Spēlētāja profils
Andris Logins
- Dzimšanas datums
- · 53 g.
- Augums (cm)
- 195
- Svars (kg)
- 95
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 28:32
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 12,05
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,48
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 7,05
Rādītāji aprēķināti no 21 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 12 | 26:49 | 122 | 10,17 | 13 | 41 | 31,71 | 30 | 107 | 28,04 | 6 | 11 | 54,55 | 17 | 69 | 7,17 | 1,33 | 24 | 11 | 14 | 3 | 120 | 111 |
| K45+ | 9 | 30:51 | 131 | 14,56 | 10 | 31 | 32,26 | 35 | 107 | 32,71 | 6 | 11 | 54,55 | 14 | 48 | 6,89 | 1,67 | 13 | 14 | 14 | 7 | 117 | 41 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Doks K45+ | 9 | 8 | 30:51 | 131 | 14,6 | 10 | 31 | 32,3 | 35 | 107 | 32,7 | 6 | 11 | 54,5 | 1,6 | 5,3 | 6,9 | 1,7 | 1,4 | 1,6 | 1,6 | 0,8 | 117 | 41 | 3 |
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.Lapmežciems K50+ | 12 | 12 | 26:49 | 122 | 10,2 | 13 | 41 | 31,7 | 30 | 107 | 28 | 6 | 11 | 54,5 | 1,4 | 5,8 | 7,2 | 1,3 | 1,9 | 0,9 | 1,2 | 0,2 | 120 | 111 | 3 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Doks K45+ | 2 | 2 | 31:17 | 15 | 7,5 | 1 | 4 | 25 | 4 | 19 | 21,1 | 1 | 1 | 100 | 1,5 | 5,5 | 7 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 19 | 4 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.Doks K50+ | 8 | 8 | 37:06 | 96 | 12 | 12 | 37 | 32,4 | 20 | 92 | 21,7 | 12 | 21 | 57,1 | 1,4 | 8,1 | 9,5 | 1,2 | 2,4 | 2,4 | 1,4 | 0,6 | 73 | -54 | 3 |
| Jelgavas kausa izcīņa 2023Valauto/Toma-noma.lv | 4 | 0 | 22:23 | 30 | 7,5 | 0 | 4 | 0 | 10 | 38 | 26,3 | 0 | 0 | — | 0,5 | 4 | 4,5 | 1,8 | 2,2 | 1 | 0,8 | 0,8 | 25 | 24 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - izslēgšanas turnīrs 2023Doks K45+ | 2 | 2 | 39:27 | 29 | 14,5 | 7 | 15 | 46,7 | 5 | 24 | 20,8 | 0 | 0 | — | 2 | 8 | 10 | 2 | 3,5 | 0,5 | 0 | 0,5 | 26 | -9 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - izslēgšanas turnīrs 2023Doks K50+ | 1 | 1 | 37:16 | 15 | 15 | 1 | 4 | 25 | 3 | 10 | 30 | 4 | 8 | 50 | 2 | 6 | 8 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | 15 | -5 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.Doks K45+ | 11 | 11 | 36:39 | 162 | 14,7 | 18 | 58 | 31 | 35 | 112 | 31,2 | 21 | 26 | 80,8 | 1,1 | 9,2 | 10,3 | 1 | 1,9 | 1,4 | 1 | 1 | 171 | 70 | 3 |
| Maksibasketbols K50+, 2022./2023.Doks K50+ | 7 | 7 | 37:59 | 185 | 26,4 | 32 | 65 | 49,2 | 36 | 98 | 36,7 | 13 | 19 | 68,4 | 2 | 7,1 | 9,1 | 2,1 | 0,9 | 2 | 0,9 | 0,9 | 161 | 76 | 4 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22Doks K45+ | 10 | 10 | 35:12 | 140 | 14 | 17 | 52 | 32,7 | 27 | 99 | 27,3 | 25 | 38 | 65,8 | 1,5 | 7,2 | 8,7 | 1,5 | 1,7 | 2 | 1,3 | 1,3 | 128 | 34 | 2 |
| Maksibasketbols K50+ - 2021/22Doks K50+ | 5 | 5 | 38:47 | 106 | 21,2 | 11 | 36 | 30,6 | 24 | 65 | 36,9 | 12 | 14 | 85,7 | 3 | 8,6 | 11,6 | 1,6 | 1,2 | 3,2 | 1,2 | 0,8 | 98 | 57 | 4 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20Doks K45+ | 12 | 12 | 37:50 | 202 | 16,8 | 29 | 78 | 37,2 | 40 | 139 | 28,8 | 24 | 35 | 68,6 | 1,2 | 6,5 | 7,8 | 1,2 | 2,6 | 2,2 | 1,2 | 1,6 | 158 | -79 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19Doks K40+ | 9 | 9 | 37:59 | 116 | 12,9 | 19 | 48 | 39,6 | 21 | 89 | 23,6 | 15 | 25 | 60 | 2 | 10,4 | 12,4 | 2,1 | 3,1 | 2,7 | 2,7 | 1,4 | 153 | -16 | 4 |
| Maksibasketbols K45+ - 2018/19Doks K45+ | 10 | 10 | 37:22 | 168 | 16,8 | 30 | 88 | 34,1 | 25 | 97 | 25,8 | 33 | 43 | 76,7 | 1,7 | 9,1 | 10,8 | 1,9 | 2,1 | 1,6 | 1,5 | 1,4 | 168 | 32 | 5 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18Doks K40+ | 12 | 12 | 35:53 | 142 | 11,8 | 24 | 64 | 37,5 | 23 | 98 | 23,5 | 25 | 32 | 78,1 | 1,7 | 8,7 | 10,3 | 1,8 | 3 | 1,8 | 1,2 | 1,2 | 173 | 12 | 3 |
