Spēlētāja profils
Juris Čudo
- Dzimšanas datums
- · 48 g.
- Augums (cm)
- 184
- Svars (kg)
- 106
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 22:43
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 4,4
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 0,9
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 1,3
Rādītāji aprēķināti no 10 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 10 | 22:43 | 44 | 4,4 | 14 | 63 | 22,22 | 4 | 22 | 18,18 | 4 | 5 | 80 | 3 | 10 | 1,3 | 0,9 | 13 | 18 | 2 | 0 | -18 | -226 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.BK Skārdnieks M K40+ | 10 | 8 | 22:43 | 44 | 4,4 | 14 | 63 | 22,2 | 4 | 22 | 18,2 | 4 | 5 | 80 | 0,3 | 1 | 1,3 | 0,9 | 1,2 | 1,8 | 0,2 | 0 | -18 | -226 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts, 2025/2026BK Skārdnieks M | 7 | 4 | 21:04 | 23 | 3,3 | 10 | 47 | 21,3 | 1 | 15 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 0,7 | 2 | 2,7 | 0,1 | 1 | 2,6 | 0,4 | 0 | -24 | -173 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+: 2024/2025BK Skārdnieks M | 7 | 0 | 12:19 | 17 | 2,4 | 4 | 16 | 25 | 3 | 12 | 25 | 0 | 0 | — | 0,7 | 0,7 | 1,4 | 1 | 0,9 | 0,6 | 0,4 | 0 | 12 | 7 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss 2024/2025Skārdnieks M | 4 | 1 | 16:14 | 13 | 3,2 | 5 | 19 | 26,3 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | — | 0,8 | 0,5 | 1,2 | 0,2 | 0,5 | 1 | 0 | 0 | -3 | -11 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss, 2023./2024Skārdnieks M | 3 | 0 | 16:29 | 8 | 2,7 | 4 | 16 | 25 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1,3 | 2,3 | 1 | 0 | 0,7 | 0 | 0 | -3 | -35 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.BK Skārdnieks M K40+ | 10 | 1 | 15:18 | 23 | 2,3 | 9 | 36 | 25 | 1 | 11 | 9,1 | 2 | 2 | 100 | 0,2 | 1,2 | 1,4 | 0 | 0,7 | 0,8 | 0,3 | 0 | -5 | -96 | 0 |
| Valmieras čempionāts - 35+, 2023./2024.BK Skārdnieks M | 10 | 2 | 13:48 | 17 | 1,7 | 7 | 24 | 29,2 | 1 | 15 | 6,7 | 0 | 0 | — | 0,3 | 0,5 | 0,8 | 0,6 | 0,6 | 1 | 0,2 | 0 | -8 | -71 | 0 |
| Cēsu kauss, 2022./2023Skārdnieks M | 2 | 0 | 22:30 | 6 | 3 | 1 | 9 | 11,1 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 0,5 | 3,5 | 4 | 0 | 0 | 1,5 | 0,5 | 0 | 0 | -22 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.BK Skārdnieks M K40+ | 11 | 2 | 18:55 | 42 | 3,8 | 14 | 49 | 28,6 | 4 | 26 | 15,4 | 2 | 4 | 50 | 0,6 | 1 | 1,6 | 0,5 | 1,2 | 0,8 | 0,2 | 0 | 0 | -178 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+, 2022./2023.BK Skārdnieks M | 7 | 2 | 17:53 | 30 | 4,3 | 10 | 33 | 30,3 | 3 | 15 | 20 | 1 | 3 | 33,3 | 0,9 | 1,7 | 2,6 | 0,4 | 0,9 | 1 | 0,9 | 0 | 13 | -12 | 1 |
| OC Limbaži čempionāts 2021/22BK Rakši | 15 | 3 | 19:57 | 48 | 3,2 | 24 | 84 | 28,6 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,4 | 1,4 | 1,8 | 0,7 | 0,4 | 1,3 | 0,3 | 0,1 | 1 | -166 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2021/22Skārdnieks M | 8 | 6 | 26:55 | 40 | 5 | 18 | 62 | 29 | 1 | 10 | 10 | 1 | 6 | 16,7 | 0,9 | 1,1 | 2 | 0,8 | 1,9 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | -1 | -107 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss - 2019/20Skārdnieks M | 4 | 0 | 24:57 | 9 | 2,2 | 4 | 17 | 23,5 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0,8 | 2,5 | 3,2 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0 | 6 | -1 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts - 2019/20BK Rakši | 8 | 1 | 18:44 | 26 | 3,2 | 10 | 34 | 29,4 | 2 | 22 | 9,1 | 0 | 2 | 0 | 0,6 | 1,8 | 2,4 | 0,5 | 1,1 | 0,8 | 0 | 0 | -3 | -67 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2019/20Skārdnieks M | 8 | 0 | 23:45 | 44 | 5,5 | 19 | 48 | 39,6 | 2 | 14 | 14,3 | 0 | 0 | — | 0,6 | 2 | 2,6 | 0,9 | 1 | 0,1 | 0,5 | 0 | 34 | 76 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss - 2018/19Skārdnieks M | 3 | 0 | 14:41 | 8 | 2,7 | 4 | 12 | 33,3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 2 | 1 | 1,3 | 1,3 | 0,7 | 0 | 6 | 5 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts - 2018/19BK Rakši | 12 | 1 | 15:53 | 38 | 3,2 | 16 | 38 | 42,1 | 2 | 18 | 11,1 | 0 | 5 | 0 | 0,3 | 1,5 | 1,8 | 1,3 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 