Spēlētāja profils
Ingars Veide
- Dzimšanas datums
- · 51 g.
- Augums (cm)
- 185
- Svars (kg)
- 70
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 35:54
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 18,81
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 5,21
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 5,79
Rādītāji aprēķināti no 47 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 14 | 37:09 | 297 | 21,21 | 113 | 234 | 48,29 | 17 | 78 | 21,79 | 20 | 25 | 80 | 14 | 83 | 6,93 | 8,29 | 15 | 54 | 24 | 3 | 296 | 309 |
| K45+ | 17 | 38:42 | 360 | 21,18 | 89 | 215 | 41,4 | 45 | 130 | 34,62 | 47 | 59 | 79,66 | 22 | 83 | 6,18 | 5,53 | 28 | 56 | 17 | 1 | 298 | -117 |
| K40+ | 16 | 31:48 | 227 | 14,19 | 77 | 146 | 52,74 | 17 | 56 | 30,36 | 22 | 25 | 88 | 9 | 61 | 4,38 | 2,19 | 18 | 26 | 16 | 3 | 214 | -40 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.BK Smiltene K40+ | 16 | 16 | 31:48 | 227 | 14,2 | 77 | 146 | 52,7 | 17 | 56 | 30,4 | 22 | 25 | 88 | 0,6 | 3,8 | 4,4 | 2,2 | 1,1 | 1,6 | 1 | 0,2 | 214 | -40 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Old Crabs K45+ | 17 | 16 | 38:43 | 360 | 21,2 | 89 | 215 | 41,4 | 45 | 130 | 34,6 | 47 | 59 | 79,7 | 1,3 | 4,9 | 6,2 | 5,5 | 1,6 | 3,3 | 1 | 0,1 | 298 | -117 | 1 |
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.Old Crabs K50+ | 14 | 14 | 37:10 | 297 | 21,2 | 113 | 234 | 48,3 | 17 | 78 | 21,8 | 20 | 25 | 80 | 1 | 5,9 | 6,9 | 8,3 | 1,1 | 3,9 | 1,7 | 0,2 | 296 | 309 | 2 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Old Crabs K45+ | 9 | 9 | 38:49 | 172 | 19,1 | 59 | 121 | 48,8 | 13 | 38 | 34,2 | 15 | 25 | 60 | 1 | 3,9 | 4,9 | 3,8 | 1,7 | 3 | 0,7 | 0 | 132 | -2 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.Old Crabs K50+ | 12 | 12 | 37:10 | 261 | 21,8 | 110 | 203 | 54,2 | 8 | 27 | 29,6 | 17 | 23 | 73,9 | 1,5 | 5,6 | 7,1 | 5,3 | 1,1 | 2,9 | 1,7 | 0,5 | 283 | 346 | 2 |
| Valmieras čempionāts, 35+: 2024/2025BK Banāni | 12 | 12 | 37:09 | 192 | 16 | 67 | 121 | 55,4 | 14 | 45 | 31,1 | 16 | 21 | 76,2 | 0,8 | 5,2 | 5,9 | 3,8 | 1,5 | 1,9 | 1,6 | 0,2 | 216 | 1 | 1 |
| Maksibasketbols K45+ - izslēgšanas turnīrs 2023Old Crabs K45+ | 2 | 2 | 40:00 | 47 | 23,5 | 18 | 38 | 47,4 | 2 | 7 | 28,6 | 5 | 5 | 100 | 0 | 7 | 7 | 1,5 | 2 | 5,5 | 1,5 | 0 | 31 | -26 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2023./2024.Old Crabs K45+ | 13 | 12 | 39:05 | 255 | 19,6 | 82 | 211 | 38,9 | 16 | 53 | 30,2 | 43 | 53 | 81,1 | 1,1 | 6,8 | 7,9 | 5,4 | 1,6 | 6 | 1,1 | 0,1 | 189 | -152 | 3 |
| Maksibasketbols K50+, 2023./2024.Old Crabs K50+ | 2 | 2 | 38:53 | 51 | 25,5 | 21 | 43 | 48,8 | 1 | 2 | 50 | 6 | 7 | 85,7 | 1,5 | 3 | 4,5 | 2 | 1 | 3,5 | 3,5 | 0 | 40 | -3 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts 2023./2024.BK Viļķene | 5 | 1 | 9:39 | 12 | 2,4 | 6 | 12 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,4 | 1,2 | 1,6 | 1,4 | 0,6 | 1,2 | 0 | 0 | 12 | -26 | 0 |
| Valmieras čempionāts - 35+, 2023./2024.BK Banāni | 13 | 12 | 30:56 | 160 | 12,3 | 62 | 148 | 41,9 | 4 | 32 | 12,5 | 24 | 33 | 72,7 | 0,5 | 4,2 | 4,7 | 2,6 | 1,9 | 2 | 0,9 | 0,1 | 119 | -43 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.Old Crabs K45+ | 9 | 9 | 35:17 | 166 | 18,4 | 73 | 160 | 45,6 | 2 | 11 | 18,2 | 14 | 21 | 66,7 | 2,2 | 5,6 | 7,8 | 4,4 | 1,8 | 3 | 0,6 | 0 | 151 | 57 | 3 |
