Spēlētāja profils
Kaspars Āboliņš
- Dzimšanas datums
- · 45 g.
- Augums (cm)
- 189
- Svars (kg)
- 95
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 27:19
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 7,5
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,29
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 4,43
Rādītāji aprēķināti no 14 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 14 | 27:19 | 105 | 7,5 | 24 | 57 | 42,11 | 13 | 64 | 20,31 | 18 | 40 | 45 | 10 | 52 | 4,43 | 1,29 | 20 | 59 | 24 | 4 | 48 | -331 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.BK Skārdnieks M K40+ | 14 | 12 | 27:19 | 105 | 7,5 | 24 | 57 | 42,1 | 13 | 64 | 20,3 | 18 | 40 | 45 | 0,7 | 3,7 | 4,4 | 1,3 | 1,4 | 4,2 | 1,7 | 0,3 | 48 | -331 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts, 2025/2026BK Skārdnieks M | 3 | 0 | 25:22 | 18 | 6 | 3 | 6 | 50 | 4 | 14 | 28,6 | 0 | 0 | — | 1,3 | 6 | 7,3 | 3 | 2 | 5,3 | 0,7 | 0 | 22 | -67 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.BK Skārdnieks M K40+ | 12 | 9 | 27:49 | 98 | 8,2 | 20 | 55 | 36,4 | 8 | 25 | 32 | 34 | 55 | 61,8 | 1,6 | 3,2 | 4,8 | 2,3 | 1,3 | 2,8 | 1,7 | 0,2 | 101 | -112 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+: 2024/2025TNR Valmiera | 8 | 1 | 13:02 | 8 | 1 | 4 | 13 | 30,8 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 0,6 | 1,1 | 1,8 | 0,6 | 0,9 | 0,8 | 0,2 | 0 | 9 | -15 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss 2024/2025Skārdnieks M | 3 | 2 | 21:54 | 10 | 3,3 | 2 | 7 | 28,6 | 2 | 6 | 33,3 | 0 | 0 | — | 1,3 | 4 | 5,3 | 1,3 | 1 | 1,3 | 1 | 0 | 20 | 7 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss, 2023./2024Skārdnieks M | 4 | 4 | 23:16 | 34 | 8,5 | 9 | 23 | 39,1 | 3 | 11 | 27,3 | 7 | 10 | 70 | 0,8 | 4 | 4,8 | 1 | 1,5 | 3 | 2 | 0,2 | 29 | -37 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.BK Skārdnieks M K40+ | 16 | 13 | 28:38 | 152 | 9,5 | 52 | 107 | 48,6 | 2 | 19 | 10,5 | 42 | 62 | 67,7 | 1,3 | 3,9 | 5,2 | 2,3 | 1,4 | 3,9 | 1,8 | 0,2 | 150 | -170 | 0 |
| Valmiera čempionāts, 35+ - izslēgšanas turnīrs 2023TNR Valmiera | 2 | 1 | 11:30 | 4 | 2 | 1 | 2 | 50 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0,5 | 2 | 2,5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 7 | -11 | 0 |
| Valmieras čempionāts - 35+, 2023./2024.TNR Valmiera | 10 | 3 | 15:06 | 28 | 2,8 | 10 | 20 | 50 | 1 | 8 | 12,5 | 5 | 8 | 62,5 | 0,8 | 1,6 | 2,4 | 0,9 | 1,3 | 1,7 | 0,7 | 0,1 | 32 | 29 | 0 |
| Cēsu kauss, 2022./2023Skārdnieks M | 4 | 4 | 29:01 | 21 | 5,2 | 6 | 18 | 33,3 | 0 | 7 | 0 | 9 | 14 | 64,3 | 1,8 | 2,2 | 4 | 2,5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 19 | -28 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.BK Skārdnieks M K40+ | 16 | 16 | 28:11 | 110 | 6,9 | 35 | 89 | 39,3 | 5 | 31 | 16,1 | 25 | 39 | 64,1 | 0,9 | 5,9 | 6,8 | 2,2 | 1,6 | 3 | 1,4 | 0,2 | 138 | -177 | 1 |
