Spēlētāja profils
Mārtiņš Vīnbergs
- Dzimšanas datums
- · 44 g.
- Augums (cm)
- 190
- Svars (kg)
- 92
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 32:14
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 13,81
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 3,75
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 6,88
Rādītāji aprēķināti no 16 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 16 | 32:14 | 221 | 13,81 | 41 | 92 | 44,57 | 38 | 106 | 35,85 | 25 | 44 | 56,82 | 20 | 90 | 6,88 | 3,75 | 33 | 23 | 20 | 3 | 253 | 360 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MNBL, 2025./2026.Kursa MRU / AVUS | 11 | 11 | 27:41 | 144 | 13,1 | 31 | 77 | 40,3 | 23 | 64 | 35,9 | 13 | 18 | 72,2 | 1 | 6 | 7 | 4,4 | 1,5 | 2 | 1,4 | 0,3 | 173 | 98 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Kursa MRU/Mārupe K40+ | 16 | 16 | 32:15 | 221 | 13,8 | 41 | 92 | 44,6 | 38 | 106 | 35,8 | 25 | 44 | 56,8 | 1,2 | 5,6 | 6,9 | 3,8 | 1,9 | 1,4 | 1,2 | 0,2 | 253 | 360 | 3 |
| MNBL, 2024./2025.Kursa MRU / AVUS | 6 | 6 | 29:42 | 66 | 11 | 17 | 34 | 50 | 8 | 39 | 20,5 | 8 | 13 | 61,5 | 1,3 | 5,5 | 6,8 | 4,3 | 2,7 | 2,7 | 0,8 | 0,3 | 71 | 70 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Kursa MRU/Mārupe K40+ | 8 | 7 | 28:32 | 111 | 13,9 | 24 | 46 | 52,2 | 18 | 41 | 43,9 | 9 | 13 | 69,2 | 1,1 | 2,8 | 3,9 | 3,8 | 1,1 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 128 | 208 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Kursa MRU/Mārupe K40+ | 1 | 1 | 30:18 | 14 | 14 | 4 | 7 | 57,1 | 1 | 5 | 20 | 3 | 4 | 75 | 2 | 4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 16 | 14 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Kursa MRU/Mārupe K40+ | 17 | 15 | 28:08 | 273 | 16,1 | 73 | 124 | 58,9 | 33 | 77 | 42,9 | 28 | 41 | 68,3 | 1,2 | 5,8 | 7,1 | 4,2 | 1,8 | 1,7 | 1,6 | 0,2 | 360 | 551 | 2 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Kursa MRU/Mārupe K40+ | 17 | 16 | 25:40 | 181 | 10,6 | 42 | 96 | 43,8 | 25 | 76 | 32,9 | 22 | 30 | 73,3 | 1,3 | 4,6 | 5,9 | 3,6 | 1,2 | 1,1 | 1,8 | 0,2 | 244 | 415 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2021/22Kursa MRU/Mārupe K40+ | 15 | 15 | 31:54 | 232 | 15,5 | 52 | 128 | 40,6 | 35 | 116 | 30,2 | 23 | 39 | 59 | 1,1 | 4,2 | 5,3 | 2,7 | 2,5 | 2,2 | 2,1 | 0,1 | 181 | 140 | 2 |
| DAL Elite - 2018/19Kursa MRU/Mārupe | 24 | 24 | 31:55 | 381 | 15,9 | 76 | 176 | 43,2 | 64 | 168 | 38,1 | 37 | 52 | 71,2 | 1,4 | 4,4 | 5,8 | 4,4 | 2,1 | 2,6 | 1,5 | 0,4 | 389 | 162 | 1 |
| DAL - 1.līga - 2017/18Kursa MRU / Mārupe +35 | 21 | 20 | 31:34 | 312 | 14,9 | 75 | 164 | 45,7 | 47 | 120 | 39,2 | 21 | 28 | 75 | 1,3 | 4,4 | 5,7 | 3,7 | 1,6 | 2,4 | 1,4 | 0,1 | 322 | 165 | 2 |
| DAL Elite - 2017/18Kursa MRU/Mārupe | 27 | 19 | 27:55 | 262 | 9,7 | 75 | 165 | 45,5 | 28 | 94 | 29,8 | 28 | 41 | 68,3 | 0,9 | 3,4 | 4,3 | 3,6 | 1,9 | 2,7 | 1,2 | 0,2 | 271 | -1 | 2 |
