Spēlētāja profils
Einārs Bučs
- Dzimšanas datums
- · 40 g.
- Augums (cm)
- 220
- Svars (kg)
- 133
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 23:46
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 7,5
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,5
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 6
EB
Rādītāji aprēķināti no 2 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 2 | 23:46 | 15 | 7,5 | 5 | 10 | 50 | 1 | 5 | 20 | 2 | 5 | 40 | 4 | 8 | 6 | 1,5 | 6 | 3 | 1 | 0 | 16 | 5 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MNBL, 2025./2026.Kursa MRU / AVUS | 3 | 2 | 19:23 | 11 | 3,7 | 4 | 12 | 33,3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 6 | 50 | 2,3 | 6 | 8,3 | 1,3 | 2 | 1,7 | 0,3 | 0 | 22 | 9 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Kursa MRU/Mārupe K40+ | 2 | 1 | 23:46 | 15 | 7,5 | 5 | 10 | 50 | 1 | 5 | 20 | 2 | 5 | 40 | 2 | 4 | 6 | 1,5 | 2,5 | 1,5 | 0,5 | 0 | 16 | 5 | 1 |
| Jūrmalas čempionāts 2022./2023.Fēnikss | 1 | 1 | 26:54 | 6 | 6 | 3 | 6 | 50 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 |
| DAL Elite - 2019/20DzSK Lokomotīve | 12 | 12 | 25:11 | 126 | 10,5 | 25 | 67 | 37,3 | 22 | 62 | 35,5 | 10 | 18 | 55,6 | 2,5 | 7,2 | 9,8 | 1,8 | 2,1 | 1,2 | 1,1 | 0,8 | 182 | -42 | 4 |
| DAL Elite - 2016/17BK Sonora | 16 | 16 | 28:51 | 174 | 10,9 | 47 | 124 | 37,9 | 22 | 50 | 44 | 14 | 26 | 53,8 | 2 | 4,5 | 6,5 | 1,9 | 2,7 | 1,6 | 0,7 | 0,7 | 188 | 45 | 1 |
| DAL Elite - 2015/16BK Sonora | 23 | 23 | 28:55 | 234 | 10,2 | 76 | 179 | 42,5 | 20 | 47 | 42,6 | 22 | 51 | 43,1 | 1,8 | 5,8 | 7,6 | 2,5 | 3,4 | 1,9 | 0,9 | 0,9 | 305 | 5 | 6 |
| DAL - 1.līga - 2014/15DzSK Lokomotīve | 6 | 0 | 0:00 | 44 | 7,3 | 13 | 23 | 56,5 | 3 | 5 | 60 | 9 | 17 | 52,9 | 2,2 | 3,2 | 5,3 | 0,8 | 2,7 | 0,7 | 0,3 | 0,2 | 60 | 0 | 2 |
| LBL2 - 2014/15BK Līvāni/BJSS | 3 | 0 | 0:00 | 17 | 5,7 | 6 | 15 | 40 | 0 | 0 | — | 5 | 6 | 83,3 | 2,3 | 2,3 | 4,7 | 1 | 2,7 | 0 | 1 | 0,7 | 29 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2013/14RNS-D/Līvāni | 10 | 0 | 0:00 | 64 | 6,4 | 25 | 58 | 43,1 | 1 | 3 | 33,3 | 11 | 19 | 57,9 | 1,1 | 3,6 | 4,7 | 1,4 | 2,9 | 1 | 0,4 | 0,4 | 80 | 0 | 1 |
| LBL - 2012/13BK SilJa | 10 | 0 | 0:00 | 11 | 1,1 | 4 | 11 | 36,4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | 37,5 | 0,5 | 1,2 | 1,7 | 0,4 | 2,2 | 0,7 | 0,4 | 0,2 | 18 | 0 | 0 |