| Valmieras čempionāts, 35+, 2022./2023.BK Banāni | 11 | 9 | 29:36 | 167 | 15,2 | 69 | 135 | 51,1 | 3 | 14 | 21,4 | 20 | 26 | 76,9 | 1,2 | 4,7 | 5,9 | 4,5 | 2 | 2,6 | 1,5 | 0 | 187 | 18 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22Old Crabs K45+ | 9 | 9 | 36:35 | 154 | 17,1 | 68 | 180 | 37,8 | 3 | 19 | 15,8 | 9 | 11 | 81,8 | 0,9 | 5,7 | 6,6 | 6,2 | 1,7 | 4 | 2,7 | 0 | 127 | 37 | 3 |
| OC Limbaži čempionāts 2021/22BK Viļķene | 9 | 8 | 33:18 | 96 | 10,7 | 38 | 97 | 39,2 | 5 | 17 | 29,4 | 5 | 6 | 83,3 | 0,9 | 4,8 | 5,7 | 7,2 | 1,9 | 4,7 | 1,6 | 0,1 | 113 | -174 | 1 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2021/22BK Banāni | 14 | 13 | 28:58 | 209 | 14,9 | 75 | 159 | 47,2 | 9 | 33 | 27,3 | 32 | 36 | 88,9 | 0,6 | 4,5 | 5,1 | 4,1 | 1,7 | 3,7 | 1,6 | 0,1 | 199 | 13 | 2 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20Old Crabs K45+ | 11 | 11 | 39:31 | 262 | 23,8 | 104 | 226 | 46 | 7 | 32 | 21,9 | 33 | 52 | 63,5 | 2 | 4,2 | 6,2 | 6,5 | 1,8 | 3,2 | 2,1 | 0 | 223 | 90 | 2 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2019/20BK Banāni | 10 | 10 | 33:47 | 180 | 18 | 59 | 134 | 44 | 8 | 27 | 29,6 | 38 | 49 | 77,6 | 0,8 | 4,2 | 5 | 6,3 | 2,2 | 4,7 | 0,7 | 0 | 148 | -59 | 1 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2018/19Sundin Zeme | 15 | 14 | 34:05 | 275 | 18,3 | 102 | 210 | 48,6 | 12 | 51 | 23,5 | 35 | 52 | 67,3 | 0,9 | 5,5 | 6,5 | 6,2 | 1,5 | 4,7 | 1,6 | 0,1 | 256 | 23 | 5 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2017/18Sundin Zeme | 12 | 12 | 34:30 | 307 | 25,6 | 98 | 195 | 50,3 | 23 | 79 | 29,1 | 42 | 53 | 79,2 | 1,3 | 4,3 | 5,7 | 6,8 | 2,2 | 4,5 | 1,7 | 0,2 | 261 | 29 | 3 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2016/17Sundin Zeme | 13 | 13 | 37:14 | 232 | 17,8 | 82 | 200 | 41 | 13 | 44 | 29,5 | 29 | 46 | 63 | 0,9 | 5,2 | 6,2 | 6,8 | 1,8 | 5,7 | 1,7 | 0 | 182 | -12 | 4 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2015/16Sundin Zeme | 10 | 10 | 39:54 | 233 | 23,3 | 87 | 198 | 43,9 | 1 | 9 | 11,1 | 56 | 87 | 64,4 | 1,3 | 8,3 | 9,6 | 5,9 | 2,9 | 5,5 | 2,2 | 0 | 205 | -27 | 2 |
| OC Limbaži čempionātsBK Viļķene | 11 | 9 | 33:31 | 164 | 14,9 | 56 | 131 | 42,7 | 12 | 33 | 36,4 | 16 | 22 | 72,7 | 1,5 | 3,6 | 5,2 | 5 | 1,5 | 4,2 | 1,5 | 0 | 144 | -251 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideBK Smiltene K40+ | 14,2 | 16 | 31:48 | 0,6 | 3,8 | 4,4 | 2,2 | 1,1 | 1,6 | 1 | 0,2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideBK Smiltene K40+ | 227 | 94 | 202 | 46,5 | 77 | 146 | 52,7 | 17 | 56 | 30,4 | 22 | 25 | 88 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideBK Smiltene K40+ | 227 | 508:48 | 9 | 61 | 70 | 35 | 18 | 1 | 0 | 27 | 26 | 16 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideBK Smiltene K40+ | -40 | 214 | 6 | 217 | 216 | 1,3 | 32 | 22 | 13 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K45+ | 21,2 | 17 | 38:43 | 1,3 | 4,9 | 6,2 | 5,5 | 1,6 | 3,3 | 1 | 0,1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K45+ | 360 | 134 | 345 | 38,8 | 89 | 215 | 41,4 | 45 | 130 | 34,6 | 47 | 59 | 79,7 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K45+ | 360 | 658:02 | 22 | 83 | 105 | 94 | 28 | 0 | 0 | 56 | 56 | 17 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K45+ | -117 | 298 | 7 | 320 | 319 | 1,7 | 78 | 30 | 6 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K50+ | 21,2 | 14 | 37:10 | 1 | 5,9 | 6,9 | 8,3 | 1,1 | 3,9 | 1,7 | 0,2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K50+ | 297 | 130 | 312 | 41,7 | 113 | 234 | 48,3 | 17 | 78 | 21,8 | 20 | 25 | 80 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K50+ | 297 | 520:11 | 14 | 83 | 97 | 116 | 15 | 0 | 0 | 36 | 54 | 24 | 3 | 0 | 2 | 2 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars VeideOld Crabs K50+ | 309 | 296 | 12 | 311 | 311 | 2,1 | 72 | 34 | 20 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 73 : 90 | 2 | 17 | 3 | 7 | 40:00 | 4 | -17 | 9 | 8 | 7 | 2 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 10 | 3 | 30 | 66,7 | 11 | 27,3 |