| DAL - 1.līga - 2016/17Kursa MRU / Mārupe +35 | 19 | 17 | 32:13 | 268 | 14,1 | 61 | 141 | 43,3 | 38 | 123 | 30,9 | 32 | 47 | 68,1 | 1,2 | 4,2 | 5,4 | 4,6 | 1,6 | 4,2 | 1,5 | 0,3 | 233 | 151 | 1 |
| DAL Elite - 2016/17Kursa MRU/Mārupe | 21 | 19 | 27:47 | 234 | 11,1 | 47 | 118 | 39,8 | 38 | 113 | 33,6 | 26 | 39 | 66,7 | 1 | 4,5 | 5,6 | 3,2 | 1,3 | 2,3 | 0,6 | 0,1 | 224 | 137 | 1 |
| DAL Elite - 2015/16Kursa MRU/Mārupe | 23 | 22 | 27:34 | 283 | 12,3 | 61 | 141 | 43,3 | 42 | 116 | 36,2 | 35 | 50 | 70 | 0,9 | 3,7 | 4,6 | 3,4 | 2,3 | 2,5 | 0,8 | 0 | 262 | 51 | 0 |
| DAL Elite - 2014/15Kursa MRU/Mārupe | 9 | 0 | 0:00 | 108 | 12 | 25 | 53 | 47,2 | 15 | 33 | 45,5 | 13 | 18 | 72,2 | 1,2 | 3,3 | 4,6 | 2,8 | 2,6 | 3,9 | 0,7 | 0,1 | 95 | 0 | 0 |
| LBL2 - 2012/13Rīgas Stradiņa universitāte | 13 | 0 | 0:00 | 83 | 6,4 | 19 | 43 | 44,2 | 12 | 61 | 19,7 | 9 | 14 | 64,3 | 1,2 | 2 | 3,2 | 2,2 | 2,2 | 0,8 | 0,5 | 0,1 | 71 | 0 | 0 |
| LBL3 - 2010/11 (dup)Kursa MRU / Mārupe +35 | 4 | 0 | 0:00 | 53 | 13,2 | 6 | 25 | 24 | 11 | 30 | 36,7 | 8 | 12 | 66,7 | 0,5 | 3,5 | 4 | 3,8 | 1,8 | 2,2 | 2 | 0,2 | 42 | 0 | 0 |
| LBL - 2005/06BK Kursa MRU | 32 | 4 | 30:27 | 483 | 15,1 | 99 | 256 | 38,7 | 61 | 188 | 32,4 | 102 | 146 | 69,9 | 1,1 | 3,8 | 4,8 | 2,9 | 1,8 | 3,2 | 1,6 | 0,3 | 360 | 0 | 0 |
| LBL - 2003/04BK Roja | 30 | 0 | 14:12 | 113 | 3,8 | 28 | 83 | 33,7 | 10 | 32 | 31,2 | 27 | 39 | 69,2 | 0,5 | 1,3 | 1,7 | 0,7 | 1,4 | 1,4 | 0,5 | 0,1 | 74 | 0 | 0 |
| LBL - 2002/03BK Roja | 27 | 0 | 14:49 | 109 | 4 | 35 | 95 | 36,8 | 6 | 29 | 20,7 | 21 | 30 | 70 | 0,5 | 0,9 | 1,3 | 1,4 | 2,4 | 1,6 | 0,5 | 0,1 | 64 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mārtiņš VīnbergsKursa MRU/Mārupe K40+ | 13,8 | 16 | 32:15 | 1,2 | 5,6 | 6,9 | 3,8 | 1,9 | 1,4 | 1,2 | 0,2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mārtiņš VīnbergsKursa MRU/Mārupe K40+ | 221 | 79 | 198 | 39,9 | 41 | 92 | 44,6 | 38 | 106 | 35,8 | 25 | 44 | 56,8 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mārtiņš VīnbergsKursa MRU/Mārupe K40+ | 221 | 515:49 | 20 | 90 | 110 | 60 | 33 | 1 | 1 | 42 | 23 | 20 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mārtiņš VīnbergsKursa MRU/Mārupe K40+ | 360 | 253 | 15 | 261 | 260 | 2,6 | 48 | 25 | 15 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 96 : 83 | 1 | 14 | 0 | 3 | 34:56 | 3 | 0 | 0 | 16 | 2 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 6 | 2 | 50 | 100 | 4 | 50 |
| 2026-04-26 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 71 | 0 | 16 | 1 | 1 | 23:49 | 4 | 31 | 1 | 13 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 | 50 | 0 | 8 | 50 |
| 2026-03-22 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 79 : 57 | 0 | 5 | 0 | 3 | 32:37 | 6 | 27 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 | 100 | 8 | 12,5 |
| 2026-03-15 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 86 : 63 | 0 | 18 | 3 | 6 | 40:00 | 7 | 23 | 2 | 23 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 2 | 8 | 0 | 75 | — | 9 | 22,2 |
