Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 20:07
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 3,5
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 0,33
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 4,17
GR
Rādītāji aprēķināti no 6 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K55+ | 6 | 20:07 | 21 | 3,5 | 7 | 28 | 25 | 0 | 0 | — | 7 | 12 | 58,33 | 12 | 13 | 4,17 | 0,33 | 11 | 4 | 8 | 2 | 28 | 7 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K55+, 2025./2026.Doks K55+ | 6 | 1 | 20:07 | 21 | 3,5 | 7 | 28 | 25 | 0 | 0 | — | 7 | 12 | 58,3 | 2 | 2,2 | 4,2 | 0,3 | 1,8 | 0,7 | 1,3 | 0,3 | 28 | 7 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.Doks K50+ | 1 | 0 | 14:40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -13 | 0 |
| Maksibasketbols K55+, 2024./2025.Doks K55+ | 5 | 5 | 29:09 | 39 | 7,8 | 16 | 30 | 53,3 | 0 | 1 | 0 | 7 | 17 | 41,2 | 2,4 | 1,8 | 4,2 | 0,4 | 0,8 | 0,6 | 1,4 | 0,4 | 43 | -10 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - izslēgšanas turnīrs 2023Doks K50+ | 2 | 1 | 12:41 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 1,5 | 1,5 | 0 | 1,5 | 0 | 0,5 | 0 | 4 | -9 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2023./2024.Doks K50+ | 12 | 3 | 20:12 | 32 | 2,7 | 15 | 36 | 41,7 | 0 | 6 | 0 | 2 | 8 | 25 | 0,8 | 1,5 | 2,3 | 0,7 | 1,3 | 0,6 | 0,2 | 0 | 31 | -7 | 0 |
| Maksibasketbols K55+, 2023./2024.Doks K55+ | 2 | 0 | 12:12 | 8 | 4 | 3 | 10 | 30 | 0 | 0 | — | 2 | 5 | 40 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0,5 | 7 | 2 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2022./2023.Doks K50+ | 7 | 2 | 15:39 | 13 | 1,9 | 3 | 10 | 30 | 1 | 5 | 20 | 4 | 7 | 57,1 | 0,4 | 0,7 | 1,1 | 0,3 | 0,6 | 0,6 | 0,6 | 0 | 9 | -25 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22Doks K45+ | 4 | 1 | 7:20 | 2 | 0,5 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0,2 | 0,5 | 0,8 | 0,2 | 0,2 | 1 | 0,8 | 0 | 3 | -7 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - 2021/22Doks K50+ | 5 | 5 | 29:30 | 68 | 13,6 | 25 | 41 | 61 | 5 | 9 | 55,6 | 3 | 8 | 37,5 | 2,2 | 4 | 6,2 | 1,8 | 1,8 | 2,4 | 1 | 0 | 76 | 57 | 1 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20Doks K45+ | 7 | 1 | 15:09 | 14 | 2 | 6 | 26 | 23,1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 8 | 25 | 0,9 | 1,1 | 2 | 0,6 | 1,4 | 0,7 | 0,9 | 0,1 | 6 | -42 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - 2019/20Doks K50+ | 13 | 7 | 27:21 | 70 | 5,4 | 32 | 75 | 42,7 | 0 | 4 | 0 | 6 | 13 | 46,2 | 1,5 | 3,1 | 4,6 | 1,3 | 1,7 | 1,1 | 1,2 | 0,2 | 96 | 22 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2018/19Doks K45+ | 12 | 2 | 17:26 | 38 | 3,2 | 18 | 50 | 36 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | 33,3 | 0,8 | 2,4 | 3,2 | 1 | 0,9 | 0,7 | 0,5 | 0 | 48 | -8 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18Doks K40+ | 3 | 0 | 11:34 | 3 | 1 | 1 | 12 | 8,3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 1,3 | 1,3 | 2,7 | 0 | 1,3 | 0,3 | 1 | 0 | -2 | -25 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2017/18Doks K45+ | 13 | 6 | 16:29 | 56 | 4,3 | 23 | 59 | 39 | 2 | 8 | 25 | 4 | 8 | 50 | 0,8 | 1,2 | 2 | 0,3 | 0,8 | 0,6 | 0,9 | 0,2 | 46 | 19 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17Doks K40+ | 5 | 0 | 13:18 | 15 | 3 | 6 | 12 | 50 | 1 | 2 | 50 | 0 | 7 | 0 | 0,6 | 0,4 | 1 | 0 | 0,2 | 0,6 | 0,8 | 0 | 7 | -36 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2016/17Doks K45+ | 13 | 13 | 27:59 | 86 | 6,6 | 34 | 93 | 36,6 | 3 | 14 | 21,4 | 9 | 16 | 56,2 | 1,2 | 2 | 3,2 | 1,1 | 1,5 | 0,8 | 1,6 | 0,1 | 76 | 84 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K55+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gints ReinsDoks K55+ | 3,5 | 6 | 20:07 | 2 | 2,2 | 4,2 | 0,3 | 1,8 | 0,7 | 1,3 | 0,3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K55+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gints ReinsDoks K55+ | 21 | 7 | 28 | 25 | 7 | 28 | 25 | 0 | 0 | — | 7 | 12 | 58,3 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K55+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gints ReinsDoks K55+ | 21 | 120:41 | 12 | 13 | 25 | 2 | 11 | 0 | 0 | 11 | 4 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K55+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gints ReinsDoks K55+ | 7 | 28 | 4 | 25 | 25 | 0,5 | 12 | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-29 · BK Tukums K55+K55+ | Spēlēja | 51 : 64 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12:46 | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-02-15 · Lapmežciems K55+K55+ | Spēlēja | 57 : 47 | 0 | 1 | 1 | 0 | 19:38 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 50 | 0 | — |
| 2026-01-25 · Ķekava K55+K55+ | Spēlēja | 72 : 46 | 0 | 4 | 4 | 0 | 18:22 | 2 | 14 | 2 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 2 | 50 | 0 | 0 | — |
| 2026-01-11 · BK Tukums K55+K55+ | Spēlēja | 58 : 37 | 0 | 2 | 1 | 2 | 12:30 | 8 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 5 | 8 | 2 | 0 | 100 | 0 | — |
| 2025-12-04 · Lapmežciems K55+K55+ | Spēlēja | 61 : 44 | 1 | 4 | 1 | 0 | 31:29 | 4 | -7 | 0 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 0 | 28,6 | — | 0 | — |
| 2025-11-02 · Ķekava K55+K55+ | Spēlēja | 56 : 51 | 0 | 10 | 1 | 0 | 25:56 | 7 | -5 | 0 | 11 | 3 | 3 | 3 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 8 | 6 | 37,5 | 66,7 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 10 | 2025-11-02 · Ķekava K55+ | K55+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 8 | 2026-01-11 · BK Tukums K55+ | K55+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 2 | 2026-01-11 · BK Tukums K55+ | K55+ |
| Pārtvertas bumbas. | 4 | 2026-01-25 · Ķekava K55+ | K55+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2026-03-29 · BK Tukums K55+ | K55+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 11 | 2025-11-02 · Ķekava K55+ | K55+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



