Spēlētāja profils
Ilvars Boreiko
- Dzimšanas datums
- · 42 g.
- Augums (cm)
- 190
- Svars (kg)
- 90
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 29:45
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 10,83
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 2,56
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 6,72
Rādītāji aprēķināti no 18 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 18 | 29:45 | 195 | 10,83 | 54 | 96 | 56,25 | 22 | 69 | 31,88 | 21 | 30 | 70 | 34 | 87 | 6,72 | 2,56 | 47 | 37 | 21 | 2 | 250 | -58 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ogres novada čempionāts 2026/2027VSOP | 1 | 1 | 18:59 | 12 | 12 | 3 | 5 | 60 | 2 | 3 | 66,7 | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 16 | 48 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Ogres Milži K40+ | 18 | 17 | 29:45 | 195 | 10,8 | 54 | 96 | 56,2 | 22 | 69 | 31,9 | 21 | 30 | 70 | 1,9 | 4,8 | 6,7 | 2,6 | 2,3 | 2,1 | 1,2 | 0,1 | 250 | -58 | 3 |
| Ogres novada čempionāts 2025./2026.VSOP | 14 | 14 | 28:53 | 174 | 12,4 | 52 | 75 | 69,3 | 20 | 63 | 31,7 | 10 | 14 | 71,4 | 1,7 | 3,9 | 5,6 | 1,6 | 3,4 | 1,9 | 0,7 | 0 | 188 | -47 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Ogres Milži K40+ | 12 | 10 | 27:57 | 139 | 11,6 | 46 | 75 | 61,3 | 11 | 37 | 29,7 | 14 | 17 | 82,4 | 2,4 | 3,4 | 5,8 | 2,3 | 2,5 | 2 | 0,8 | 0,1 | 166 | -28 | 1 |
| Ogres novada čempionāts 2024./2025.VSOP | 13 | 12 | 26:53 | 113 | 8,7 | 36 | 68 | 52,9 | 10 | 37 | 27 | 11 | 25 | 44 | 1,9 | 3,7 | 5,6 | 1,5 | 2,7 | 1,7 | 0,9 | 0,2 | 124 | -15 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Ogres Milži K40+ | 3 | 2 | 22:05 | 32 | 10,7 | 9 | 14 | 64,3 | 3 | 9 | 33,3 | 5 | 6 | 83,3 | 2 | 3,7 | 5,7 | 0,7 | 3 | 0,7 | 0,3 | 0 | 38 | 11 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Ogres Milži K40+ | 19 | 16 | 23:57 | 160 | 8,4 | 44 | 97 | 45,4 | 20 | 76 | 26,3 | 12 | 34 | 35,3 | 2,1 | 4,3 | 6,4 | 1,8 | 3,1 | 1,4 | 1,2 | 0,1 | 182 | 31 | 1 |
| Ogres novada čempionāts, 2023./2024.Monta | 8 | 0 | 16:55 | 32 | 4 | 10 | 19 | 52,6 | 3 | 9 | 33,3 | 3 | 6 | 50 | 1,8 | 2,9 | 4,6 | 0,9 | 2,5 | 0,8 | 0,1 | 0 | 53 | -22 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Ogres Milži K40+ | 14 | 11 | 26:04 | 135 | 9,6 | 35 | 72 | 48,6 | 18 | 51 | 35,3 | 11 | 14 | 78,6 | 2 | 5,5 | 7,5 | 1,6 | 2,3 | 3,1 | 0,4 | 0,2 | 155 | 89 | 3 |
| Ogres čempionāts, 1. līga - 2022./2023.Ogres Milži | 3 | 3 | 28:39 | 12 | 4 | 4 | 7 | 57,1 | 1 | 11 | 9,1 | 1 | 2 | 50 | 2,7 | 4 | 6,7 | 1,3 | 2 | 2,3 | 0,3 | 0 | 16 | -44 | 0 |
| Ogre - 1,divīzija - 2021/22Ogres Milži | 10 | 7 | 25:39 | 78 | 7,8 | 20 | 50 | 40 | 9 | 43 | 20,9 | 11 | 14 | 78,6 | 1,3 | 4,9 | 6,2 | 2,7 | 2,4 | 1,2 | 0 | 0 | 88 | -202 | 0 |
| Ogre - 1,divīzija - 2019/20Ogres Milži | 9 | 6 | 21:25 | 36 | 4 | 13 | 21 | 61,9 | 2 | 22 | 9,1 | 4 | 4 | 100 | 1,3 | 3,2 | 4,6 | 1,3 | 1,4 | 1,2 | 1,1 | 0 | 60 | 4 | 0 |
| Ogre - 1,divīzija - 2018/19Ogres Milži | 14 | 10 | 20:40 | 79 | 5,6 | 25 | 57 | 43,9 | 8 | 32 | 25 | 5 | 7 | 71,4 | 2 | 4,1 | 6,1 | 0,8 | 2,7 | 1,1 | 0,5 | 0 | 108 | -113 | 0 |
| Ogre - 1,divīzija - 2017/18Ogres Milži | 14 | 11 | 26:57 | 130 | 9,3 | 37 | 77 | 48,1 | 15 | 58 | 25,9 | 11 | 19 | 57,9 | 3,1 | 4,6 | 7,7 | 1,2 | 3,3 | 1,7 | 0,9 | 0,3 | 157 | -19 | 5 |
| Ogre - 2,divīzija - 2016/17Ogres Milži | 17 | 16 | 31:00 | 212 | 12,5 | 53 | 97 | 54,6 | 31 | 95 | 32,6 | 13 | 23 | 56,5 | 1,9 | 6,8 | 8,8 | 1,4 | 2,8 | 2,4 | 1,1 | 0,1 | 246 | -20 | 7 |
| Ogre - 1,divīzija - 2014/15Monta | 1 | 0 | 0:00 | 4 | 4 | 1 | 3 | 33,3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilvars BoreikoOgres Milži K40+ | 10,8 | 18 | 29:45 | 1,9 | 4,8 | 6,7 | 2,6 | 2,3 | 2,1 | 1,2 | 0,1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilvars BoreikoOgres Milži K40+ | 195 | 76 | 165 | 46,1 | 54 | 96 | 56,2 | 22 | 69 | 31,9 | 21 | 30 | 70 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilvars BoreikoOgres Milži K40+ | 195 | 535:22 | 34 | 87 | 121 | 46 | 47 | 0 | 2 | 30 | 37 | 21 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilvars BoreikoOgres Milži K40+ | -58 | 250 | 9 | 232 | 229 | 1,2 | 100 | 20 | 10 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 82 : 68 | 0 | 5 | 2 | 1 | 33:11 | 2 | -14 | 1 | 4 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 50 | 100 | 3 | 0 |