| Maksibasketbols K45+ - 2017/18Doks K45+ | 14 | 14 | 35:46 | 294 | 21 | 44 | 114 | 38,6 | 54 | 185 | 29,2 | 44 | 56 | 78,6 | 2,3 | 5,6 | 7,9 | 2,1 | 1 | 2 | 1,3 | 0,4 | 216 | 92 | 3 |
| DAL - 2.līga - 2016/17Bio Ritmi Sports | 14 | 10 | 31:28 | 153 | 10,9 | 20 | 59 | 33,9 | 30 | 117 | 25,6 | 23 | 38 | 60,5 | 1,6 | 3,8 | 5,4 | 1,9 | 2,3 | 1,7 | 0,9 | 0,6 | 111 | 52 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17Doks K40+ | 11 | 11 | 37:41 | 260 | 23,6 | 35 | 93 | 37,6 | 51 | 139 | 36,7 | 37 | 49 | 75,5 | 2,1 | 6,9 | 9 | 1,4 | 2,1 | 2,1 | 1,2 | 0,6 | 213 | 23 | 4 |
| LBL - 2006/07BK Zemgale | 19 | 0 | 0:00 | 41 | 2,2 | 7 | 17 | 41,2 | 9 | 51 | 17,6 | 0 | 6 | 0 | 0,5 | 1,9 | 2,4 | 0,6 | 1,4 | 0,4 | 0,4 | 0,2 | 43 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2006/07BK Zemgale | 14 | 0 | 0:00 | 28 | 2 | 3 | 9 | 33,3 | 6 | 26 | 23,1 | 4 | 6 | 66,7 | 0,6 | 1,4 | 2 | 0,4 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 0,2 | 31 | 0 | 0 |
| LBL - 2005/06BK Jelgava | 29 | 1 | 17:09 | 143 | 4,9 | 10 | 30 | 33,3 | 38 | 132 | 28,8 | 9 | 18 | 50 | 0,4 | 2 | 2,4 | 0,3 | 1,1 | 0,4 | 0,5 | 0,1 | 103 | 0 | 0 |
| LBL - 1997/98Gulbenes Buki/BJSS | 1 | 0 | 1:00 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 |
| Jelgavas kausa izcīņas izslēgšanas turnīrsValauto/Toma-noma.lv | 1 | 0 | 12:56 | 10 | 10 | 1 | 1 | 100 | 2 | 5 | 40 | 2 | 3 | 66,7 | 2 | 5 | 7 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsDoks K45+ | 14,6 | 9 | 30:51 | 1,6 | 5,3 | 6,9 | 1,7 | 1,4 | 1,6 | 1,6 | 0,8 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsDoks K45+ | 131 | 45 | 138 | 32,6 | 10 | 31 | 32,3 | 35 | 107 | 32,7 | 6 | 11 | 54,5 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsDoks K45+ | 131 | 277:35 | 14 | 48 | 62 | 15 | 13 | 0 | 0 | 13 | 14 | 14 | 7 | 0 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsDoks K45+ | 41 | 117 | 5 | 114 | 114 | 1,1 | 14 | 21 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsLapmežciems K50+ | 10,2 | 12 | 26:49 | 1,4 | 5,8 | 7,2 | 1,3 | 1,9 | 0,9 | 1,2 | 0,2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsLapmežciems K50+ | 122 | 43 | 148 | 29,1 | 13 | 41 | 31,7 | 30 | 107 | 28 | 6 | 11 | 54,5 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsLapmežciems K50+ | 122 | 321:46 | 17 | 69 | 86 | 16 | 24 | 0 | 1 | 12 | 11 | 14 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris LoginsLapmežciems K50+ | 111 | 120 | 8 | 106 | 106 | 1,5 | 22 | 30 | 5 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 57 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2:48 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-04-25 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 61 : 64 | 0 | 13 | 0 | 1 | 25:35 | 9 | 7 | 2 | 14 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 2 | 3 | 2 | 33,3 | 100 | 8 | 37,5 |
| 2026-04-09 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 49 : 72 | 1 | 8 | 2 | 1 | 29:54 | 8 | -14 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 5 | 0 | 20 | — | 10 | 20 |
| 2026-04-05 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 42 : 92 | 0 | 13 | 2 | 4 | 34:41 | 12 | 42 | 2 | 18 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 1 | 5 | 2 | 20 | 100 | 10 | 30 |
| 2026-04-02 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 78 : 40 | 0 | 13 | 0 | 2 | 33:13 | 13 | 39 | 0 | 18 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 4 | 0 | 50 | — | 11 | 27,3 |
