Spēlētāja profils
Māris Citskovskis
- Dzimšanas datums
- · 49 g.
- Augums (cm)
- 200
- Svars (kg)
- 95
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 24:41
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 23
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,67
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 7,17
MC
Rādītāji aprēķināti no 6 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K45+ | 6 | 24:41 | 138 | 23 | 34 | 63 | 53,97 | 18 | 43 | 41,86 | 16 | 24 | 66,67 | 7 | 36 | 7,17 | 1,67 | 15 | 14 | 20 | 1 | 136 | 110 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Krown K45+ | 6 | 5 | 24:41 | 138 | 23 | 34 | 63 | 54 | 18 | 43 | 41,9 | 16 | 24 | 66,7 | 1,2 | 6 | 7,2 | 1,7 | 2,3 | 2,3 | 3,3 | 0,2 | 136 | 110 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.HQD/Krown K45+ | 6 | 5 | 24:41 | 138 | 23 | 34 | 63 | 54 | 18 | 43 | 41,9 | 16 | 24 | 66,7 | 1,2 | 6 | 7,2 | 1,7 | 2,3 | 2,3 | 3,3 | 0,2 | 136 | 110 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Krown K45+ | 4 | 3 | 22:38 | 60 | 15 | 12 | 22 | 54,5 | 9 | 29 | 31 | 9 | 13 | 69,2 | 2,2 | 5,5 | 7,8 | 3,2 | 1,8 | 2,2 | 1,5 | 0,5 | 69 | 82 | 2 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.HQD/Krown K45+ | 4 | 3 | 22:38 | 60 | 15 | 12 | 22 | 54,5 | 9 | 29 | 31 | 9 | 13 | 69,2 | 2,2 | 5,5 | 7,8 | 3,2 | 1,8 | 2,2 | 1,5 | 0,5 | 69 | 82 | 2 |
| DAL Elite - 2019/20Krown/Restorfx | 5 | 4 | 28:33 | 80 | 16 | 26 | 51 | 51 | 8 | 23 | 34,8 | 4 | 7 | 57,1 | 2,2 | 4,4 | 6,6 | 4,4 | 3,2 | 2,8 | 2,2 | 0,2 | 90 | 22 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2019/20Varenie runči K40+ | 4 | 4 | 30:31 | 92 | 23 | 33 | 49 | 67,3 | 6 | 28 | 21,4 | 8 | 10 | 80 | 3 | 9 | 12 | 4 | 3,2 | 3,2 | 3,2 | 0,5 | 118 | 141 | 3 |
| DAL Elite - 2018/19Krown/Restorfx | 7 | 3 | 25:37 | 106 | 15,1 | 26 | 53 | 49,1 | 14 | 40 | 35 | 12 | 16 | 75 | 1,6 | 3,4 | 5 | 5,1 | 3,3 | 1,7 | 1,3 | 0,1 | 118 | 91 | 2 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19Varenie runči K40+ | 5 | 5 | 31:49 | 87 | 17,4 | 24 | 48 | 50 | 12 | 32 | 37,5 | 3 | 4 | 75 | 1,4 | 6,4 | 7,8 | 7 | 3 | 2,6 | 2,6 | 0 | 116 | 108 | 2 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18Varenie runči K40+ | 9 | 9 | 27:50 | 150 | 16,7 | 43 | 62 | 69,4 | 18 | 48 | 37,5 | 10 | 14 | 71,4 | 1,6 | 5,8 | 7,3 | 4,3 | 2,3 | 1,9 | 2,9 | 0 | 211 | 279 | 2 |
| LBL - 2007/08BK Liepāja | 16 | 0 | 0:00 | 114 | 7,1 | 31 | 57 | 54,4 | 16 | 43 | 37,2 | 4 | 8 | 50 | 1 | 2,2 | 3,2 | 1,2 | 2,3 | 0,9 | 0,2 | 0 | 117 | 0 | 0 |
| LBL - 2006/07BK Liepāja | 37 | 0 | 0:00 | 542 | 14,6 | 137 | 272 | 50,4 | 70 | 152 | 46,1 | 58 | 69 | 84,1 | 1,1 | 2,8 | 3,9 | 1,4 | 2,9 | 2 | 1,6 | 0,3 | 504 | 0 | 0 |
| LBL - 2005/06BK Liepāja | 2 | 0 | 20:00 | 10 | 5 | 3 | 11 | 27,3 | 1 | 7 | 14,3 | 1 | 3 | 33,3 | 0,5 | 0,5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0,5 | 0 | -5 | 0 | 0 |
| LBL - 2004/05Valmiera/ ORDO | 2 | 0 | 20:00 | 17 | 8,5 | 4 | 7 | 57,1 | 2 | 7 | 28,6 | 3 | 4 | 75 | 1 | 2,5 | 3,5 | 2,5 | 3 | 1,5 | 2 | 0,5 | 22 | 0 | 0 |
| LBL - 2004/05ASK Rīga | 10 | 0 | 28:42 | 167 | 16,7 | 44 | 93 | 47,3 | 22 | 62 | 35,5 | 13 | 24 | 54,2 | 1,9 | 3,8 | 5,7 | 0,8 | 3,5 | 1,6 | 1,7 | 0,3 | 136 | 0 | 1 |
| LBL - 2003/04BK Liepāja | 39 | 0 | 27:11 | 622 | 15,9 | 161 | 320 | 50,3 | 72 | 231 | 31,2 | 84 | 113 | 74,3 | 1,2 | 4 | 5,2 | 1,8 | 3,5 | 2,3 | 1,4 | 0,5 | 535 | 0 | 1 |
| LBL - 2002/03Policijas BK | 25 | 0 | 29:15 | 397 | 15,9 | 101 | 207 | 48,8 | 43 | 116 | 37,1 | 66 | 86 | 76,7 | 1,6 | 3,4 | 5 | 2,1 | 3,1 | 3,5 | 1,4 | 0,4 | 333 | 0 | 2 |