| 2026-04-25 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 53 : 68 | 0 | 22 | 3 | 3 | 40:00 | 4 | -15 | 6 | 11 | 9 | 2 | 7 | 2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 14 | 7 | 50 | 71,4 | 7 | 14,3 |
| 2026-04-19 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 93 : 53 | 0 | 22 | 2 | 4 | 40:00 | 7 | -40 | 3 | 12 | 4 | 1 | 7 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 22 | 4 | 31,8 | 50 | 5 | 40 |
| 2026-04-14 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 78 : 106 | 0 | 16 | 0 | 6 | 30:14 | 5 | -12 | 2 | 14 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4 | 4 | 1 | 10 | 0 | 20 | — | 7 | 57,1 |
| 2026-04-10 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 80 : 89 | 0 | 10 | 2 | 3 | 28:14 | 1 | -9 | 0 | 8 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 8 | 0 | 25 | — | 4 | 50 |
| 2026-04-09 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 49 : 72 | 0 | 10 | 0 | 3 | 29:05 | 8 | 22 | 3 | 9 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 12 | 0 | 41,7 | — | 2 | 0 |
| 2026-04-04 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 70 : 89 | 0 | 29 | 2 | 8 | 40:00 | 6 | 19 | 4 | 20 | 3 | 2 | 12 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 29 | 2 | 41,4 | 100 | 5 | 20 |
| 2026-04-01 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 67 : 51 | 0 | 11 | 0 | 3 | 29:14 | 8 | 8 | 1 | 11 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 2 | 8 | 0 | 50 | — | 7 | 14,3 |
| 2026-03-28 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 97 : 73 | 0 | 22 | 1 | 12 | 40:00 | 6 | 24 | 2 | 21 | 1 | 2 | 9 | 0 | 1 | 1 | 6 | 0 | 21 | 2 | 42,9 | 50 | 6 | 16,7 |
| 2026-03-22 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 79 : 57 | 0 | 19 | 1 | 1 | 37:02 | 6 | -15 | 1 | 17 | 3 | 3 | 7 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 12 | 2 | 58,3 | 100 | 5 | 20 |
| 2026-03-15 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 77 : 59 | 0 | 25 | 1 | 4 | 20:00 | 6 | 18 | 3 | 16 | 1 | 2 | 11 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 20 | 0 | 55 | — | 9 | 11,1 |
| 2026-03-13 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 60 : 85 | 0 | 17 | 0 | 2 | 27:41 | 3 | -14 | 0 | 12 | 2 | 0 | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 11 | 2 | 54,5 | 100 | 6 | 16,7 |
| 2026-03-10 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 78 : 75 | 0 | 27 | 0 | 3 | 40:00 | 5 | 3 | 2 | 19 | 2 | 1 | 5 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 11 | 3 | 45,5 | 66,7 | 12 | 41,7 |
| 2026-03-03 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 92 : 65 | 0 | 13 | 1 | 7 | 40:00 | 6 | -27 | 3 | 12 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 0 | 8 | 2 | 37,5 | 50 | 8 | 25 |
| 2026-02-28 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 66 : 63 | 0 | 7 | 1 | 4 | 29:17 | 5 | 9 | 1 | 10 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 5 | 5 | 40 | 60 | 1 | 0 |
| 2026-02-22 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 57 : 94 | 0 | 20 | 0 | 10 | 33:50 | 11 | 29 | 4 | 27 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 19 | 0 | 52,6 | — | 1 | 0 |
