Spēlētāja profils
Kristaps Balcers
- Dzimšanas datums
- · 40 g.
- Augums (cm)
- 195
- Svars (kg)
- 115
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 22:14
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 5,13
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,56
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 5,13
KB
Rādītāji aprēķināti no 16 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 16 | 22:14 | 82 | 5,13 | 11 | 51 | 21,57 | 19 | 73 | 26,03 | 3 | 17 | 17,65 | 24 | 58 | 5,13 | 1,56 | 58 | 29 | 13 | 7 | 72 | -9 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tukuma novada čempionāts, 2026./2027.Ošenieki/Šķēde | 1 | 0 | 22:01 | 10 | 10 | 5 | 10 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 5 | 10 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 13 | -4 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Saldus K40+ | 16 | 8 | 22:15 | 82 | 5,1 | 11 | 51 | 21,6 | 19 | 73 | 26 | 3 | 17 | 17,6 | 1,5 | 3,6 | 5,1 | 1,6 | 3,4 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 72 | -9 | 0 |
| DAL Elite - 2019/20TengTools/Luna Group | 23 | 23 | 24:36 | 133 | 5,8 | 49 | 151 | 32,5 | 6 | 33 | 18,2 | 17 | 47 | 36,2 | 3,1 | 7 | 10 | 2 | 3,1 | 1,6 | 1 | 0,4 | 245 | -229 | 2 |
| DAL Elite - 2018/19TengTools/Luna Group | 19 | 19 | 22:06 | 124 | 6,5 | 42 | 94 | 44,7 | 8 | 34 | 23,5 | 16 | 57 | 28,1 | 2,1 | 5,3 | 7,4 | 1,4 | 2,7 | 0,9 | 1,5 | 0,3 | 188 | -42 | 3 |
| DAL - 1.līga - 2017/18TengTools/Luna Group | 25 | 25 | 25:31 | 223 | 8,9 | 86 | 199 | 43,2 | 10 | 38 | 26,3 | 21 | 68 | 30,9 | 2,7 | 6 | 8,6 | 0,9 | 2,8 | 1,4 | 1,5 | 0,4 | 286 | 19 | 3 |
| DAL - 1.līga - 2016/17TengTools/Luna Group | 22 | 21 | 27:14 | 211 | 9,6 | 83 | 183 | 45,4 | 10 | 59 | 16,9 | 15 | 46 | 32,6 | 3,2 | 5,8 | 9 | 1,8 | 2,9 | 1,8 | 0,9 | 0,2 | 254 | 68 | 8 |
| DAL - 1.līga - 2015/16TengTools/Luna Group | 19 | 19 | 26:10 | 194 | 10,2 | 72 | 163 | 44,2 | 7 | 50 | 14 | 29 | 71 | 40,8 | 3,6 | 6,1 | 9,7 | 2,2 | 3,3 | 1,7 | 0,6 | 0,6 | 234 | 49 | 6 |
| DAL - 1.līga - 2014/15TengTools/Luna Group | 5 | 0 | 0:00 | 17 | 3,4 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | — | 11 | 29 | 37,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3,8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristaps BalcersSaldus K40+ | 5,1 | 16 | 22:15 | 1,5 | 3,6 | 5,1 | 1,6 | 3,4 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristaps BalcersSaldus K40+ | 82 | 30 | 124 | 24,2 | 11 | 51 | 21,6 | 19 | 73 | 26 | 3 | 17 | 17,6 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristaps BalcersSaldus K40+ | 82 | 355:49 | 24 | 58 | 82 | 25 | 58 | 0 | 0 | 19 | 29 | 13 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kristaps BalcersSaldus K40+ | -9 | 72 | 6 | 36 | 32 | 0,9 | 22 | 7 | 2 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-18 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 88 : 66 | 0 | 1 | 2 | 1 | 15:42 | 3 | -9 | 1 | -1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 25 | 3 | 0 |
| 2026-04-12 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 59 | 1 | 1 | 1 | 2 | 15:56 | 7 | 8 | 2 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 50 | 1 | 0 |
| 2026-03-25 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 61 | 0 | 5 | 0 | 1 | 24:17 | 6 | 12 | 1 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 5 | 0 | 20 | — | 3 | 33,3 |
| 2026-03-15 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 42 | 0 | 8 | 0 | 4 | 32:50 | 6 | 13 | 3 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | 0 | 16,7 | — | 8 | 25 |
| 2026-02-28 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 66 : 63 | 0 | 8 | 0 | 2 | 23:12 | 6 | 4 | 1 | 7 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 5 | 0 | 20 | — | 6 | 33,3 |
| 2026-02-18 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 72 : 63 | 0 | 9 | 0 | 1 | 25:30 | 10 | -10 | 3 | 6 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 9 | 33,3 |
| 2026-02-08 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 90 : 61 | 0 | 0 | 0 | 1 | 20:32 | 4 | -11 | 1 | -4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 6 | 0 |
| 2026-01-30 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 67 : 67 | 2 | 12 | 2 | 5 | 32:32 | 8 | 2 | 3 | 16 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 10 | 40 |
| 2025-12-20 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 71 | 0 | 11 | 1 | 0 | 19:38 | 8 | -6 | 1 | 13 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 | 4 | 2 | 25 | 0 | 4 | 75 |
| 2025-12-07 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 73 | 0 | 3 | 2 | 0 | 15:27 | 3 | 7 | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 50 |
| 2025-12-02 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 85 | 0 | 6 | 1 | 2 | 21:11 | 3 | -7 | 1 | 8 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 75 | — | 2 | 0 |
| 2025-11-30 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 75 : 62 | 1 | 4 | 1 | 1 | 26:23 | 4 | 15 | 2 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 66,7 | 0 | 2 | 0 |
| 2025-11-19 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 64 : 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17:00 | 3 | 0 | 1 | -5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
| 2025-11-05 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 70 : 54 | 1 | 1 | 2 | 3 | 14:42 | 7 | 11 | 0 | 6 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 4 | 2 | 0 | 50 | 3 | 0 |
| 2025-11-02 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 90 : 58 | 0 | 2 | 0 | 0 | 24:19 | 1 | -27 | 3 | -10 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 25 | 0 | 5 | 0 |
| 2025-10-24 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 70 | 2 | 11 | 1 | 2 | 26:38 | 3 | -11 | 2 | 14 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 100 | — | 6 | 50 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 12 | 2026-01-30 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 10 | 2026-02-18 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 5 | 2026-01-30 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 2 | 2026-04-18 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 2 | 2026-01-30 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 16 | 2026-01-30 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