| LBL - 2001/02Skonto | 17 | 0 | 17:11 | 127 | 7,5 | 38 | 62 | 61,3 | 15 | 47 | 31,9 | 6 | 9 | 66,7 | 0,8 | 2,1 | 2,8 | 1,3 | 2,2 | 0,8 | 0,8 | 0,2 | 141 | 0 | 0 |
| LBL - 2000/01BK Liepāja | 42 | 0 | 11:00 | 753 | 17,9 | 193 | 394 | 49 | 82 | 254 | 32,3 | 121 | 163 | 74,2 | 1 | 3,3 | 4,3 | 2,3 | 3 | 3,3 | 1 | 0,2 | 529 | 0 | 1 |
| LBL - 1999/00BK Liepāja | 29 | 0 | 22:32 | 468 | 16,1 | 106 | 236 | 44,9 | 58 | 168 | 34,5 | 82 | 121 | 67,8 | 1 | 2,8 | 3,8 | 0,8 | 3,2 | 2,2 | 1,3 | 0,2 | 301 | 0 | 0 |
| LBL - 1998/99BK Liepāja | 25 | 0 | 20:15 | 361 | 14,4 | 105 | 183 | 57,4 | 35 | 109 | 32,1 | 46 | 64 | 71,9 | 1 | 2,2 | 3,1 | 0,6 | 2,5 | 1,5 | 0,8 | 0,2 | 273 | 0 | 0 |
| LBL - 1998/99RBS Skals/ Jēkabpils | 18 | 0 | 22:44 | 335 | 18,6 | 89 | 155 | 57,4 | 36 | 102 | 35,3 | 49 | 62 | 79 | 1,3 | 3,2 | 4,5 | 1,1 | 2,9 | 2,4 | 1,2 | 0,7 | 282 | 0 | 1 |
| LBL - 1997/98BK VEF-LSPA | 34 | 0 | 24:06 | 505 | 14,9 | 136 | 271 | 50,2 | 50 | 151 | 33,1 | 83 | 107 | 77,6 | 1,6 | 3,1 | 4,6 | 0,8 | 3 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 406 | 0 | 0 |
| LBL - 1996/97BK VEF-LSPA | 5 | 0 | 14:12 | 35 | 7 | 8 | 13 | 61,5 | 6 | 15 | 40 | 1 | 2 | 50 | 1,4 | 1,8 | 3,2 | 0 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 0 | 34 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris CitskovskisHQD/Krown K45+ | 23 | 6 | 24:41 | 1,2 | 6 | 7,2 | 1,7 | 2,3 | 2,3 | 3,3 | 0,2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris CitskovskisHQD/Krown K45+ | 138 | 52 | 106 | 49,1 | 34 | 63 | 54 | 18 | 43 | 41,9 | 16 | 24 | 66,7 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris CitskovskisHQD/Krown K45+ | 138 | 148:05 | 7 | 36 | 43 | 10 | 15 | 0 | 1 | 19 | 14 | 20 | 1 | 0 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris CitskovskisHQD/Krown K45+ | 110 | 136 | 6 | 140 | 140 | 0,7 | 64 | 14 | 10 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-02-08 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 76 : 69 | 0 | 24 | 4 | 0 | 24:46 | 9 | 19 | 1 | 25 | 4 | 3 | 5 | 0 | 2 | 4 | 8 | 1 | 9 | 3 | 55,6 | 66,7 | 10 | 40 |
| 2026-02-01 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 53 : 68 | 0 | 23 | 2 | 0 | 23:23 | 6 | 11 | 2 | 21 | 5 | 1 | 5 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1 | 8 | 9 | 62,5 | 77,8 | 5 | 40 |
| 2025-12-19 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 78 : 92 | 0 | 37 | 4 | 4 | 34:59 | 8 | 20 | 6 | 26 | 5 | 3 | 11 | 0 | 3 | 4 | 7 | 1 | 23 | 6 | 47,8 | 50 | 10 | 40 |
| 2025-11-26 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 85 : 95 | 0 | 26 | 1 | 3 | 26:56 | 7 | 17 | 1 | 24 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 2 | 14 | 2 | 42,9 | 100 | 8 | 50 |
| 2025-11-23 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 103 : 43 | 1 | 28 | 9 | 3 | 35:08 | 13 | 54 | 4 | 40 | 3 | 4 | 7 | 0 | 2 | 4 | 11 | 2 | 9 | 4 | 77,8 | 50 | 10 | 40 |
| 2025-11-12 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 56 : 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:53 | 0 | -11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 37 | 2025-12-19 · Tenax K45+ | K45+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 13 | 2025-11-23 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 4 | 2025-12-19 · Tenax K45+ | K45+ |
| Pārtvertas bumbas. | 9 | 2025-11-23 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2025-11-23 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 40 | 2025-11-23 · Saulkrasti K45+ | K45+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



