Spēlētāja profils
Andris Osis
- Dzimšanas datums
- · 48 g.
- Augums (cm)
- 196
- Svars (kg)
- 105
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 30:41
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 10,18
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,71
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 10,65
Rādītāji aprēķināti no 17 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 9 | 34:31 | 103 | 11,44 | 37 | 78 | 47,44 | 3 | 8 | 37,5 | 20 | 29 | 68,97 | 30 | 75 | 11,67 | 1,67 | 22 | 14 | 13 | 7 | 174 | -30 |
| K45+ | 8 | 26:23 | 70 | 8,75 | 28 | 56 | 50 | 0 | 8 | 0 | 14 | 19 | 73,68 | 17 | 59 | 9,5 | 1,75 | 14 | 15 | 9 | 6 | 119 | -52 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iecavas PAČ, 2025./2026.RS Autoparts/RMC | 3 | 3 | 24:43 | 41 | 13,7 | 17 | 26 | 65,4 | 0 | 0 | — | 7 | 9 | 77,8 | 3,3 | 4,7 | 8 | 0,7 | 1,7 | 0,7 | 1 | 0,3 | 58 | 42 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Doks K45+ | 8 | 7 | 26:23 | 70 | 8,8 | 28 | 56 | 50 | 0 | 8 | 0 | 14 | 19 | 73,7 | 2,1 | 7,4 | 9,5 | 1,8 | 1,6 | 1,9 | 1,1 | 0,8 | 119 | -52 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.Kailie Brieži K50+ | 9 | 7 | 34:32 | 103 | 11,4 | 37 | 78 | 47,4 | 3 | 8 | 37,5 | 20 | 29 | 69 | 3,3 | 8,3 | 11,7 | 1,7 | 2,3 | 1,6 | 1,4 | 0,8 | 174 | -30 | 5 |
| Iecavas PAČ, 2024/2025RS Autoparts/RMC | 6 | 6 | 26:33 | 59 | 9,8 | 26 | 48 | 54,2 | 0 | 5 | 0 | 7 | 11 | 63,6 | 1,2 | 7,7 | 8,8 | 1,7 | 2,5 | 2,8 | 0,8 | 1 | 85 | 39 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Doks K40+ | 6 | 2 | 18:43 | 30 | 5 | 12 | 23 | 52,2 | 0 | 6 | 0 | 6 | 9 | 66,7 | 1,3 | 3,2 | 4,5 | 1,7 | 2 | 1 | 0 | 0,2 | 42 | -28 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Doks K45+ | 11 | 11 | 31:55 | 133 | 12,1 | 31 | 67 | 46,3 | 14 | 25 | 56 | 29 | 47 | 61,7 | 1,1 | 5,4 | 6,5 | 1,8 | 1,9 | 3 | 1,3 | 0,6 | 147 | -111 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Doks K40+ | 3 | 3 | 18:44 | 28 | 9,3 | 11 | 17 | 64,7 | 1 | 1 | 100 | 3 | 3 | 100 | 1 | 5,7 | 6,7 | 1 | 4 | 0,7 | 0 | 0,3 | 44 | -28 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Doks K40+ | 7 | 6 | 22:41 | 51 | 7,3 | 18 | 52 | 34,6 | 0 | 4 | 0 | 15 | 21 | 71,4 | 1,1 | 5 | 6,1 | 0,7 | 1,6 | 0,9 | 0,7 | 0,4 | 57 | -57 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - izslēgšanas turnīrs 2023Krown K45+ | 2 | 2 | 15:49 | 8 | 4 | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 3,5 | 4,5 | 0 | 1,5 | 0 | 1,5 | 0,5 | 15 | -22 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2023./2024.Doks K45+ | 11 | 11 | 30:55 | 152 | 13,8 | 52 | 125 | 41,6 | 4 | 12 | 33,3 | 36 | 51 | 70,6 | 1,7 | 8,6 | 10,4 | 1,1 | 2,2 | 2,6 | 0,5 | 1,1 | 170 | -61 | 6 |
| Maksibasketbols K45+ - izslēgšanas turnīrs 2023HQD/Krown K45+ | 2 | 2 | 15:49 | 8 | 4 | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 3,5 | 4,5 | 0 | 1,5 | 0 | 1,5 | 0,5 | 15 | -22 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Doks K40+ | 13 | 8 | 21:47 | 90 | 6,9 | 36 | 85 | 42,4 | 0 | 8 | 0 | 18 | 26 | 69,2 | 1,5 | 5,3 | 6,8 | 0,4 | 2,7 | 1,2 | 0,5 | 0,5 | 116 | -55 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.Krown K45+ | 8 | 7 | 27:00 | 99 | 12,4 | 35 | 76 | 46,1 | 3 | 5 | 60 | 20 | 26 | 76,9 | 2,4 | 8,6 | 11 | 0,9 | 1,8 | 2,1 | 0,5 | 1,4 | 143 | 110 | 3 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.HQD/Krown K45+ | 8 | 7 | 27:00 | 99 | 12,4 | 35 | 76 | 46,1 | 3 | 5 | 60 | 20 | 26 | 76,9 | 2,4 | 8,6 | 11 | 0,9 | 1,8 | 2,1 | 0,5 | 1,4 | 143 | 110 | 3 |
