Spēlētāja profils
Edgars Buiķis
- Dzimšanas datums
- · 42 g.
- Augums (cm)
- 178
- Svars (kg)
- 73
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 34:11
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 16,25
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 7
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 4,25
EB
Rādītāji aprēķināti no 8 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 8 | 34:11 | 130 | 16,25 | 12 | 21 | 57,14 | 32 | 88 | 36,36 | 10 | 17 | 58,82 | 2 | 32 | 4,25 | 7 | 19 | 26 | 23 | 0 | 145 | 25 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Saldus K40+ | 8 | 8 | 34:11 | 130 | 16,2 | 12 | 21 | 57,1 | 32 | 88 | 36,4 | 10 | 17 | 58,8 | 0,2 | 4 | 4,2 | 7 | 2,4 | 3,2 | 2,9 | 0 | 145 | 25 | 0 |
| Tukuma novada čempionāts, 2025./2026.Druva/J.R. Mežs | 10 | 10 | 18:00 | 50 | 5 | 3 | 5 | 60 | 14 | 50 | 28 | 2 | 2 | 100 | 0,5 | 2,5 | 3 | 3,1 | 1,5 | 1 | 1,3 | 0 | 76 | 25 | 0 |
| LBL2 - 2019/20BK Saldus | 1 | 1 | 23:02 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16,7 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 5 | 5 | 1 | 1 | 0 | 7 | -8 | 0 |
| LBL2 - 2018/19BK Saldus | 3 | 3 | 22:34 | 20 | 6,7 | 4 | 7 | 57,1 | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | — | 0,7 | 1,7 | 2,3 | 7,3 | 3,7 | 3 | 1,3 | 0 | 35 | 8 | 0 |
| LBL2 - 2017/18BK Saldus | 16 | 16 | 28:30 | 89 | 5,6 | 16 | 33 | 48,5 | 12 | 53 | 22,6 | 21 | 23 | 91,3 | 0,6 | 3 | 3,6 | 8,9 | 2,8 | 3,2 | 2,8 | 0,1 | 224 | 59 | 1 |
| LBL2 - 2016/17BK Saldus | 27 | 27 | 27:57 | 151 | 5,6 | 21 | 56 | 37,5 | 33 | 124 | 26,6 | 10 | 14 | 71,4 | 0,9 | 2,9 | 3,7 | 7,9 | 2,4 | 4,6 | 1,9 | 0,1 | 262 | -92 | 1 |
| LBL2 - 2015/16BK Saldus | 32 | 32 | 33:12 | 207 | 6,5 | 33 | 72 | 45,8 | 40 | 142 | 28,2 | 21 | 31 | 67,7 | 0,8 | 3,7 | 4,5 | 8,1 | 2,7 | 4,4 | 2,7 | 0,1 | 405 | 88 | 3 |
| Latvijas olimpiāde, vīrieši - 2015/16Saldus novads (LO) | 2 | 0 | 7:44 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0,5 | 0 | 6 | 6 | 0 |
| Ventspils čempionāts - 2015/16Z/K Grifs | 5 | 5 | 16:09 | 8 | 1,6 | 2 | 3 | 66,7 | 1 | 3 | 33,3 | 1 | 2 | 50 | 0,6 | 3,2 | 3,8 | 5,8 | 1,8 | 2,4 | 1,4 | 0 | 47 | 8 | 1 |
| LBL - 2014/15BK Saldus | 21 | 0 | 0:00 | 67 | 3,2 | 13 | 38 | 34,2 | 11 | 35 | 31,4 | 8 | 10 | 80 | 0,4 | 1,4 | 1,8 | 2,7 | 2,8 | 2,2 | 0,6 | 0 | 78 | 0 | 0 |
| LBL - 2013/14BK Saldus | 20 | 0 | 0:37 | 103 | 5,2 | 12 | 39 | 30,8 | 23 | 80 | 28,8 | 10 | 11 | 90,9 | 0,4 | 2,5 | 3 | 4,9 | 3 | 3,9 | 1,6 | 0 | 131 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2012/13BK Saldus | 12 | 0 | 0:00 | 103 | 8,6 | 18 | 44 | 40,9 | 16 | 39 | 41 | 19 | 28 | 67,9 | 0,5 | 3,2 | 3,8 | 5,9 | 2,8 | 3,2 | 2,2 | 0,1 | 151 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2011/12 - duplicateBK Saldus | 2 | 0 | 0:00 | 24 | 12 | 9 | 14 | 64,3 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | — | 2 | 5,5 | 7,5 | 8 | 3,5 | 5,5 | 3,5 | 0 | 44 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2008/09BK "Saldus" | 7 | 0 | 0:00 | 95 | 13,6 | 25 | 50 | 50 | 13 | 33 | 39,4 | 6 | 9 | 66,7 | 1,3 | 3,9 | 5,1 | 8 | 2,9 | 4,1 | 5,1 | 0 | 146 | 0 | 1 |
