Spēlētāja profils
Māris Gipsers
- Dzimšanas datums
- · 57 g.
- Augums (cm)
- 186
- Svars (kg)
- 80
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 14:07
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 9,33
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 0,67
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 3
Rādītāji aprēķināti no 3 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 3 | 14:07 | 28 | 9,33 | 2 | 2 | 100 | 8 | 21 | 38,1 | 0 | 0 | — | 1 | 8 | 3 | 0,67 | 1 | 2 | 0 | 0 | 24 | 18 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.BK Ventspils K50+ | 3 | 0 | 14:07 | 28 | 9,3 | 2 | 2 | 100 | 8 | 21 | 38,1 | 0 | 0 | — | 0,3 | 2,7 | 3 | 0,7 | 0,3 | 0,7 | 0 | 0 | 24 | 18 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.BK Ventspils K50+ | 8 | 0 | 17:17 | 49 | 6,1 | 5 | 8 | 62,5 | 13 | 37 | 35,1 | 0 | 0 | — | 0,1 | 1,4 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 0,6 | 0,4 | 0 | 39 | 77 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - izslēgšanas turnīrs 2023BK Ventspils K45+ | 1 | 0 | 10:27 | 6 | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | 28,6 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | -7 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2023./2024.BK Ventspils K45+ | 6 | 0 | 7:39 | 21 | 3,5 | 0 | 0 | — | 7 | 17 | 41,2 | 0 | 0 | — | 0 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,2 | 0 | 18 | 31 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2023./2024.Kailie Brieži K50+ | 10 | 5 | 19:03 | 35 | 3,5 | 2 | 6 | 33,3 | 10 | 37 | 27 | 1 | 2 | 50 | 0,2 | 1,9 | 2,1 | 0,7 | 1 | 0,8 | 0,5 | 0 | 28 | 55 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.BK Ventspils K45+ | 8 | 0 | 11:55 | 37 | 4,6 | 2 | 3 | 66,7 | 11 | 29 | 37,9 | 0 | 0 | — | 0,1 | 0,9 | 1 | 0,6 | 0,5 | 0,9 | 0,1 | 0,1 | 26 | 31 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22BK Ventspils K45+ | 7 | 0 | 14:48 | 34 | 4,9 | 2 | 6 | 33,3 | 10 | 33 | 30,3 | 0 | 0 | — | 0 | 1,9 | 1,9 | 0,7 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0 | 24 | -9 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20BK Ventspils K45+ | 7 | 2 | 21:18 | 55 | 7,9 | 2 | 4 | 50 | 17 | 46 | 37 | 0 | 0 | — | 0,6 | 2,4 | 3 | 1,4 | 1,1 | 1,7 | 0,6 | 0 | 47 | 45 | 0 |
| Maksibasketbols K50+ - 2019/20Ventspils | 9 | 7 | 30:32 | 126 | 14 | 7 | 18 | 38,9 | 37 | 101 | 36,6 | 1 | 5 | 20 | 0,4 | 4,3 | 4,8 | 1,8 | 1,1 | 1,7 | 0,9 | 0,1 | 100 | 166 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19BK Ventspils Brīvosta K40+ | 7 | 3 | 20:04 | 58 | 8,3 | 4 | 10 | 40 | 16 | 53 | 30,2 | 2 | 4 | 50 | 0,3 | 2,6 | 2,9 | 3,1 | 0,6 | 1 | 1,1 | 0,1 | 57 | 59 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2018/19BK Ventspils K45+ | 11 | 7 | 26:19 | 135 | 12,3 | 10 | 22 | 45,5 | 36 | 101 | 35,6 | 7 | 8 | 87,5 | 0,5 | 3,5 | 4 | 3,1 | 1,1 | 1,9 | 1,1 | 0,1 | 127 | 156 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18BK Ventspils Brīvosta K40+ | 6 | 1 | 19:48 | 33 | 5,5 | 1 | 5 | 20 | 10 | 27 | 37 | 1 | 2 | 50 | 0,3 | 1,7 | 2 | 2,3 | 0,7 | 0,5 | 0,7 | 0 | 38 | 91 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2017/18BK Ventspils K45+ | 14 | 8 | 23:31 | 140 | 10 | 12 | 19 | 63,2 | 38 | 103 | 36,9 | 2 | 4 | 50 | 0,6 | 2,4 | 3 | 1,4 | 0,9 | 1,6 | 1,1 | 0 | 120 | 137 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17BK Ventspils Brīvosta K40+ | 3 | 0 | 15:15 | 12 | 4 | 0 | 0 | — | 4 | 10 | 40 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 2 | 0,7 | 1 | 0,3 | 0 | 0 | 13 | 21 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2016/17BK Ventspils K45+ | 13 | 10 | 26:40 | 178 | 13,7 | 12 | 33 | 36,4 | 49 | 130 | 37,7 | 7 | 10 | 70 | 0,5 | 2,8 | 3,2 | 2 | 1,1 | 1,2 | 0,6 | 0 | 134 | 75 | 0 |
| LBL - 1997/98BK Ventspils-2 | 5 | 0 | 14:00 | 31 | 6,2 | 1 | 4 | 25 | 8 | 20 | 40 | 5 | 8 | 62,5 | 0 | 1 | 1 | 0,2 | 1,4 | 0,6 | 0,4 | 0 | 18 | 0 | 0 |
| LBL - 1992/93Ventspils | 8 | 2 | 10:08 | 20 | 2,5 | 6 | 15 | 40 | 1 | 3 | 33,3 | 5 | 11 | 45,5 | 0,4 | 0,1 | 0,5 | 0,1 | 0,8 | 1 | 0,5 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris GipsersBK Ventspils K50+ | 9,3 | 3 | 14:07 | 0,3 | 2,7 | 3 | 0,7 | 0,3 | 0,7 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris GipsersBK Ventspils K50+ | 28 | 10 | 23 | 43,5 | 2 | 2 | 100 | 8 | 21 | 38,1 | 0 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris GipsersBK Ventspils K50+ | 28 | 42:21 | 1 | 8 | 9 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Māris GipsersBK Ventspils K50+ | 18 | 24 | 2 | 23 | 23 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 73 : 90 | 0 | 14 | 0 | 0 | 15:59 | 2 | 0 | 0 | 14 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 100 | — | 6 | 66,7 |
| 2026-04-12 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 73 : 21 | 0 | 14 | 0 | 1 | 17:59 | 5 | 20 | 2 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 100 | — | 13 | 30,8 |
| 2025-12-14 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 74 : 83 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8:23 | 2 | -2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 14 | 2026-05-02 · Old Crabs K50+ | K50+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 5 | 2026-04-12 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 1 | 2026-04-12 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Pārtvertas bumbas. | 0 | 2026-05-02 · Old Crabs K50+ | K50+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-05-02 · Old Crabs K50+ | K50+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 14 | 2026-05-02 · Old Crabs K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



