Spēlētāja profils
Ivo Līdums
- Dzimšanas datums
- · 53 g.
- Augums (cm)
- 175
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 19:18
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 4,74
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,61
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 2,87
Rādītāji aprēķināti no 23 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 11 | 20:35 | 64 | 5,82 | 12 | 27 | 44,44 | 11 | 56 | 19,64 | 7 | 18 | 38,89 | 16 | 23 | 3,55 | 2,45 | 22 | 8 | 20 | 0 | 71 | 72 |
| K45+ | 12 | 18:07 | 45 | 3,75 | 8 | 25 | 32 | 9 | 47 | 19,15 | 2 | 4 | 50 | 9 | 18 | 2,25 | 0,83 | 25 | 5 | 19 | 0 | 39 | 1 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Babīte K45+ | 12 | 4 | 18:08 | 45 | 3,8 | 8 | 25 | 32 | 9 | 47 | 19,1 | 2 | 4 | 50 | 0,8 | 1,5 | 2,2 | 0,8 | 2,1 | 0,4 | 1,6 | 0 | 39 | 1 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.Lapmežciems K50+ | 11 | 6 | 20:36 | 64 | 5,8 | 12 | 27 | 44,4 | 11 | 56 | 19,6 | 7 | 18 | 38,9 | 1,5 | 2,1 | 3,5 | 2,5 | 2 | 0,7 | 1,8 | 0 | 71 | 72 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Babīte K45+ | 10 | 1 | 13:36 | 46 | 4,6 | 9 | 18 | 50 | 8 | 27 | 29,6 | 4 | 8 | 50 | 0,9 | 2 | 2,9 | 2,1 | 1,6 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 62 | 30 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.Doks K50+ | 8 | 5 | 27:51 | 89 | 11,1 | 18 | 32 | 56,2 | 15 | 52 | 28,8 | 8 | 13 | 61,5 | 1,9 | 3,8 | 5,6 | 2 | 2 | 1,9 | 2,1 | 0 | 96 | -53 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2023./2024.Babīte K45+ | 14 | 5 | 16:46 | 47 | 3,4 | 17 | 37 | 45,9 | 3 | 26 | 11,5 | 4 | 7 | 57,1 | 0,9 | 1,9 | 2,8 | 1,4 | 1,6 | 0,8 | 0,9 | 0 | 61 | -19 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2023./2024.Doks K50+ | 9 | 9 | 32:20 | 97 | 10,8 | 19 | 49 | 38,8 | 19 | 71 | 26,8 | 2 | 4 | 50 | 1,2 | 3,7 | 4,9 | 2,2 | 2,6 | 1,3 | 2 | 0 | 83 | -3 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.Babīte K45+ | 6 | 3 | 20:42 | 24 | 4 | 6 | 16 | 37,5 | 3 | 20 | 15 | 3 | 4 | 75 | 1,7 | 3,2 | 4,8 | 1,2 | 3,3 | 0,8 | 1,8 | 0 | 38 | -52 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2019/20Babīte | 12 | 12 | 31:44 | 149 | 12,4 | 28 | 60 | 46,7 | 25 | 85 | 29,4 | 18 | 33 | 54,5 | 1,6 | 3,4 | 5 | 3,5 | 2,2 | 2,4 | 3,6 | 0 | 158 | -159 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19Babīte | 8 | 8 | 30:40 | 72 | 9 | 13 | 28 | 46,4 | 13 | 52 | 25 | 7 | 7 | 100 | 0,8 | 2,9 | 3,6 | 2,8 | 1,6 | 2,2 | 3,1 | 0 | 76 | -68 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18Babīte | 14 | 14 | 36:22 | 153 | 10,9 | 36 | 90 | 40 | 21 | 113 | 18,6 | 18 | 29 | 62,1 | 1 | 4,7 | 5,7 | 3,7 | 2,5 | 2,7 | 3,9 | 0 | 145 | -127 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17Babīte | 11 | 10 | 35:30 | 128 | 11,6 | 26 | 53 | 49,1 | 23 | 79 | 29,1 | 7 | 9 | 77,8 | 0,4 | 3,5 | 3,8 | 3,4 | 2,1 | 2,4 | 2,1 | 0 | 119 | -168 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsBabīte K45+ | 3,8 | 12 | 18:08 | 0,8 | 1,5 | 2,2 | 0,8 | 2,1 | 0,4 | 1,6 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsBabīte K45+ | 45 | 17 | 72 | 23,6 | 8 | 25 | 32 | 9 | 47 | 19,1 | 2 | 4 | 50 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsBabīte K45+ | 45 | 217:26 | 9 | 18 | 27 | 10 | 25 | 0 | 0 | 14 | 5 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsBabīte K45+ | 1 | 39 | 6 | 27 | 27 | 2 | 10 | 3 | 4 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsLapmežciems K50+ | 5,8 | 11 | 20:36 | 1,5 | 2,1 | 3,5 | 2,5 | 2 | 0,7 | 1,8 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsLapmežciems K50+ | 64 | 23 | 83 | 27,7 | 12 | 27 | 44,4 | 11 | 56 | 19,6 | 7 | 18 | 38,9 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsLapmežciems K50+ | 64 | 226:28 | 16 | 23 | 39 | 27 | 22 | 0 | 0 | 15 | 8 | 20 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivo LīdumsLapmežciems K50+ | 72 | 71 | 8 | 63 | 63 | 3,4 | 22 | 8 | 13 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 64 : 57 | 0 | 16 | 1 | 1 | 21:17 | 6 | 2 | 3 | 15 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 3 | 0 | 66,7 | — | 9 | 44,4 |
| 2026-04-25 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 61 : 64 | 0 | 12 | 3 | 5 | 23:59 | 7 | 15 | 0 | 21 | 6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 | 3 | 4 | 66,7 | 50 | 5 | 40 |