| 2026-03-14 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 72 : 86 | 0 | 6 | 1 | 0 | 28:50 | 7 | -2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8 | 25 |
| 2026-03-12 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 54 : 49 | 1 | 2 | 2 | 0 | 28:26 | 4 | -6 | 1 | -2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 25 | — | 7 | 0 |
| 2026-03-10 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 78 : 75 | 1 | 17 | 3 | 1 | 29:14 | 3 | -7 | 2 | 11 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 3 | 0 | 33,3 | — | 15 | 33,3 |
| 2026-02-21 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 72 : 59 | 2 | 19 | 1 | 4 | 35:43 | 10 | 13 | 2 | 23 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | 3 | 3 | 2 | 33,3 | 100 | 14 | 35,7 |
| 2026-02-14 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 38 : 50 | 0 | 15 | 2 | 1 | 35:08 | 6 | 13 | 2 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 | 1 | 4 | 100 | 25 | 18 | 22,2 |
| 2026-02-06 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 66 | 3 | 16 | 1 | 0 | 34:26 | 6 | -3 | 1 | 18 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6 | 0 | 33,3 | — | 7 | 57,1 |
| 2026-02-01 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 53 : 68 | 1 | 6 | 2 | 0 | 21:29 | 5 | -14 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | — | — | 10 | 20 |
| 2026-01-18 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 57 : 72 | 0 | 14 | 1 | 1 | 27:16 | 11 | -15 | 3 | 11 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 8 | 3 | 2 | 2 | 50 | 0 | 14 | 28,6 |
| 2026-01-10 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 58 | 0 | 15 | 1 | 3 | 31:39 | 6 | 3 | 2 | 13 | 2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | 6 | 0 | 50 | — | 10 | 30 |
| 2025-12-21 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 69 : 99 | 0 | 22 | 1 | 1 | 25:32 | 10 | 29 | 0 | 26 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 9 | 1 | 3 | 0 | 66,7 | — | 13 | 46,2 |
| 2025-12-16 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 82 : 64 | 0 | 11 | 0 | 1 | 26:05 | 1 | 11 | 1 | 9 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 50 | 100 | 4 | 50 |
| 2025-12-11 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 66 : 54 | 1 | 11 | 1 | 2 | 21:26 | 5 | 20 | 2 | 13 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 66,7 | 50 | 5 | 40 |
| 2025-11-19 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 69 : 67 | 0 | 16 | 1 | 1 | 27:59 | 3 | 9 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 100 | 9 | 55,6 |
| 2025-11-16 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 69 : 61 | 0 | 8 | 4 | 2 | 38:41 | 5 | -3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 4 | 2 | 25 | 0 | 16 | 12,5 |
| 2025-11-09 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 44 : 79 | 0 | 25 | 2 | 4 | 37:24 | 15 | 38 | 1 | 30 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 12 | 3 | 6 | 0 | 33,3 | — | 18 | 38,9 |
| 2025-11-06 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 57 : 77 | 0 | 3 | 0 | 2 | 23:52 | 7 | -13 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 7 | 14,3 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 25 | 2025-11-09 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 15 | 2025-11-09 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 4 | 2026-04-05 · Babīte K45+ | K45+ |
| Pārtvertas bumbas. | 4 | 2025-11-16 · Old Crabs K50+ | K50+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 3 | 2026-02-06 · Tenax K45+ | K45+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 30 | 2025-11-09 · BK Talsi K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



