Spēlētāja profils
Kaspars Iesalnieks
- Dzimšanas datums
- · 39 g.
- Augums (cm)
- 202
- Svars (kg)
- 95
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- —
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- —
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- —
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- —
Rādītāji aprēķināti no 0 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aizdevums.lv RBL, 2025/2026BK Dartija | 11 | 0 | 9:55 | 30 | 2,7 | 10 | 23 | 43,5 | 0 | 0 | — | 10 | 17 | 58,8 | 1,4 | 2,2 | 3,5 | 0,4 | 1,4 | 0,5 | 0,3 | 0,7 | 58 | -16 | 1 |
| Dobeles atklātais čempionāts, 2025/2026BK Buki/Sandramebeles.lv | 12 | 12 | 32:39 | 173 | 14,4 | 75 | 148 | 50,7 | 0 | 5 | 0 | 23 | 57 | 40,4 | 6,7 | 8,6 | 15,2 | 1,7 | 2,9 | 3 | 2,8 | 1,4 | 279 | 42 | 10 |
| Dobeles atklātais čempionāts, 2024/2025Vilki | 8 | 8 | 35:30 | 167 | 20,9 | 65 | 126 | 51,6 | 0 | 7 | 0 | 37 | 65 | 56,9 | 5,2 | 10,6 | 15,9 | 2,1 | 2,9 | 3,9 | 3 | 1,8 | 222 | -12 | 8 |
| Jelgavas čempionāts 2024./2025.Vilki | 6 | 6 | 36:15 | 133 | 22,2 | 54 | 101 | 53,5 | 1 | 7 | 14,3 | 22 | 33 | 66,7 | 5,7 | 9 | 14,7 | 2,8 | 3,5 | 3,8 | 1,8 | 2 | 174 | -128 | 6 |
| Dobeles atklātais čempionāts, 2023./2024.Vilki | 9 | 9 | 30:25 | 138 | 15,3 | 52 | 112 | 46,4 | 1 | 9 | 11,1 | 31 | 49 | 63,3 | 3,7 | 7,1 | 10,8 | 1 | 1,9 | 2,4 | 2,9 | 1,2 | 173 | 16 | 4 |
| Jelgavas kausa izcīņa 2023Vilki | 9 | 9 | 33:36 | 163 | 18,1 | 72 | 143 | 50,3 | 2 | 8 | 25 | 13 | 35 | 37,1 | 6,9 | 10,7 | 17,6 | 2,2 | 3,1 | 2,9 | 1,8 | 1,8 | 248 | -133 | 8 |
| Jelgavas čempionāts, 2023./2024.Vilki | 9 | 9 | 34:09 | 172 | 19,1 | 64 | 119 | 53,8 | 7 | 27 | 25,9 | 23 | 36 | 63,9 | 3,7 | 8,2 | 11,9 | 2 | 2,9 | 3,1 | 2,3 | 1,4 | 215 | -116 | 6 |
| RBL izslēgšanas turnīrs, 2022./2023.BK Mitausports | 3 | 3 | 18:07 | 13 | 4,3 | 5 | 17 | 29,4 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75 | 1,7 | 2 | 3,7 | 0 | 3,3 | 0,7 | 1,3 | 0,7 | 15 | -1 | 0 |
| Reģionālā Basketbola līga 2022/23BK Mitausports | 7 | 5 | 16:18 | 40 | 5,7 | 18 | 38 | 47,4 | 0 | 0 | — | 4 | 13 | 30,8 | 2,1 | 2,9 | 5 | 0,6 | 3,1 | 1,4 | 0,6 | 0,6 | 48 | 21 | 0 |
| Latvijas Universiāde, vīrieši - 2015/16Liepājas Universitāte | 3 | 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Latvijas Universiāde, vīrieši - 2014/15Liepājas Universitāte | 4 | 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.