| LBL - 2011/12BK SilJa | 12 | 0 | 2:24 | 53 | 4,4 | 21 | 40 | 52,5 | 0 | 6 | 0 | 11 | 25 | 44 | 1,3 | 1,4 | 2,8 | 0,8 | 3 | 0,9 | 0,2 | 0,2 | 49 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2008/09Jūrmalas Sports/Fēnikss | 5 | 0 | 0:00 | 52 | 10,4 | 18 | 32 | 56,2 | 3 | 9 | 33,3 | 7 | 15 | 46,7 | 2,2 | 3 | 5,2 | 3,2 | 2,8 | 1,6 | 0,8 | 0,2 | 63 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2007/08Spars/Ventspils Augstskola | 8 | 0 | 0:00 | 46 | 5,8 | 17 | 45 | 37,8 | 2 | 5 | 40 | 6 | 15 | 40 | 3 | 4,6 | 7,6 | 2 | 3,1 | 2 | 2,2 | 0,6 | 90 | 0 | 0 |
| LBL - 2006/07Spars/Ventspils Augstskola | 10 | 0 | 0:00 | 44 | 4,4 | 14 | 40 | 35 | 0 | 4 | 0 | 16 | 24 | 66,7 | 1,6 | 3 | 4,6 | 0,8 | 2,7 | 1,5 | 1 | 0 | 55 | 0 | 1 |
| LBL2 - 2006/07Spars/Ventspils Augstskola | 6 | 0 | 0:00 | 3 | 0,5 | 1 | 7 | 14,3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 1,3 | 1,5 | 2,8 | 0,5 | 1,7 | 0,5 | 0,2 | 0,3 | 13 | 0 | 0 |
| LBL - 2005/06Cēsis/Cēsu sporta skola | 38 | 8 | 25:13 | 292 | 7,7 | 87 | 187 | 46,5 | 19 | 66 | 28,8 | 61 | 97 | 62,9 | 1,4 | 3,9 | 5,3 | 0,6 | 2,6 | 1 | 0,2 | 0,3 | 318 | 0 | 4 |
| LBL - 2004/05Spars/Ventspils Augstskola | 22 | 0 | 24:33 | 152 | 6,9 | 49 | 128 | 38,3 | 4 | 24 | 16,7 | 42 | 81 | 51,9 | 2,2 | 5,1 | 7,3 | 1 | 4,2 | 1,6 | 0,7 | 0,5 | 188 | 0 | 1 |
| LBL - 2003/04Spars/Ventspils Augstskola | 24 | 0 | 10:53 | 65 | 2,7 | 28 | 65 | 43,1 | 1 | 11 | 9,1 | 6 | 22 | 27,3 | 0,8 | 1,9 | 2,7 | 0,5 | 2,8 | 0,6 | 0,5 | 0,2 | 80 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Einārs BučsKursa MRU/Mārupe K40+ | 7,5 | 2 | 23:46 | 2 | 4 | 6 | 1,5 | 2,5 | 1,5 | 0,5 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Einārs BučsKursa MRU/Mārupe K40+ | 15 | 6 | 15 | 40 | 5 | 10 | 50 | 1 | 5 | 20 | 2 | 5 | 40 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Einārs BučsKursa MRU/Mārupe K40+ | 15 | 47:31 | 4 | 8 | 12 | 3 | 6 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Einārs BučsKursa MRU/Mārupe K40+ | 5 | 16 | 1 | 16 | 15 | 1 | 8 | 4 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01-21 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 69 : 68 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22:56 | 2 | -15 | 1 | -6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2025-12-12 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 66 : 91 | 0 | 15 | 1 | 3 | 24:35 | 10 | 20 | 2 | 22 | 3 | 3 | 5 | 0 | 2 | 1 | 6 | 4 | 7 | 3 | 71,4 | 66,7 | 3 | 33,3 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 15 | 2025-12-12 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 10 | 2025-12-12 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 3 | 2025-12-12 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 1 | 2025-12-12 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-01-21 · Saldus K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 22 | 2025-12-12 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



