Spēlētāja profils
Andris Ziemanis
- Dzimšanas datums
- · 55 g.
- Augums (cm)
- 188
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 21:34
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 3,67
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,33
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 5,33
AZ
Rādītāji aprēķināti no 6 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 6 | 21:34 | 22 | 3,67 | 8 | 29 | 27,59 | 1 | 4 | 25 | 3 | 6 | 50 | 9 | 23 | 5,33 | 1,33 | 12 | 7 | 6 | 2 | 36 | 9 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.BK Ventspils K50+ | 6 | 4 | 21:34 | 22 | 3,7 | 8 | 29 | 27,6 | 1 | 4 | 25 | 3 | 6 | 50 | 1,5 | 3,8 | 5,3 | 1,3 | 1,8 | 1,2 | 1 | 0,3 | 36 | 9 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.BK Ventspils K50+ | 7 | 4 | 24:03 | 41 | 5,9 | 11 | 31 | 35,5 | 5 | 16 | 31,2 | 4 | 10 | 40 | 0,9 | 3,3 | 4,1 | 2 | 1,6 | 1,1 | 1,1 | 0,1 | 48 | 48 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2023./2024.BK Ventspils K45+ | 12 | 1 | 19:21 | 42 | 3,5 | 19 | 45 | 42,2 | 0 | 14 | 0 | 4 | 12 | 33,3 | 0,4 | 3,2 | 3,6 | 1,9 | 1,8 | 1,1 | 0,7 | 0 | 55 | 69 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.BK Ventspils K45+ | 8 | 2 | 20:24 | 21 | 2,6 | 6 | 18 | 33,3 | 1 | 13 | 7,7 | 6 | 16 | 37,5 | 0,8 | 4 | 4,8 | 1,5 | 1,5 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 34 | 55 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22BK Ventspils K45+ | 6 | 1 | 22:27 | 32 | 5,3 | 11 | 27 | 40,7 | 2 | 12 | 16,7 | 4 | 6 | 66,7 | 1 | 3 | 4 | 1,7 | 2,7 | 1,5 | 0 | 0,2 | 30 | 19 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20BK Ventspils K45+ | 11 | 11 | 34:15 | 108 | 9,8 | 36 | 71 | 50,7 | 7 | 32 | 21,9 | 15 | 25 | 60 | 0,7 | 4,5 | 5,2 | 2,9 | 2,4 | 1,7 | 1,8 | 0,5 | 133 | 22 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - 2019/20Ventspils | 12 | 11 | 37:07 | 150 | 12,5 | 50 | 95 | 52,6 | 11 | 33 | 33,3 | 17 | 34 | 50 | 2 | 6,1 | 8,1 | 3,4 | 1,8 | 3 | 1,8 | 0,2 | 192 | 251 | 2 |
| Maksibasketbols K45+ - 2018/19BK Ventspils K45+ | 12 | 11 | 33:50 | 128 | 10,7 | 43 | 96 | 44,8 | 7 | 29 | 24,1 | 21 | 36 | 58,3 | 1,4 | 5,2 | 6,7 | 3,3 | 1,9 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 140 | 202 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18BK Ventspils Brīvosta K40+ | 7 | 3 | 16:59 | 18 | 2,6 | 7 | 18 | 38,9 | 1 | 5 | 20 | 1 | 5 | 20 | 1,6 | 1,9 | 3,4 | 1,3 | 1,1 | 1 | 0,9 | 0 | 31 | 28 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2017/18BK Ventspils K45+ | 12 | 9 | 28:02 | 99 | 8,2 | 37 | 63 | 58,7 | 3 | 16 | 18,8 | 16 | 38 | 42,1 | 2,2 | 4,2 | 6,5 | 2,8 | 2 | 1,8 | 1,5 | 0,1 | 147 | 160 | 1 |
| Ventspils čempionāts - 2017/18Brīvostas pārvalde | 10 | 0 | 8:44 | 8 | 0,8 | 3 | 12 | 25 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0,9 | 1,4 | 2,3 | 0,8 | 1,7 | 0,7 | 0,1 | 0,1 | 23 | 13 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17BK Ventspils Brīvosta K40+ | 7 | 1 | 13:39 | 12 | 1,7 | 6 | 13 | 46,2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,7 | 1,9 | 2,6 | 0,7 | 0,9 | 0,4 | 0,3 | 0 | 23 | 53 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2016/17BK Ventspils K45+ | 9 | 9 | 29:54 | 90 | 10 | 37 | 60 | 61,7 | 1 | 7 | 14,3 | 13 | 35 | 37,1 | 1,9 | 3,9 | 5,8 | 2,8 | 2 | 1,8 | 2,1 | 0,1 | 120 | 111 | 0 |
| Ventspils čempionāts - 2016/17Brīvostas pārvalde | 14 | 3 | 15:12 | 45 | 3,2 | 17 | 50 | 34 | 1 | 5 | 20 | 8 | 13 | 61,5 | 1,3 | 3,1 | 4,4 | 0,6 | 2,3 | 1,1 | 0,4 | 0 | 65 | -50 | 0 |
| Ventspils čempionāts - 2015/16Brīvostas pārvalde | 11 | 5 | 14:24 | 33 | 3 | 10 | 43 | 23,3 | 1 | 3 | 33,3 | 10 | 18 | 55,6 | 0,8 | 3,1 | 3,9 | 1 | 2,8 | 0,8 | 0,8 | 0 | 44 | -45 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris ZiemanisBK Ventspils K50+ | 3,7 | 6 | 21:34 | 1,5 | 3,8 | 5,3 | 1,3 | 1,8 | 1,2 | 1 | 0,3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris ZiemanisBK Ventspils K50+ | 22 | 9 | 33 | 27,3 | 8 | 29 | 27,6 | 1 | 4 | 25 | 3 | 6 | 50 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris ZiemanisBK Ventspils K50+ | 22 | 129:23 | 9 | 23 | 32 | 8 | 12 | 1 | 0 | 3 | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andris ZiemanisBK Ventspils K50+ | 9 | 36 | 4 | 27 | 26 | 1,1 | 14 | 2 | 2 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 73 : 90 | 0 | 4 | 2 | 3 | 25:26 | 5 | 18 | 0 | 9 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 28,6 | — | 0 | — |
| 2026-04-25 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 61 : 64 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10:42 | 2 | -3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-03-20 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 60 : 48 | 0 | 3 | 0 | 1 | 19:09 | 5 | 6 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 2 | 20 | 50 | 0 | — |
| 2026-02-06 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 70 : 58 | 0 | 3 | 2 | 0 | 19:19 | 1 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 25 | 50 | 0 | — |
| 2025-12-14 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 74 : 83 | 1 | 4 | 1 | 1 | 30:50 | 7 | -15 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 0 | 28,6 | — | 3 | 0 |
| 2025-12-05 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 84 : 60 | 0 | 8 | 1 | 2 | 23:57 | 12 | -5 | 1 | 18 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 | 4 | 5 | 2 | 40 | 50 | 1 | 100 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 8 | 2025-12-05 · Ķekava K50+ | K50+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 12 | 2025-12-05 · Ķekava K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 3 | 2026-05-02 · Old Crabs K50+ | K50+ |
| Pārtvertas bumbas. | 2 | 2026-05-02 · Old Crabs K50+ | K50+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2026-04-25 · Lapmežciems K50+ | K50+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 18 | 2025-12-05 · Ķekava K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