| Valmieras čempionāts, 35+, 2022./2023.TNR Valmiera | 11 | 6 | 18:31 | 55 | 5 | 17 | 34 | 50 | 2 | 11 | 18,2 | 15 | 17 | 88,2 | 1,9 | 2,8 | 4,7 | 1,5 | 0,6 | 1,6 | 0,7 | 0 | 85 | 34 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts 2021/22BK Rakši | 11 | 8 | 26:09 | 68 | 6,2 | 19 | 56 | 33,9 | 5 | 20 | 25 | 15 | 39 | 38,5 | 1,2 | 3,5 | 4,7 | 2,5 | 1,5 | 3,8 | 0,7 | 0,2 | 39 | -103 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2021/22TNR Valmiera | 11 | 3 | 17:23 | 60 | 5,5 | 19 | 30 | 63,3 | 3 | 16 | 18,8 | 13 | 21 | 61,9 | 0,9 | 2,3 | 3,2 | 1,6 | 1,3 | 1,7 | 0,5 | 0 | 67 | 122 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss - 2019/20Skārdnieks M | 3 | 3 | 32:32 | 33 | 11 | 11 | 21 | 52,4 | 1 | 6 | 16,7 | 8 | 10 | 80 | 1,3 | 4,3 | 5,7 | 1 | 3 | 3 | 2,3 | 0 | 34 | -1 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts - 2019/20BK Rakši | 10 | 9 | 29:02 | 71 | 7,1 | 21 | 62 | 33,9 | 5 | 30 | 16,7 | 14 | 25 | 56 | 1,8 | 4,6 | 6,4 | 3,8 | 1 | 6 | 1,1 | 0,4 | 51 | -73 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2019/20Veikals Pus12 | 9 | 3 | 19:36 | 48 | 5,3 | 18 | 31 | 58,1 | 3 | 13 | 23,1 | 3 | 5 | 60 | 1,1 | 2,1 | 3,2 | 2,6 | 1,8 | 3,1 | 1,1 | 0,1 | 58 | 121 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2019/20Skārdnieks M | 8 | 7 | 25:29 | 67 | 8,4 | 25 | 53 | 47,2 | 3 | 12 | 25 | 8 | 19 | 42,1 | 1,2 | 3,8 | 5 | 2,4 | 2,2 | 2,4 | 1,1 | 0,1 | 69 | 79 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss - 2018/19Skārdnieks M | 4 | 4 | 29:33 | 42 | 10,5 | 12 | 25 | 48 | 5 | 10 | 50 | 3 | 5 | 60 | 1,8 | 5,8 | 7,5 | 2,2 | 2,2 | 6 | 1 | 0,2 | 42 | -42 | 1 |
| OC Limbaži čempionāts - 2018/19BK Rakši | 12 | 11 | 25:49 | 99 | 8,2 | 31 | 59 | 52,5 | 6 | 26 | 23,1 | 19 | 32 | 59,4 | 1,5 | 4,6 | 6,1 | 2,9 | 1,8 | 4,1 | 1,9 | 0,8 | 129 | 2 | 1 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2018/19Veikals Pus12 | 13 | 2 | 16:02 | 65 | 5 | 20 | 46 | 43,5 | 2 | 16 | 12,5 | 19 | 32 | 59,4 | 1,4 | 1,4 | 2,8 | 1,6 | 1,6 | 2,3 | 0,8 | 0,2 | 51 | 69 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2018/19Skārdnieks M | 8 | 6 | 25:42 | 61 | 7,6 | 17 | 46 | 37 | 5 | 17 | 29,4 | 12 | 19 | 63,2 | 1,5 | 4,1 | 5,6 | 2,1 | 2,8 | 3,8 | 1 | 0,2 | 55 | -3 | 1 |
| OC Limbaži čempionāts - 2017/18BK Rakši | 14 | 14 | 27:08 | 113 | 8,1 | 31 | 76 | 40,8 | 10 | 53 | 18,9 | 21 | 36 | 58,3 | 1,1 | 3,8 | 4,9 | 2,3 | 2,6 | 3,3 | 1,1 | 0,6 | 88 | -95 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2017/18Skārdnieks M | 13 | 9 | 22:40 | 79 | 6,1 | 18 | 53 | 34 | 10 | 33 | 30,3 | 13 | 20 | 65 | 1,9 | 3,5 | 5,5 | 2,3 | 2,3 | 2,8 | 1,7 | 0,4 | 105 | 83 | 0 |
| Cēsu čempionāts - 2016/17Skārdnieks M | 12 | 10 | 25:05 | 68 | 5,7 | 19 | 46 | 41,3 | 8 | 39 | 20,5 | 6 | 17 | 35,3 | 1,2 | 3,6 | 4,8 | 1,6 | 2,1 | 3,7 | 0,6 | 0 | 38 | -61 | 0 |
| Cēsu čempionāts - 2015/16Skārdnieks M | 12 | 12 | 31:07 | 97 | 8,1 | 31 | 66 | 47 | 8 | 36 | 22,2 | 11 | 20 | 55 | 1,6 | 3,7 | 5,2 | 1,8 | 1,6 | 3,4 | 1,8 | 0,2 | 91 | -91 | 1 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaspars ĀboliņšBK Skārdnieks M K40+ | 7,5 | 14 | 27:19 | 0,7 | 3,7 | 4,4 | 1,3 | 1,4 | 4,2 | 1,7 | 0,3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaspars ĀboliņšBK Skārdnieks M K40+ | 105 | 37 | 121 | 30,6 | 24 | 57 | 42,1 | 13 | 64 | 20,3 | 18 | 40 | 45 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaspars ĀboliņšBK Skārdnieks M K40+ | 105 | 382:21 | 10 | 52 | 62 | 18 | 20 | 1 | 0 | 43 | 59 | 24 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaspars ĀboliņšBK Skārdnieks M K40+ | -331 | 48 | 0 | 69 | 68 | 0,3 | 32 | 5 | 10 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-27 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 57 : 86 | 0 | 5 | 3 | 0 | 31:35 | 1 | -26 | 7 | -6 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 50 | 50 | 5 | 0 |
