Spēlētāja profils
Normunds Salenieks
- Dzimšanas datums
- · 54 g.
- Augums (cm)
- 188
- Svars (kg)
- 117
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 19:43
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 2,5
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 0,63
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 5,13
Rādītāji aprēķināti no 8 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K50+ | 8 | 19:43 | 20 | 2,5 | 7 | 24 | 29,17 | 2 | 12 | 16,67 | 0 | 0 | — | 10 | 31 | 5,13 | 0,63 | 22 | 15 | 1 | 0 | 25 | -60 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K50+, 2025./2026.SC Group K50+ | 8 | 7 | 19:43 | 20 | 2,5 | 7 | 24 | 29,2 | 2 | 12 | 16,7 | 0 | 0 | — | 1,2 | 3,9 | 5,1 | 0,6 | 2,6 | 1,9 | 0,1 | 0 | 25 | -60 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2024./2025.SC Group K50+ | 2 | 1 | 17:11 | 3 | 1,5 | 1 | 6 | 16,7 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25 | 1 | 2,5 | 3,5 | 0,5 | 2 | 1,5 | 0,5 | 0 | 1 | -19 | 0 |
| Maksibasketbols K50+, 2023./2024.SC Group K50+ | 13 | 8 | 20:40 | 76 | 5,8 | 27 | 57 | 47,4 | 2 | 19 | 10,5 | 16 | 25 | 64 | 1,7 | 5,1 | 6,8 | 0,4 | 2,6 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 102 | -51 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.Krown K45+ | 3 | 0 | 10:58 | 2 | 0,7 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,7 | 2,3 | 3 | 0 | 2,3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -27 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.HQD/Krown K45+ | 3 | 0 | 10:58 | 2 | 0,7 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,7 | 2,3 | 3 | 0 | 2,3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -27 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22Krown K45+ | 3 | 1 | 25:32 | 20 | 6,7 | 6 | 14 | 42,9 | 2 | 6 | 33,3 | 2 | 4 | 50 | 3 | 4,7 | 7,7 | 0,3 | 2,3 | 1 | 0 | 0 | 27 | -55 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2021/22HQD/Krown K45+ | 3 | 1 | 25:32 | 20 | 6,7 | 6 | 14 | 42,9 | 2 | 6 | 33,3 | 2 | 4 | 50 | 3 | 4,7 | 7,7 | 0,3 | 2,3 | 1 | 0 | 0 | 27 | -55 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20Krown K45+ | 2 | 2 | 21:09 | 8 | 4 | 2 | 4 | 50 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 1,5 | 6 | 7,5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16 | -22 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2019/20HQD/Krown K45+ | 2 | 2 | 21:09 | 8 | 4 | 2 | 4 | 50 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 1,5 | 6 | 7,5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 16 | -22 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19Krown/RestorFX K40+ | 2 | 0 | 15:07 | 5 | 2,5 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | — | 0,5 | 4 | 4,5 | 1,5 | 2,5 | 0,5 | 0,5 | 0 | 16 | -45 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2018/19Krown K45+ | 8 | 6 | 23:59 | 35 | 4,4 | 8 | 29 | 27,6 | 5 | 28 | 17,9 | 4 | 4 | 100 | 1 | 5,8 | 6,8 | 1,1 | 3,1 | 1,6 | 1 | 0,2 | 51 | -27 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2018/19HQD/Krown K45+ | 8 | 6 | 23:59 | 35 | 4,4 | 8 | 29 | 27,6 | 5 | 28 | 17,9 | 4 | 4 | 100 | 1 | 5,8 | 6,8 | 1,1 | 3,1 | 1,6 | 1 | 0,2 | 51 | -27 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2017/18Krown/RestorFX K40+ | 4 | 2 | 19:58 | 24 | 6 | 4 | 15 | 26,7 | 5 | 19 | 26,3 | 1 | 4 | 25 | 1,2 | 3 | 4,2 | 1,2 | 4,5 | 2 | 1 | 0,5 | 16 | 3 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2017/18Krown K45+ | 11 | 11 | 36:41 | 112 | 10,2 | 34 | 76 | 44,7 | 9 | 70 | 12,9 | 17 | 23 | 73,9 | 2,1 | 9,5 | 11,6 | 1,6 | 3,4 | 2,4 | 1,5 | 0,3 | 143 | -134 | 3 |