| Maksibasketbols K40+ - 2021/22Krown/RestorFX K40+ | 11 | 6 | 16:49 | 84 | 7,6 | 34 | 54 | 63 | 1 | 5 | 20 | 13 | 18 | 72,2 | 0,9 | 3,4 | 4,3 | 0,2 | 2,5 | 1 | 0,5 | 0,4 | 102 | 25 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22Krown K45+ | 7 | 6 | 34:49 | 89 | 12,7 | 30 | 75 | 40 | 3 | 15 | 20 | 20 | 33 | 60,6 | 2,3 | 9,6 | 11,9 | 1 | 1,9 | 4 | 1,4 | 1,4 | 101 | -106 | 3 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22HQD/Krown K45+ | 7 | 6 | 34:49 | 89 | 12,7 | 30 | 75 | 40 | 3 | 15 | 20 | 20 | 33 | 60,6 | 2,3 | 9,6 | 11,9 | 1 | 1,9 | 4 | 1,4 | 1,4 | 101 | -106 | 3 |
| Maksibasketbols K40+ - 2019/20Krown/RestorFX K40+ | 13 | 11 | 21:43 | 144 | 11,1 | 50 | 109 | 45,9 | 2 | 11 | 18,2 | 38 | 55 | 69,1 | 3 | 5,5 | 8,5 | 0,7 | 2,8 | 1,9 | 0,7 | 1,5 | 181 | 81 | 4 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19Krown/RestorFX K40+ | 9 | 3 | 22:35 | 89 | 9,9 | 34 | 81 | 42 | 4 | 9 | 44,4 | 9 | 22 | 40,9 | 2,6 | 3,8 | 6,3 | 1,6 | 3,1 | 1,7 | 0,7 | 0,3 | 89 | 30 | 2 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisDoks K45+ | 8,8 | 8 | 26:23 | 2,1 | 7,4 | 9,5 | 1,8 | 1,6 | 1,9 | 1,1 | 0,8 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisDoks K45+ | 70 | 28 | 64 | 43,8 | 28 | 56 | 50 | 0 | 8 | 0 | 14 | 19 | 73,7 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisDoks K45+ | 70 | 211:01 | 17 | 59 | 76 | 14 | 14 | 0 | 0 | 16 | 15 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisDoks K45+ | -52 | 119 | 2 | 121 | 120 | 0,9 | 42 | 14 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisKailie Brieži K50+ | 11,4 | 9 | 34:32 | 3,3 | 8,3 | 11,7 | 1,7 | 2,3 | 1,6 | 1,4 | 0,8 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisKailie Brieži K50+ | 103 | 40 | 86 | 46,5 | 37 | 78 | 47,4 | 3 | 8 | 37,5 | 20 | 29 | 69 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisKailie Brieži K50+ | 103 | 310:43 | 30 | 75 | 105 | 15 | 22 | 0 | 0 | 25 | 14 | 13 | 7 | 0 | 5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris OsisKailie Brieži K50+ | -30 | 174 | 4 | 171 | 170 | 1,1 | 64 | 27 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 57 | 1 | 11 | 1 | 1 | 36:20 | 14 | -7 | 2 | 19 | 3 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 12 | 2 | 8 | 2 | 62,5 | 50 | 3 | 0 |
| 2026-04-25 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 53 : 68 | 2 | 12 | 2 | 1 | 33:05 | 13 | 22 | 1 | 24 | 3 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 8 | 5 | 7 | 4 | 42,9 | 75 | 1 | 100 |
| 2026-04-19 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 76 : 38 | 0 | 4 | 2 | 2 | 23:41 | 5 | -33 | 3 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 40 | — | 3 | 0 |
| 2026-04-18 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 67 : 56 | 1 | 4 | 2 | 1 | 24:27 | 19 | 2 | 5 | 17 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 14 | 5 | 7 | 0 | 28,6 | — | 0 | — |
