | 1 | 1,2 | 0 | 16 | 14 | 0 |
| Maksibasketbols K60+ - 2021/22Garkalne K60+ | 11 | 11 | 36:56 | 78 | 7,1 | 16 | 40 | 40 | 11 | 52 | 21,2 | 13 | 21 | 61,9 | 0,5 | 5,5 | 6,1 | 3,7 | 2 | 2 | 2,4 | 0,6 | 124 | 251 | 0 |
| Maksibasketbols K65+ - 2021/22Ikšķile | 6 | 6 | 39:59 | 86 | 14,3 | 15 | 34 | 44,1 | 15 | 54 | 27,8 | 11 | 17 | 64,7 | 0,5 | 8,2 | 8,7 | 3,8 | 0,8 | 2,3 | 5,5 | 0,3 | 118 | 66 | 3 |
| Maksibasketbols K50+ - 2019/20Doks K50+ | 4 | 4 | 34:25 | 55 | 13,8 | 2 | 10 | 20 | 13 | 34 | 38,2 | 12 | 15 | 80 | 0,5 | 5,5 | 6 | 3 | 2,5 | 2,5 | 1,2 | 0 | 54 | 37 | 1 |
| Maksibasketbols K55+ - 2019/20Garkalnes novads | 12 | 12 | 34:02 | 137 | 11,4 | 16 | 59 | 27,1 | 27 | 100 | 27 | 24 | 35 | 68,6 | 0,2 | 4,9 | 5,2 | 4,1 | 2,2 | 2,1 | 2,5 | 0,2 | 128 | 77 | 0 |
| Maksibasketbols K60+ - 2019/20Garkalne K60+ | 10 | 10 | 36:07 | 138 | 13,8 | 17 | 44 | 38,6 | 26 | 70 | 37,1 | 26 | 30 | 86,7 | 0,8 | 4,8 | 5,6 | 5,1 | 1,7 | 1,9 | 1,2 | 0,2 | 165 | 179 | 1 |
| Maksibasketbols K50+ - 2018/19Doks K50+ | 6 | 5 | 32:04 | 87 | 14,5 | 11 | 25 | 44 | 18 | 41 | 43,9 | 11 | 17 | 64,7 | 1 | 5 | 6 | 2 | 0,8 | 2,3 | 1,2 | 0,2 | 86 | 38 | 2 |
| Maksibasketbols K55+ - 2018/19Garkalnes novads | 11 | 11 | 33:44 | 127 | 11,5 | 25 | 47 | 53,2 | 18 | 65 | 27,7 | 23 | 39 | 59 | 0,4 | 4,3 | 4,6 | 5,7 | 1 | 1,8 | 1,8 | 0,2 | 158 | 194 | 1 |
| Maksibasketbols K60+ - 2018/19Garkalne K60+ | 12 | 12 | 36:36 | 210 | 17,5 | 36 | 67 | 53,7 | 35 | 115 | 30,4 | 33 | 50 | 66 | 0,8 | 4,7 | 5,5 | 5,8 | 1,3 | 2,2 | 2,3 | 0,3 | 224 | 309 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - 2017/18Doks K50+ | 11 | 11 | 38:53 | 158 | 14,4 | 22 | 55 | 40 | 30 | 100 | 30 | 24 | 37 | 64,9 | 0,5 | 4 | 4,5 | 4,2 | 1,3 | 2,9 | 2,6 | 0,1 | 136 | -126 | 1 |
| Maksibasketbols K55+ - 2017/18Garkalnes novads | 11 | 11 | 33:55 | 170 | 15,5 | 29 | 61 | 47,5 | 31 | 87 | 35,6 | 19 | 24 | 79,2 | 0,7 | 5,1 | 5,8 | 4,2 | 1,3 | 2,5 | 2,1 | 0 | 182 | 260 | 2 |
| Maksibasketbols K60+ - 2017/18Garkalne K60+ | 13 | 13 | 36:06 | 178 | 13,7 | 34 | 69 | 49,3 | 30 | 105 | 28,6 | 20 | 31 | 64,5 | 0,7 | 5,1 | 5,8 | 8,3 | 0,5 | 2,6 | 1,8 | 0,2 | 231 | 404 | 3 |
| Maksibasketbols K50+ - 2016/17Doks K50+ | 10 | 9 | 39:35 | 167 | 16,7 | 35 | 83 | 42,2 | 26 | 93 | 28 | 19 | 27 | 70,4 | 0,5 | 4 | 4,5 | 4,3 | 1,7 | 2,5 | 1 | 0,2 | 119 | -18 | 2 |
| Maksibasketbols K55+ - 2016/17Garkalnes novads | 14 | 14 | 34:46 | 253 | 18,1 | 44 | 96 | 45,8 | 44 | 137 | 32,1 | 33 | 48 | 68,8 | 0,6 | 4 | 4,6 | 4,1 | 1,4 | 2,5 | 2,6 | 0,2 | 220 | 203 | 0 |
| Maksibasketbols K60+ - 2016/17Garkalne K60+ | 10 | 10 | 33:52 | 177 | 17,7 | 30 | 54 | 55,6 | 33 | 97 | 34 | 18 | 24 | 75 | 0,9 | 5,5 | 6,4 | 6,5 | 1 | 2,2 | 1,8 | 0,3 | 211 | 361 | 2 |