0,1 | 29 | -13 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2018/19Skārdnieks M | 7 | 1 | 16:35 | 37 | 5,3 | 7 | 23 | 30,4 | 7 | 19 | 36,8 | 2 | 4 | 50 | 0,1 | 1,1 | 1,3 | 1,4 | 0,9 | 1,1 | 0 | 0 | 18 | -36 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts - 2017/18BK Rakši | 11 | 0 | 15:18 | 42 | 3,8 | 11 | 34 | 32,4 | 6 | 26 | 23,1 | 2 | 2 | 100 | 0,4 | 0,9 | 1,3 | 1,2 | 0,5 | 0,8 | 0,1 | 0 | 18 | 2 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2017/18Skārdnieks M | 12 | 1 | 13:17 | 32 | 2,7 | 13 | 45 | 28,9 | 2 | 21 | 9,5 | 0 | 3 | 0 | 0,5 | 0,8 | 1,2 | 0,5 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 0 | -6 | 83 | 0 |
| Cēsu čempionāts - 2016/17Skārdnieks M | 11 | 0 | 14:59 | 34 | 3,1 | 14 | 37 | 37,8 | 2 | 19 | 10,5 | 0 | 0 | — | 0,4 | 1,4 | 1,7 | 0,4 | 1 | 0,5 | 0,3 | 0 | 14 | -15 | 0 |
| Cēsu čempionāts - 2015/16Skārdnieks M | 8 | 1 | 14:05 | 11 | 1,4 | 5 | 19 | 26,3 | 0 | 17 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0,6 | 0,8 | 1,4 | 0,4 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 0 | -10 | -59 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juris ČudoBK Skārdnieks M K40+ | 4,4 | 10 | 22:43 | 0,3 | 1 | 1,3 | 0,9 | 1,2 | 1,8 | 0,2 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juris ČudoBK Skārdnieks M K40+ | 44 | 18 | 85 | 21,2 | 14 | 63 | 22,2 | 4 | 22 | 18,2 | 4 | 5 | 80 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juris ČudoBK Skārdnieks M K40+ | 44 | 227:07 | 3 | 10 | 13 | 9 | 13 | 0 | 0 | 5 | 18 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juris ČudoBK Skārdnieks M K40+ | -226 | -18 | 0 | -26 | -27 | 0,5 | 12 | 6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-01-30 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 88 : 44 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15:47 | 1 | -28 | 3 | -7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 0 |
| 2026-01-23 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 42 : 67 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14:23 | 1 | -15 | 1 | -4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 0 |
| 2026-01-09 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 54 : 79 | 0 | 7 | 0 | 4 | 28:05 | 3 | -7 | 3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6 | 0 | 33,3 | — | 3 | 33,3 |
| 2025-12-13 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 89 : 51 | 0 | 9 | 0 | 2 | 29:59 | 0 | -40 | 3 | -4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 | 1 | 21,4 | 0 | 1 | 100 |
| 2025-12-07 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 73 | 0 | 5 | 1 | 0 | 25:57 | 1 | -14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 16,7 | — | 2 | 50 |
| 2025-11-21 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 36 : 101 | 0 | 2 | 0 | 0 | 16:02 | 1 | -28 | 2 | -5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 16,7 | — | 1 | 0 |
| 2025-11-14 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 51 : 88 | 0 | 2 | 1 | 0 | 23:50 | 1 | -22 | 4 | -7 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 20 | — | 3 | 0 |
| 2025-11-05 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 53 : 58 | 0 | 2 | 0 | 0 | 25:00 | 1 | -10 | 0 | -8 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 0 | 10 | — | 2 | 0 |
| 2025-10-29 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 70 : 42 | 0 | 6 | 0 | 1 | 23:50 | 3 | -23 | 2 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 75 | — | 5 | 0 |
| 2025-10-18 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 105 : 45 | 0 | 11 | 0 | 0 | 24:14 | 1 | -39 | 0 | 9 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 50 | 100 | 2 | 50 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 11 | 2025-10-18 · Doks K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 3 | 2026-01-09 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 4 | 2026-01-09 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 1 | 2025-12-07 · Saldus K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-01-30 · Old Crabs K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 9 | 2025-10-18 · Doks K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