| 2026-02-22 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 118 : 81 | 0 | 13 | 3 | 6 | 40:00 | 6 | -37 | 4 | 7 | 3 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 11 | 4 | 36,4 | 50 | 9 | 11,1 |
| 2026-02-18 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 90 : 80 | 0 | 29 | 0 | 9 | 40:00 | 9 | 10 | 5 | 30 | 8 | 0 | 10 | 1 | 6 | 1 | 7 | 2 | 16 | 6 | 62,5 | 100 | 7 | 14,3 |
| 2026-02-13 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 74 : 72 | 0 | 20 | 0 | 3 | 35:56 | 3 | -5 | 3 | 17 | 1 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 16 | 0 | 62,5 | — | 0 | — |
| 2026-02-08 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 56 | 0 | 6 | 2 | 1 | 32:33 | 2 | -14 | 1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 50 | — | 2 | 0 |
| 2026-02-07 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 70 : 74 | 0 | 28 | 1 | 8 | 40:00 | 9 | 4 | 8 | 13 | 7 | 0 | 7 | 1 | 5 | 3 | 9 | 0 | 23 | 6 | 30,4 | 83,3 | 11 | 27,3 |
| 2026-02-03 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 67 : 67 | 0 | 19 | 3 | 1 | 38:14 | 3 | -5 | 3 | 12 | 3 | 4 | 4 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 10 | 2 | 40 | 100 | 8 | 37,5 |
| 2026-01-31 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 86 : 72 | 0 | 21 | 1 | 9 | 39:02 | 6 | 15 | 3 | 14 | 3 | 1 | 8 | 0 | 2 | 1 | 6 | 0 | 21 | 2 | 38,1 | 100 | 8 | 12,5 |
| 2026-01-24 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 100 : 73 | 0 | 36 | 3 | 7 | 40:00 | 5 | 27 | 3 | 38 | 8 | 1 | 5 | 0 | 8 | 6 | 5 | 0 | 8 | 10 | 62,5 | 80 | 11 | 54,5 |
| 2026-01-23 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 42 : 67 | 0 | 13 | 1 | 2 | 32:58 | 7 | 18 | 3 | 10 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 7 | 0 | 8 | 0 | 25 | — | 7 | 42,9 |
| 2025-12-20 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 96 : 50 | 0 | 29 | 2 | 9 | 40:00 | 6 | 46 | 3 | 31 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 20 | 0 | 65 | — | 6 | 16,7 |
| 2025-12-17 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 110 : 66 | 1 | 27 | 5 | 14 | 38:14 | 10 | 48 | 4 | 44 | 3 | 0 | 8 | 0 | 2 | 3 | 8 | 2 | 14 | 2 | 57,1 | 100 | 6 | 50 |
| 2025-12-14 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 74 : 83 | 0 | 18 | 2 | 9 | 40:00 | 9 | 9 | 4 | 22 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 8 | 1 | 16 | 0 | 37,5 | — | 4 | 50 |
| 2025-12-12 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 66 : 91 | 0 | 8 | 1 | 3 | 32:24 | 6 | -15 | 2 | 14 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 4 | 2 | 75 | 100 | 1 | 0 |
| 2025-12-07 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 80 : 52 | 0 | 22 | 0 | 3 | 40:00 | 3 | -28 | 4 | 13 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 15 | 0 | 53,3 | — | 6 | 33,3 |
| 2025-12-06 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 88 | 0 | 24 | 1 | 7 | 40:00 | 6 | 24 | 0 | 27 | 3 | 1 | 9 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 | 16 | 4 | 56,2 | 75 | 4 | 25 |
| 2025-12-03 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 74 : 72 | 1 | 19 | 1 | 3 | 40:00 | 5 | -2 | 3 | 18 | 3 | 4 | 7 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 12 | 2 | 58,3 | 100 | 4 | 25 |
| 2025-11-30 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 75 : 62 | 0 | 15 | 3 | 2 | 35:14 | 1 | -20 | 3 | 12 | 1 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 11 | 0 | 54,5 | — | 2 | 50 |
