Spēlētāja profils
Edgars Sviklis
- Dzimšanas datums
- · 42 g.
- Augums (cm)
- 199
- Svars (kg)
- 94
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 32:48
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 24,54
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 3,92
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 14,31
ES
Rādītāji aprēķināti no 13 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 13 | 32:48 | 319 | 24,54 | 82 | 126 | 65,08 | 41 | 138 | 29,71 | 32 | 45 | 71,11 | 30 | 156 | 14,31 | 3,92 | 32 | 56 | 34 | 9 | 389 | 94 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liepājas čempionāts, 2025./2026.Vērgale/VIA-S | 12 | 7 | 24:38 | 184 | 15,3 | 57 | 91 | 62,6 | 15 | 83 | 18,1 | 25 | 39 | 64,1 | 3,2 | 8,3 | 11,6 | 2,8 | 2,1 | 3 | 0,9 | 0,8 | 224 | 102 | 6 |
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.BK Ventspils Brīvosta K40+ | 13 | 12 | 32:48 | 319 | 24,5 | 82 | 126 | 65,1 | 41 | 138 | 29,7 | 32 | 45 | 71,1 | 2,3 | 12 | 14,3 | 3,9 | 2,4 | 4,3 | 2,6 | 0,7 | 389 | 94 | 11 |
| Ventspils čempionāts 2025./2026.Anzāģe/Pope | 6 | 4 | 24:46 | 79 | 13,2 | 22 | 34 | 64,7 | 8 | 39 | 20,5 | 11 | 14 | 78,6 | 1,5 | 6,3 | 7,8 | 1,8 | 2,8 | 3,5 | 1,8 | 0,2 | 82 | -6 | 2 |
| Liepājas čempionāts, 2024./2025.Vērgale/VIA-S | 11 | 3 | 20:54 | 106 | 9,6 | 29 | 62 | 46,8 | 12 | 51 | 23,5 | 12 | 13 | 92,3 | 2,1 | 6,5 | 8,5 | 2 | 1,8 | 2,3 | 0,8 | 0,5 | 138 | 14 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.BK Ventspils Brīvosta K40+ | 11 | 10 | 29:40 | 243 | 22,1 | 58 | 88 | 65,9 | 37 | 109 | 33,9 | 16 | 28 | 57,1 | 1,9 | 8,4 | 10,3 | 3 | 2,8 | 4,5 | 2,4 | 0,6 | 259 | 55 | 6 |
| Ramirent NBL, 2023./2024.BK Grobiņa | 6 | 0 | 12:06 | 36 | 6 | 5 | 13 | 38,5 | 6 | 21 | 28,6 | 8 | 9 | 88,9 | 2 | 2,7 | 4,7 | 1 | 2,8 | 0,3 | 0,2 | 0 | 45 | -6 | 0 |
| Liepājas čempionāts, 2023./2024.Vērgale/VIA-S | 14 | 9 | 23:35 | 204 | 14,6 | 48 | 73 | 65,8 | 34 | 103 | 33 | 6 | 17 | 35,3 | 2,3 | 5,5 | 7,8 | 2,8 | 1,9 | 1,5 | 1,2 | 0,7 | 253 | 153 | 4 |
| Latvijas basketbola Užavas kauss 2022/2023BK Grobiņa | 2 | 0 | 13:11 | 6 | 3 | 1 | 4 | 25 | 1 | 7 | 14,3 | 1 | 3 | 33,3 | 2 | 3,5 | 5,5 | 1 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 1 | 6 | -24 | 0 |
| Liepājas čempionāts, 2022./2023.Vērgale/VIA-S | 8 | 6 | 25:12 | 127 | 15,9 | 33 | 62 | 53,2 | 17 | 59 | 28,8 | 10 | 12 | 83,3 | 3,2 | 5,5 | 8,8 | 2 | 1,6 | 2 | 2,2 | 0,1 | 143 | 116 | 4 |
| Liepājas čempionāts, izslēgšanas turnīrs 2022./2023.Vērgale/VIA-S | 3 | 3 | 25:51 | 26 | 8,7 | 7 | 13 | 53,8 | 4 | 17 | 23,5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | 10 | 2 | 3 | 2,7 | 0,3 | 1 | 38 | 5 | 1 |