| 2026-03-06 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 126 | 0 | 8 | 0 | 1 | 24:42 | 2 | -52 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 50 | 50 | 3 | 33,3 |
| 2026-02-06 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 87 : 78 | 0 | 9 | 1 | 3 | 28:14 | 3 | 0 | 3 | 8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 0 | 2 | 4 | 0 | 75 | 4 | 50 |
| 2026-01-30 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 88 : 44 | 0 | 3 | 0 | 1 | 19:08 | 0 | -16 | 3 | -2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 4 | 25 |
| 2026-01-23 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 42 : 67 | 1 | 0 | 0 | 1 | 15:47 | 2 | -4 | 1 | -6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 2026-01-09 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 54 : 79 | 0 | 4 | 4 | 2 | 25:07 | 8 | -17 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 7 | 1 | 5 | 5 | 20 | 40 | 5 | 0 |
| 2025-12-13 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 89 : 51 | 1 | 13 | 2 | 2 | 33:32 | 5 | -45 | 6 | -2 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 5 | 0 | 8 | 9 | 25 | 33,3 | 9 | 22,2 |
| 2025-12-07 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 73 | 1 | 8 | 4 | 1 | 27:20 | 1 | -14 | 3 | 7 | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 66,7 | 25 | 2 | 50 |
| 2025-11-21 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 36 : 101 | 0 | 14 | 2 | 0 | 33:50 | 5 | -52 | 2 | 15 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 0 | 70 | — | 1 | 0 |
| 2025-11-14 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 51 : 88 | 0 | 15 | 2 | 1 | 29:19 | 7 | -25 | 5 | 11 | 2 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 0 | 7 | 1 | 57,1 | 100 | 8 | 25 |
| 2025-11-05 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 53 : 58 | 0 | 8 | 2 | 0 | 35:02 | 8 | -5 | 4 | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 2 | 1 | 2 | 100 | 0 | 7 | 28,6 |
| 2025-10-31 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 86 : 79 | 0 | 12 | 1 | 3 | 24:20 | 6 | -4 | 3 | 13 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 4 | 2 | 5 | 3 | 60 | 100 | 5 | 20 |
| 2025-10-29 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 70 : 42 | 0 | 5 | 1 | 1 | 27:32 | 8 | -28 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 2 | 3 | 2 | 0 | 100 | 5 | 20 |
| 2025-10-18 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 105 : 45 | 1 | 1 | 2 | 2 | 26:53 | 6 | -43 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 50 | 4 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 15 | 2025-11-14 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 8 | 2026-01-09 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 3 | 2026-02-06 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 4 | 2026-01-09 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2026-01-23 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 15 | 2025-11-21 · Kursa MRU/Mārupe K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