| 2026-02-21 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 74 : 87 | 1 | 18 | 0 | 4 | 36:09 | 10 | 15 | 2 | 25 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 10 | 0 | 6 | 2 | 66,7 | 50 | 6 | 50 |
| 2026-02-11 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 56 : 87 | 0 | 18 | 3 | 6 | 33:29 | 4 | 23 | 1 | 20 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 | 1 | 5 | 6 | 60 | 50 | 8 | 37,5 |
| 2026-02-01 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 90 : 64 | 0 | 16 | 2 | 0 | 32:26 | 10 | 31 | 1 | 15 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 7 | 3 | 9 | 2 | 0 | 50 | 7 | 71,4 |
| 2026-01-21 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 69 : 68 | 0 | 0 | 0 | 7 | 22:54 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-01-17 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 72 : 111 | 0 | 19 | 1 | 4 | 32:03 | 8 | 36 | 1 | 22 | 6 | 1 | 5 | 1 | 3 | 2 | 7 | 1 | 8 | 5 | 62,5 | 60 | 6 | 33,3 |
| 2026-01-04 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 90 : 64 | 0 | 22 | 2 | 7 | 31:27 | 9 | 29 | 0 | 28 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 4 | 6 | 3 | 6 | 10 | 50 | 40 | 7 | 57,1 |
| 2025-12-12 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 66 : 91 | 0 | 14 | 3 | 5 | 37:47 | 15 | 24 | 1 | 21 | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 13 | 2 | 12 | 1 | 41,7 | 100 | 9 | 11,1 |
| 2025-12-07 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 63 : 70 | 0 | 9 | 0 | 4 | 35:44 | 6 | 10 | 5 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 4 | 33,3 | 100 | 12 | 8,3 |
| 2025-11-30 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 80 : 70 | 0 | 6 | 2 | 4 | 34:20 | 8 | 13 | 1 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 7 | 28,6 |
| 2025-11-21 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 36 : 101 | 0 | 21 | 1 | 4 | 31:54 | 8 | 61 | 1 | 28 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 8 | 0 | 75 | — | 6 | 50 |
| 2025-11-07 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 83 | 0 | 18 | 1 | 2 | 28:24 | 5 | 21 | 3 | 15 | 5 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 4 | 1 | 6 | 6 | 50 | 50 | 5 | 60 |
| 2025-11-02 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 90 : 58 | 1 | 7 | 1 | 0 | 27:50 | 6 | 16 | 3 | 6 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 50 | 4 | 50 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 22 | 2026-01-04 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 15 | 2025-12-12 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 7 | 2026-01-21 · Saldus K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 3 | 2026-03-15 · Old Crabs K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2026-05-02 · Doks K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 28 | 2026-01-04 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