| 2026-04-18 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 73 : 54 | 0 | 6 | 0 | 1 | 16:41 | 0 | 9 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 50 | 100 | 2 | 0 |
| 2026-03-22 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 47 : 95 | 0 | 5 | 4 | 4 | 29:16 | 4 | 23 | 2 | 6 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 25 | — | 7 | 14,3 |
| 2026-03-15 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 60 : 77 | 0 | 4 | 2 | 1 | 27:11 | 5 | -20 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 50 | — | 5 | 0 |
| 2026-03-12 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 54 : 49 | 0 | 0 | 3 | 2 | 17:05 | 1 | 1 | 1 | -1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 2026-02-18 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 90 : 80 | 0 | 3 | 2 | 0 | 15:55 | 1 | -3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 25 |
| 2026-02-08 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 84 : 97 | 0 | 9 | 1 | 0 | 23:34 | 2 | -17 | 0 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 7 | 42,9 |
| 2026-02-06 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 70 : 58 | 0 | 9 | 3 | 2 | 24:56 | 3 | -7 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 11 | 27,3 |
| 2026-01-31 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 56 : 84 | 0 | 5 | 1 | 1 | 20:23 | 2 | 20 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 100 | — | 6 | 16,7 |
| 2026-01-29 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 74 : 53 | 0 | 2 | 4 | 1 | 24:12 | 3 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 50 | 0 | 3 | 0 |
| 2026-01-18 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 53 : 62 | 0 | 4 | 3 | 0 | 10:35 | 1 | -6 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 100 | — | 2 | 0 |
| 2025-12-21 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 60 : 67 | 0 | 3 | 1 | 1 | 12:42 | 2 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 3 | 33,3 |
| 2025-12-21 · SC Group K50+K50+ | Spēlēja | 69 : 99 | 0 | 1 | 1 | 2 | 23:35 | 2 | 5 | 0 | -2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 50 | 6 | 0 |
| 2025-12-16 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 82 : 64 | 0 | 4 | 1 | 0 | 10:47 | 1 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 100 | — | 1 | 0 |
| 2025-12-14 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 58 : 74 | 0 | 4 | 2 | 0 | 14:21 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 100 | — | 3 | 0 |
| 2025-12-11 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 66 : 54 | 0 | 1 | 1 | 5 | 21:26 | 4 | 20 | 0 | 6 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 50 | 2 | 0 |
| 2025-12-07 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 67 : 60 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:47 | 0 | -4 | 0 | -2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 |
| 2025-11-30 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 77 : 57 | 0 | 0 | 1 | 3 | 22:17 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 4 | 0 |
| 2025-11-14 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 72 : 55 | 0 | 2 | 1 | 0 | 27:20 | 2 | -5 | 0 | -2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 100 | 3 | 0 |
| 2025-11-09 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 44 : 79 | 0 | 10 | 1 | 5 | 29:20 | 11 | 34 | 1 | 11 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 7 | 4 | 8 | 4 | 37,5 | 25 | 8 | 12,5 |
| 2025-11-06 · BK Ventspils K50+K50+ | Spēlēja | 57 : 77 | 0 | 3 | 2 | 3 | 13:10 | 1 | -13 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — | 6 | 16,7 |
| 2025-11-02 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 72 : 62 | 0 | 6 | 1 | 0 | 11:05 | 3 | 5 | 0 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 100 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 16 | 2026-05-02 · Kailie Brieži K50+ | K50+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 11 | 2025-11-09 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 5 | 2026-04-25 · BK Ventspils K50+ | K50+ |
| Pārtvertas bumbas. | 4 | 2026-03-22 · Ķekava K45+ | K45+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-05-02 · Kailie Brieži K50+ | K50+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 21 | 2026-04-25 · BK Ventspils K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



