Spēlētāja profils
Māris Čekels
- Dzimšanas datums
- · 53 g.
- Augums (cm)
- 190
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 12:43
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 2,29
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 0,35
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 2,29
MČ
Rādītāji aprēķināti no 17 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K45+ | 17 | 12:43 | 39 | 2,29 | 18 | 34 | 52,94 | 0 | 5 | 0 | 3 | 13 | 23,08 | 12 | 27 | 2,29 | 0,35 | 31 | 5 | 4 | 1 | 53 | -1 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Ogres Milži K45+ | 17 | 0 | 12:43 | 39 | 2,3 | 18 | 34 | 52,9 | 0 | 5 | 0 | 3 | 13 | 23,1 | 0,7 | 1,6 | 2,3 | 0,4 | 1,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 53 | -1 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Ogres Milži K40+ | 7 | 0 | 8:35 | 10 | 1,4 | 4 | 17 | 23,5 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100 | 0,1 | 1 | 1,1 | 0,1 | 1,3 | 0,7 | 0,4 | 0 | 4 | -7 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Ogres Milži K40+ | 2 | 0 | 1:57 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Ogres Milži K40+ | 14 | 0 | 8:41 | 27 | 1,9 | 13 | 37 | 35,1 | 0 | 0 | — | 1 | 10 | 10 | 0,6 | 0,9 | 1,6 | 0,3 | 1,3 | 0,5 | 0,1 | 0,1 | 15 | -53 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Ogres Milži K40+ | 16 | 0 | 10:34 | 30 | 1,9 | 13 | 39 | 33,3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 8 | 50 | 0,6 | 1,8 | 2,4 | 0,3 | 1,4 | 0,5 | 0,3 | 0 | 38 | 10 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2021/22Ogres Milži K40+ | 19 | 3 | 15:34 | 63 | 3,3 | 27 | 71 | 38 | 1 | 5 | 20 | 6 | 13 | 46,2 | 0,2 | 2,1 | 2,3 | 0,2 | 1,8 | 0,4 | 0,2 | 0 | 51 | -62 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris ČekelsOgres Milži K45+ | 2,3 | 17 | 12:43 | 0,7 | 1,6 | 2,3 | 0,4 | 1,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris ČekelsOgres Milži K45+ | 39 | 18 | 39 | 46,2 | 18 | 34 | 52,9 | 0 | 5 | 0 | 3 | 13 | 23,1 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris ČekelsOgres Milži K45+ | 39 | 216:07 | 12 | 27 | 39 | 6 | 31 | 0 | 0 | 11 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris ČekelsOgres Milži K45+ | -1 | 53 | 12 | 33 | 33 | 1,2 | 26 | 8 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 75 : 56 | 0 | 4 | 0 | 0 | 10:00 | 1 | -2 | 0 | 4 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 66,7 | — | 0 | — |
| 2026-04-25 · BK Stopiņi K45+K45+ | DNP | 71 : 70 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2026-04-19 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 76 : 38 | 0 | 2 | 0 | 2 | 17:11 | 2 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 100 | — | 0 | — |
| 2026-03-24 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 75 : 92 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6:29 | 1 | 6 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 | — | 0 | — |
| 2026-03-21 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 36 : 82 | 0 | 5 | 0 | 2 | 16:17 | 6 | 7 | 1 | 7 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 5 | 4 | 20 | 75 | 0 | — |
| 2026-03-13 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 71 : 75 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9:26 | 4 | -8 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 25 | — | 1 | 0 |
| 2026-03-08 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 62 | 0 | 4 | 0 | 0 | 9:26 | 0 | -11 | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | — |
| 2026-03-03 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 92 : 65 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11:26 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-02-21 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 72 : 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:46 | 1 | -7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-02-08 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 84 : 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:50 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | 0 |
| 2026-01-30 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 92 : 59 | 0 | 8 | 0 | 0 | 16:20 | 1 | 4 | 1 | 7 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 100 | — | 1 | 0 |
| 2025-12-17 · BK Stopiņi K45+K45+ | DNP | 58 : 58 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2025-12-12 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 79 : 56 | 1 | 2 | 0 | 0 | 9:56 | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 33,3 | — | 0 | — |
| 2025-12-02 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 69 : 47 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10:30 | 3 | -2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-11-25 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 66 : 62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1:08 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-11-14 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 72 : 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21:02 | 3 | -8 | 0 | -1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | — |
| 2025-11-09 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 55 : 80 | 0 | 4 | 0 | 0 | 25:19 | 6 | 19 | 0 | 7 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 |
| 2025-11-01 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 79 : 103 | 0 | 4 | 0 | 0 | 21:14 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 66,7 | 0 | 1 | 0 |
| 2025-10-26 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 84 : 56 | 0 | 2 | 1 | 1 | 12:47 | 2 | -11 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 50 | 0 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 8 | 2026-01-30 · Tenax K45+ | K45+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 6 | 2026-03-21 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 2 | 2026-04-19 · Doks K45+ | K45+ |
| Pārtvertas bumbas. | 2 | 2025-12-02 · Ķekava K45+ | K45+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2025-12-12 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 7 | 2026-03-21 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