| Ramirent NBL - 2022/23BK Grobiņa | 11 | 0 | 12:23 | 75 | 6,8 | 11 | 23 | 47,8 | 12 | 37 | 32,4 | 17 | 18 | 94,4 | 0,5 | 2,3 | 2,8 | 1,1 | 1,6 | 1,1 | 0,3 | 0,4 | 75 | -5 | 0 |
| LBL3 - 2021/22BK Grobiņa | 18 | 5 | 12:54 | 128 | 7,1 | 25 | 57 | 43,9 | 23 | 81 | 28,4 | 9 | 13 | 69,2 | 1,3 | 3,1 | 4,4 | 1 | 2 | 1,1 | 0,7 | 0,3 | 129 | 18 | 3 |
| Liepājas čempionāts - 2021/22Vērgale/VIA-S | 12 | 2 | 3:46 | 21 | 1,8 | 9 | 11 | 81,8 | 1 | 9 | 11,1 | 0 | 0 | — | 0,2 | 0,7 | 0,8 | 0,1 | 0,7 | 0,4 | 0,2 | 0 | 19 | -4 | 0 |
| LBL3 - 2020/21BK Grobiņa | 1 | 0 | 17:26 | 14 | 14 | 3 | 6 | 50 | 2 | 3 | 66,7 | 2 | 3 | 66,7 | 3 | 7 | 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 22 | 0 | 1 |
| Liepājas čempionāts - 2019/20Vērgale/VIA-S | 12 | 1 | 5:47 | 45 | 3,8 | 5 | 11 | 45,5 | 11 | 29 | 37,9 | 2 | 2 | 100 | 0,3 | 1,3 | 1,7 | 0,8 | 0,9 | 0,2 | 0,2 | 0,1 | 51 | 0 | 0 |
| Liepājas čempionāts - 2018/19Vērgale/VIA-S | 12 | 5 | 10:21 | 63 | 5,2 | 11 | 16 | 68,8 | 10 | 29 | 34,5 | 11 | 13 | 84,6 | 0,8 | 2,3 | 3,1 | 0,5 | 0,8 | 1,4 | 0,2 | 0 | 66 | 0 | 1 |
| Liepājas čempionāts - 2017/18Vērgale/VIA-S | 9 | 3 | 7:28 | 35 | 3,9 | 9 | 13 | 69,2 | 5 | 18 | 27,8 | 2 | 3 | 66,7 | 0,6 | 1 | 1,6 | 1 | 1 | 0,7 | 0,7 | 0,1 | 41 | 0 | 0 |
| LBL3 - 2007/08BK "Liepājas Papīrs" | 6 | 0 | 0:00 | 32 | 5,3 | 9 | 13 | 69,2 | 4 | 13 | 30,8 | 2 | 2 | 100 | 0,5 | 0,8 | 1,3 | 0,7 | 1,7 | 0,7 | 0,8 | 0,2 | 33 | 0 | 0 |
| LBL3 - 2006/07BK "Liepājas Papīrs" | 16 | 0 | 0:00 | 271 | 16,9 | 76 | 137 | 55,5 | 30 | 92 | 32,6 | 29 | 44 | 65,9 | 2,2 | 5,2 | 7,4 | 1,4 | 2,9 | 2,6 | 1,2 | 0,4 | 259 | 0 | 3 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars SviklisBK Ventspils Brīvosta K40+ | 24,5 | 13 | 32:48 | 2,3 | 12 | 14,3 | 3,9 | 2,4 | 4,3 | 2,6 | 0,7 | 0,2 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars SviklisBK Ventspils Brīvosta K40+ | 319 | 123 | 264 | 46,6 | 82 | 126 | 65,1 | 41 | 138 | 29,7 | 32 | 45 | 71,1 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars SviklisBK Ventspils Brīvosta K40+ | 319 | 426:19 | 30 | 156 | 186 | 51 | 32 | 0 | 1 | 49 | 56 | 34 | 9 | 2 | 11 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgars SviklisBK Ventspils Brīvosta K40+ | 94 | 389 | 7 | 406 | 406 | 0,9 | 150 | 50 | 31 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-19 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 104 : 82 | 0 | 12 | 3 | 3 | 37:14 | 9 | -29 | 3 | 14 | 8 | 1 | 4 | 0 | 4 | 0 | 7 | 2 | 7 | 5 | 57,1 | 80 | 6 | 0 |
| 2026-04-12 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 104 : 80 | 0 | 23 | 4 | 4 | 28:26 | 15 | 28 | 8 | 26 | 1 | 4 | 7 | 0 | 0 | 3 | 14 | 1 | 10 | 0 | 70 | — | 12 | 25 |