| Maksibasketbols K45+ - 2017/18HQD/Krown K45+ | 11 | 11 | 36:41 | 112 | 10,2 | 34 | 76 | 44,7 | 9 | 70 | 12,9 | 17 | 23 | 73,9 | 2,1 | 9,5 | 11,6 | 1,6 | 3,4 | 2,4 | 1,5 | 0,3 | 143 | -134 | 3 |
| Maksibasketbols K40+ - 2016/17Krown/RestorFX K40+ | 5 | 5 | 30:21 | 42 | 8,4 | 11 | 33 | 33,3 | 6 | 19 | 31,6 | 2 | 8 | 25 | 2,2 | 5 | 7,2 | 1 | 3,4 | 1,8 | 1 | 0,2 | 39 | -109 | 0 |
| Maksibasketbols K45+ - 2016/17Krown K45+ | 7 | 7 | 36:09 | 79 | 11,3 | 23 | 50 | 46 | 7 | 52 | 13,5 | 12 | 21 | 57,1 | 1,6 | 7,6 | 9,1 | 1 | 3,1 | 2,4 | 2,4 | 0,6 | 73 | -75 | 3 |
| Maksibasketbols K45+ - 2016/17HQD/Krown K45+ | 7 | 7 | 36:09 | 79 | 11,3 | 23 | 50 | 46 | 7 | 52 | 13,5 | 12 | 21 | 57,1 | 1,6 | 7,6 | 9,1 | 1 | 3,1 | 2,4 | 2,4 | 0,6 | 73 | -75 | 3 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K50+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normunds SalenieksSC Group K50+ | 2,5 | 8 | 19:43 | 1,2 | 3,9 | 5,1 | 0,6 | 2,6 | 1,9 | 0,1 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K50+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normunds SalenieksSC Group K50+ | 20 | 9 | 36 | 25 | 7 | 24 | 29,2 | 2 | 12 | 16,7 | 0 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K50+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normunds SalenieksSC Group K50+ | 20 | 157:44 | 10 | 31 | 41 | 5 | 22 | 0 | 0 | 5 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K50+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Normunds SalenieksSC Group K50+ | -60 | 25 | 2 | 8 | 7 | 0,3 | 12 | 6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-18 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 73 : 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:26 | 3 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-04-02 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 78 : 40 | 0 | 2 | 0 | 0 | 25:54 | 3 | -26 | 1 | -2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 20 | — | 2 | 0 |
| 2026-03-28 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 60 : 56 | 0 | 3 | 0 | 0 | 22:32 | 6 | -5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 3 | 33,3 |
| 2026-02-22 · Old Crabs K50+K50+ | Spēlēja | 57 : 94 | 0 | 5 | 0 | 2 | 25:08 | 7 | -12 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 4 | 0 | 25 | — | 3 | 33,3 |
| 2026-02-15 · Ķekava K50+K50+ | Spēlēja | 74 : 67 | 0 | 0 | 0 | 1 | 18:11 | 6 | 6 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 |
| 2026-01-25 · Kailie Brieži K50+K50+ | Spēlēja | 52 : 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14:11 | 2 | -9 | 2 | -1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2025-12-21 · Lapmežciems K50+K50+ | Spēlēja | 69 : 99 | 0 | 4 | 0 | 1 | 19:56 | 6 | -25 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 4 | 0 | 50 | — | 1 | 0 |
| 2025-12-14 · BK Talsi K50+K50+ | Spēlēja | 57 : 53 | 0 | 6 | 1 | 1 | 22:26 | 8 | 5 | 0 | 13 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 0 | 75 | — | 2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 6 | 2025-12-14 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 8 | 2025-12-14 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 2 | 2026-02-22 · Old Crabs K50+ | K50+ |
| Pārtvertas bumbas. | 1 | 2025-12-14 · BK Talsi K50+ | K50+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 0 | 2026-04-18 · Lapmežciems K50+ | K50+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 13 | 2025-12-14 · BK Talsi K50+ | K50+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