| 2026-03-26 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 47 : 66 | 0 | 8 | 1 | 1 | 32:08 | 15 | -9 | 5 | 17 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 13 | 2 | 6 | 0 | 66,7 | — | 1 | 0 |
| 2026-03-15 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 77 : 59 | 0 | 12 | 2 | 3 | 40:00 | 19 | -18 | 2 | 28 | 2 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 14 | 5 | 9 | 2 | 44,4 | 50 | 1 | 100 |
| 2026-03-12 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 54 : 49 | 2 | 16 | 1 | 3 | 40:00 | 12 | 5 | 2 | 25 | 6 | 2 | 4 | 0 | 5 | 1 | 7 | 5 | 8 | 7 | 50 | 71,4 | 2 | 50 |
| 2026-03-10 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 78 : 75 | 2 | 21 | 1 | 0 | 30:59 | 5 | -1 | 3 | 23 | 3 | 2 | 9 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 11 | 3 | 81,8 | 100 | 1 | 0 |
| 2026-02-06 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 66 | 3 | 4 | 0 | 3 | 19:14 | 10 | 11 | 1 | 17 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 10 | 0 | 3 | 2 | 33,3 | 100 | 0 | — |
| 2026-02-01 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 53 : 68 | 0 | 8 | 3 | 1 | 20:32 | 8 | -3 | 1 | 15 | 1 | 4 | 3 | 0 | 2 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 50 | 100 | 1 | 0 |
| 2026-01-27 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 71 | 0 | 5 | 3 | 1 | 40:00 | 7 | -7 | 0 | 5 | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 7 | 0 | 9 | 4 | 22,2 | 25 | 1 | 0 |
| 2026-01-25 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 52 : 65 | 1 | 18 | 2 | 3 | 40:00 | 12 | 13 | 1 | 30 | 0 | 3 | 9 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 14 | 0 | 64,3 | — | 0 | — |
| 2026-01-10 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 58 | 1 | 6 | 0 | 4 | 23:30 | 10 | 13 | 1 | 17 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 0 | 50 | — | 0 | — |
| 2025-12-16 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 82 : 64 | 0 | 15 | 0 | 2 | 38:07 | 5 | -20 | 1 | 14 | 6 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0 | 4 | 1 | 10 | 8 | 40 | 87,5 | 0 | — |
| 2025-12-14 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 58 : 74 | 0 | 5 | 0 | 1 | 24:44 | 15 | -14 | 0 | 8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 8 | 7 | 10 | 6 | 10 | 50 | 1 | 0 |
| 2025-12-06 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 88 | 0 | 10 | 0 | 0 | 18:44 | 4 | -20 | 0 | 12 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 6 | 2 | 66,7 | 100 | 0 | — |
| 2025-10-19 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 77 : 62 | 0 | 14 | 2 | 2 | 36:13 | 8 | -16 | 1 | 18 | 6 | 0 | 5 | 0 | 4 | 0 | 6 | 2 | 9 | 6 | 55,6 | 66,7 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 21 | 2026-03-10 · Old Crabs K45+ | K45+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 19 | 2026-04-18 · Ķekava K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 4 | 2026-01-10 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
| Pārtvertas bumbas. | 3 | 2026-02-01 · HQD/Krown K45+ | K45+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 3 | 2026-02-06 · Tenax K45+ | K45+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 30 | 2026-01-25 · SC Group K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