| LBL - 2007/08VEF Rīga | 18 | 0 | 0:00 | 53 | 2,9 | 15 | 29 | 51,7 | 6 | 12 | 50 | 5 | 10 | 50 | 0,4 | 1,1 | 1,5 | 2,4 | 1,4 | 0,8 | 0,9 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| LBL3 - 2006/07BK Saldus 2 | 4 | 0 | 0:00 | 69 | 17,2 | 13 | 28 | 46,4 | 12 | 26 | 46,2 | 7 | 10 | 70 | 0,8 | 3,8 | 4,5 | 5,8 | 2,5 | 3,5 | 6,2 | 0 | 89 | 0 | 1 |
| LBL - 2005/06BK VEF-LSPA | 32 | 4 | 27:40 | 308 | 9,6 | 73 | 168 | 43,5 | 35 | 130 | 26,9 | 57 | 81 | 70,4 | 0,5 | 2,4 | 2,9 | 3,4 | 2,2 | 2,4 | 2,7 | 0 | 301 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars BuiķisSaldus K40+ | 16,2 | 8 | 34:11 | 0,2 | 4 | 4,2 | 7 | 2,4 | 3,2 | 2,9 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars BuiķisSaldus K40+ | 130 | 44 | 109 | 40,4 | 12 | 21 | 57,1 | 32 | 88 | 36,4 | 10 | 17 | 58,8 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars BuiķisSaldus K40+ | 130 | 273:24 | 2 | 32 | 34 | 56 | 19 | 0 | 0 | 27 | 26 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars BuiķisSaldus K40+ | 25 | 145 | 4 | 150 | 150 | 2,2 | 22 | 7 | 5 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-18 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 88 : 66 | 0 | 8 | 4 | 1 | 39:38 | 2 | -23 | 1 | 9 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 66,7 | 50 | 4 | 25 |
| 2026-03-25 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 61 | 0 | 9 | 0 | 7 | 22:17 | 7 | 21 | 1 | 15 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 0 | 0 | — | — | 10 | 30 |
| 2026-01-21 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 69 : 68 | 0 | 23 | 3 | 4 | 40:00 | 7 | 1 | 2 | 25 | 7 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 7 | 0 | 2 | 5 | 50 | 60 | 13 | 46,2 |
| 2025-12-20 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 71 | 0 | 24 | 4 | 6 | 35:43 | 4 | 2 | 5 | 27 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 0 | 3 | 2 | 66,7 | 100 | 11 | 54,5 |
| 2025-12-02 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 85 | 0 | 9 | 1 | 18 | 40:00 | 1 | -8 | 5 | 11 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 40 | 100 | 11 | 9,1 |
| 2025-11-30 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 75 : 62 | 0 | 23 | 2 | 6 | 27:35 | 2 | 20 | 3 | 23 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 13 | 53,8 |
| 2025-11-19 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 64 : 74 | 0 | 13 | 6 | 8 | 36:08 | 4 | -6 | 2 | 17 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 50 | 14 | 28,6 |
| 2025-11-05 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 70 : 54 | 0 | 21 | 3 | 6 | 32:03 | 7 | 18 | 7 | 18 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6 | 1 | 6 | 3 | 66,7 | 33,3 | 12 | 33,3 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 24 | 2025-12-20 · Old Crabs K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 7 | 2026-03-25 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 18 | 2025-12-02 · Doks K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 6 | 2025-11-19 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-04-18 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 27 | 2025-12-20 · Old Crabs K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