| 2025-11-26 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 85 : 95 | 0 | 19 | 0 | 5 | 40:00 | 6 | -10 | 5 | 11 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 13 | 1 | 46,2 | 100 | 9 | 22,2 |
| 2025-11-23 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 99 : 63 | 1 | 15 | 1 | 2 | 22:05 | 8 | -13 | 1 | 18 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 8 | 0 | 12 | 0 | 50 | — | 3 | 33,3 |
| 2025-11-23 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 66 : 69 | 1 | 20 | 1 | 3 | 35:05 | 8 | -2 | 0 | 19 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 1 | 16 | 2 | 31,2 | 50 | 5 | 60 |
| 2025-11-21 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 79 : 70 | 0 | 16 | 0 | 1 | 32:56 | 3 | 4 | 2 | 12 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 8 | 2 | 50 | 100 | 4 | 50 |
| 2025-11-16 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 69 : 61 | 0 | 12 | 1 | 9 | 40:00 | 6 | 8 | 7 | 12 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 9 | 1 | 44,4 | 100 | 5 | 20 |
| 2025-11-12 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 75 : 77 | 0 | 16 | 0 | 7 | 40:00 | 5 | 2 | 1 | 15 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 14 | 0 | 35,7 | — | 5 | 40 |
| 2025-11-10 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 92 : 86 | 0 | 13 | 0 | 1 | 31:17 | 1 | 7 | 1 | 10 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 6 | 6 | 33,3 | 100 | 1 | 100 |
| 2025-11-09 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 88 : 64 | 0 | 19 | 0 | 9 | 40:00 | 11 | -24 | 8 | 19 | 9 | 1 | 2 | 0 | 9 | 2 | 10 | 1 | 6 | 11 | 33,3 | 81,8 | 8 | 25 |
| 2025-11-05 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 49 : 128 | 0 | 21 | 2 | 12 | 40:00 | 9 | 79 | 2 | 34 | 3 | 0 | 8 | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 | 13 | 2 | 61,5 | 100 | 4 | 25 |
| 2025-11-01 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 79 : 103 | 0 | 10 | 0 | 5 | 40:00 | 5 | -24 | 2 | 11 | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6 | 4 | 50 | 100 | 4 | 0 |
| 2025-10-31 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 86 : 79 | 0 | 20 | 1 | 2 | 33:08 | 7 | 11 | 2 | 22 | 3 | 0 | 7 | 0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 11 | 4 | 63,6 | 75 | 2 | 50 |
| 2025-10-29 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 109 : 47 | 0 | 34 | 2 | 9 | 34:29 | 5 | 58 | 0 | 39 | 1 | 2 | 10 | 0 | 2 | 4 | 3 | 2 | 20 | 2 | 50 | 100 | 5 | 80 |
| 2025-10-26 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 79 : 67 | 0 | 17 | 1 | 2 | 40:00 | 7 | -12 | 3 | 14 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 | 3 | 6 | 2 | 50 | 100 | 10 | 30 |
| 2025-10-19 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 75 : 72 | 1 | 18 | 2 | 2 | 28:49 | 4 | 10 | 2 | 18 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 8 | 0 | 75 | — | 7 | 28,6 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 36 | 2026-01-24 · Tenax K45+ | K45+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 11 | 2026-02-22 · SC Group K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 14 | 2025-12-17 · SC Group K50+ | K50+ |
| Pārtvertas bumbas. | 5 | 2025-12-17 · SC Group K50+ | K50+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 2 | 2026-05-02 · BK Ventspils K50+ | K50+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 44 | 2025-12-17 · SC Group K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