| 2026-04-10 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 80 : 89 | 0 | 34 | 0 | 2 | 31:05 | 13 | 13 | 0 | 39 | 7 | 4 | 5 | 0 | 9 | 5 | 10 | 3 | 8 | 10 | 62,5 | 90 | 11 | 45,5 |
| 2026-03-27 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 57 : 86 | 0 | 25 | 3 | 4 | 31:27 | 24 | 30 | 8 | 41 | 3 | 2 | 7 | 0 | 2 | 3 | 20 | 4 | 12 | 2 | 58,3 | 100 | 5 | 60 |
| 2026-03-21 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 70 | 0 | 30 | 2 | 2 | 33:32 | 12 | -7 | 3 | 33 | 9 | 5 | 4 | 0 | 4 | 6 | 10 | 2 | 6 | 6 | 66,7 | 66,7 | 12 | 50 |
| 2026-03-13 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 100 : 72 | 0 | 36 | 2 | 5 | 33:18 | 16 | 14 | 4 | 40 | 3 | 1 | 14 | 0 | 2 | 2 | 12 | 4 | 22 | 4 | 63,6 | 50 | 7 | 28,6 |
| 2026-01-30 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 67 : 67 | 1 | 20 | 3 | 3 | 32:26 | 7 | 0 | 4 | 16 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 1 | 6 | 2 | 66,7 | 0 | 14 | 28,6 |
| 2026-01-23 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 83 : 74 | 1 | 23 | 4 | 4 | 39:18 | 16 | -12 | 2 | 37 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 4 | 15 | 1 | 6 | 2 | 83,3 | 50 | 11 | 36,4 |
| 2025-12-13 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 89 : 51 | 3 | 29 | 2 | 5 | 25:49 | 18 | 40 | 6 | 40 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | 14 | 4 | 8 | 0 | 50 | — | 14 | 50 |
| 2025-12-07 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 99 : 91 | 2 | 19 | 1 | 5 | 36:59 | 15 | -1 | 6 | 21 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 13 | 2 | 6 | 2 | 100 | 50 | 16 | 12,5 |
| 2025-11-05 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 70 : 54 | 2 | 14 | 5 | 2 | 36:20 | 13 | -13 | 7 | 13 | 8 | 1 | 5 | 0 | 4 | 0 | 12 | 1 | 12 | 5 | 41,7 | 80 | 8 | 0 |
| 2025-11-02 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 80 : 54 | 0 | 28 | 3 | 8 | 26:05 | 14 | 31 | 2 | 39 | 5 | 2 | 8 | 0 | 3 | 3 | 11 | 3 | 8 | 5 | 100 | 60 | 13 | 23,1 |
| 2025-10-19 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 75 : 72 | 0 | 26 | 2 | 4 | 34:20 | 14 | 0 | 3 | 30 | 1 | 3 | 9 | 0 | 2 | 2 | 12 | 2 | 15 | 2 | 60 | 100 | 9 | 22,2 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 36 | 2026-03-13 · Doks K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 24 | 2026-03-27 · BK Skārdnieks M K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 8 | 2025-11-02 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 5 | 2025-11-05 · Saldus K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 3 | 2025-12-13 · BK Skārdnieks M K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 41 | 2026-03-27 · BK Skārdnieks M K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