| LBL - 1996/97BK Jelgava | 5 | 0 | 8:24 | 10 | 2 | 2 | 2 | 100 | 1 | 7 | 14,3 | 3 | 3 | 100 | 0,2 | 0,4 | 0,6 | 0,2 | 1 | 0,6 | 0,2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| LBL - 1995/96VIA Rīga | 2 | 0 | 11:00 | 8 | 4 | 2 | 3 | 66,7 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1,5 | 1,5 | 0,5 | 1,5 | 2 | 0,5 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| LBL - 1994/95BK Jelgava | 23 | 0 | 28:14 | 254 | 11 | 43 | 109 | 39,4 | 42 | 120 | 35 | 42 | 57 | 73,7 | 0,9 | 1,8 | 2,7 | 1,7 | 2,5 | 2,1 | 1,5 | 0,1 | 182 | 0 | 0 |
| LBL - 1993/94BK Jelgava | 26 | 0 | 31:24 | 368 | 14,2 | 66 | 171 | 38,6 | 64 | 157 | 40,8 | 44 | 59 | 74,6 | 0,9 | 2 | 2,9 | 2,2 | 2,5 | 2,4 | 2 | 0,1 | 280 | 0 | 0 |
| LBL - 1992/93BK Jelgava | 25 | 20 | 34:56 | 440 | 17,6 | 88 | 212 | 41,5 | 61 | 153 | 39,9 | 81 | 104 | 77,9 | 2,1 | 1,6 | 3,8 | 2,4 | 2,7 | 3,4 | 2,2 | 0,1 | 327 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K65+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris CālītisGarkalne K65+ | 4,7 | 6 | 31:31 | 0,7 | 3,7 | 4,3 | 1,5 | 1 | 2,5 | 1,2 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K65+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris CālītisGarkalne K65+ | 28 | 9 | 51 | 17,6 | 4 | 20 | 20 | 5 | 31 | 16,1 | 5 | 6 | 83,3 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K65+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris CālītisGarkalne K65+ | 28 | 189:03 | 4 | 22 | 26 | 9 | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K65+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris CālītisGarkalne K65+ | -29 | 12 | 3 | 12 | 11 | 0,6 | 6 | 5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-22 · Dakteri K65+K65+ | Spēlēja | 44 : 63 | 0 | 3 | 1 | 3 | 24:32 | 5 | -1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 7 | 14,3 |
| 2026-02-01 · Limbaži K65+K65+ | Spēlēja | 68 : 42 | 0 | 10 | 1 | 0 | 40:00 | 4 | 26 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 7 | 2 | 14,3 | 100 | 4 | 50 |
| 2026-01-21 · Ķekava K65+K65+ | Spēlēja | 74 : 53 | 0 | 11 | 1 | 3 | 40:00 | 3 | -21 | 3 | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 66,7 | 100 | 6 | 33,3 |
| 2026-01-04 · Ķekava K65+K65+ | Spēlēja | 39 : 71 | 0 | 0 | 0 | 2 | 40:00 | 6 | -32 | 6 | -8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 7 | 0 |
| 2025-12-14 · Dakteri K65+K65+ | Spēlēja | 35 : 43 | 0 | 4 | 3 | 0 | 28:26 | 5 | -7 | 3 | -1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 5 | 3 | 20 | 66,7 | 5 | 0 |
| 2025-11-01 · Limbaži K65+K65+ | Spēlēja | 53 : 73 | 0 | 0 | 1 | 1 | 16:05 | 3 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | — | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 11 | 2026-01-21 · Ķekava K65+ | K65+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 6 | 2026-01-04 · Ķekava K65+ | K65+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 3 | 2026-03-22 · Dakteri K65+ | K65+ |
| Pārtvertas bumbas. | 3 | 2025-12-14 · Dakteri K65+ | K65+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-03-22 · Dakteri K65+ | K65+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 10 | 2026-01-21 · Ķekava K65+ | K65+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