| 2026-04-26 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 71 | 0 | 6 | 1 | 2 | 34:47 | 5 | -12 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 | 4 | 50 | 50 | 5 | 0 |
| 2026-04-18 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 88 : 66 | 0 | 12 | 2 | 0 | 22:56 | 8 | 21 | 2 | 16 | 1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 | 5 | 2 | 80 | 50 | 3 | 33,3 |
| 2026-03-25 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 61 | 0 | 2 | 2 | 4 | 38:46 | 16 | -21 | 3 | 18 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | 5 | 2 | 0 | 50 | — | 2 | 0 |
| 2026-03-20 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 73 : 88 | 0 | 18 | 0 | 4 | 30:49 | 6 | -18 | 4 | 17 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 9 | 3 | 44,4 | 33,3 | 3 | 100 |
| 2026-02-24 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 82 | 0 | 20 | 1 | 3 | 32:14 | 6 | 16 | 3 | 24 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 6 | 2 | 83,3 | 50 | 4 | 75 |
| 2026-02-13 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 74 : 72 | 0 | 6 | 1 | 6 | 23:46 | 7 | 15 | 1 | 17 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5 | 0 | 60 | — | 0 | — |
| 2026-02-06 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 87 : 78 | 0 | 11 | 1 | 2 | 25:54 | 3 | 16 | 2 | 14 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 100 | — | 2 | 50 |
| 2026-01-23 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 83 : 74 | 0 | 8 | 1 | 2 | 21:22 | 5 | 12 | 2 | 8 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | 5 | 4 | 20 | 75 | 2 | 50 |
| 2026-01-14 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 76 : 61 | 0 | 10 | 1 | 2 | 38:24 | 11 | -15 | 2 | 14 | 6 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 9 | 2 | 5 | 5 | 60 | 80 | 5 | 0 |
| 2025-12-14 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 102 : 91 | 1 | 14 | 0 | 2 | 30:29 | 12 | -23 | 0 | 24 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 8 | 4 | 6 | 2 | 50 | 100 | 4 | 50 |
| 2025-11-28 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 97 : 92 | 0 | 18 | 0 | 3 | 27:49 | 7 | 0 | 0 | 23 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 2 | 8 | 0 | 75 | — | 5 | 40 |
| 2025-11-21 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 79 : 70 | 0 | 18 | 1 | 2 | 28:38 | 8 | -12 | 1 | 22 | 1 | 4 | 5 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | 2 | 62,5 | 100 | 5 | 40 |
| 2025-11-14 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 51 : 88 | 0 | 19 | 5 | 4 | 40:00 | 10 | 37 | 2 | 31 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 3 | 9 | 1 | 6 | 2 | 66,7 | 100 | 6 | 50 |
| 2025-11-07 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 83 | 1 | 13 | 1 | 3 | 34:24 | 6 | -16 | 1 | 14 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 7 | 1 | 42,9 | 100 | 7 | 28,6 |
| 2025-11-02 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 80 : 54 | 0 | 4 | 1 | 0 | 30:17 | 5 | -28 | 4 | -2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 50 | 5 | 20 |
| 2025-10-24 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 70 | 0 | 9 | 1 | 4 | 27:04 | 3 | -1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | 0 | 50 | — | 5 | 20 |
| 2025-10-17 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 79 : 74 | 0 | 2 | 0 | 2 | 14:32 | 1 | -15 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 33,3 | — | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 20 | 2026-02-24 · Old Crabs K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 16 | 2026-03-25 · Saldus K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 6 | 2026-02-13 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 5 | 2025-11-14 · BK Skārdnieks M K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2025-12-14 · Doks K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 31 | 2025-11-14 · BK Skārdnieks M K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



