Spēlētāja profils
Raivis Alksnis
- Dzimšanas datums
- · 46 g.
- Augums (cm)
- 200
- Svars (kg)
- 100
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 28:15
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 11,56
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,56
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 4,19
Rādītāji aprēķināti no 16 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K45+ | 16 | 28:15 | 185 | 11,56 | 34 | 98 | 34,69 | 37 | 138 | 26,81 | 6 | 8 | 75 | 5 | 62 | 4,19 | 1,56 | 15 | 19 | 12 | 9 | 112 | 210 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Krown K45+ | 16 | 16 | 28:15 | 185 | 11,6 | 34 | 98 | 34,7 | 37 | 138 | 26,8 | 6 | 8 | 75 | 0,3 | 3,9 | 4,2 | 1,6 | 0,8 | 1,2 | 0,8 | 0,6 | 112 | 210 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.HQD/Krown K45+ | 16 | 16 | 28:15 | 185 | 11,6 | 34 | 98 | 34,7 | 37 | 138 | 26,8 | 6 | 8 | 75 | 0,3 | 3,9 | 4,2 | 1,6 | 0,8 | 1,2 | 0,8 | 0,6 | 112 | 210 | 1 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Krown K45+ | 10 | 9 | 30:00 | 187 | 18,7 | 34 | 77 | 44,2 | 37 | 100 | 37 | 8 | 14 | 57,1 | 0,6 | 5,7 | 6,3 | 1,3 | 1 | 1,3 | 1,4 | 0,5 | 157 | 149 | 2 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.HQD/Krown K45+ | 10 | 9 | 30:00 | 187 | 18,7 | 34 | 77 | 44,2 | 37 | 100 | 37 | 8 | 14 | 57,1 | 0,6 | 5,7 | 6,3 | 1,3 | 1 | 1,3 | 1,4 | 0,5 | 157 | 149 | 2 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Krown/RestorFX K40+ | 2 | 2 | 25:25 | 17 | 8,5 | 1 | 4 | 25 | 5 | 13 | 38,5 | 0 | 0 | — | 0,5 | 4,5 | 5 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | 0,5 | 0,5 | 16 | -15 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Krown/RestorFX K40+ | 17 | 17 | 28:33 | 276 | 16,2 | 57 | 125 | 45,6 | 49 | 171 | 28,7 | 15 | 26 | 57,7 | 0,9 | 5,3 | 6,2 | 1 | 1,4 | 1,5 | 0,8 | 1,3 | 208 | 90 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Krown/RestorFX K40+ | 18 | 16 | 28:21 | 273 | 15,2 | 47 | 98 | 48 | 56 | 184 | 30,4 | 11 | 15 | 73,3 | 1,2 | 4,7 | 5,9 | 1,8 | 0,9 | 0,9 | 0,7 | 0,5 | 235 | 212 | 2 |
| Maksibasketbols K40+ - 2021/22Krown/RestorFX K40+ | 17 | 16 | 26:52 | 260 | 15,3 | 45 | 115 | 39,1 | 54 | 169 | 32 | 8 | 16 | 50 | 0,7 | 3,3 | 4 | 1,4 | 1,8 | 0,8 | 1,2 | 0,6 | 177 | 118 | 0 |
| DAL Elite - 2019/20Krown/Restorfx | 19 | 14 | 21:53 | 178 | 9,4 | 26 | 65 | 40 | 40 | 122 | 32,8 | 6 | 12 | 50 | 0,6 | 3,2 | 3,8 | 1,5 | 1,5 | 0,9 | 1 | 0,8 | 168 | 104 | 1 |
| DAL Elite - 2018/19Krown/Restorfx | 15 | 12 | 24:59 | 117 | 7,8 | 19 | 53 | 35,8 | 24 | 102 | 23,5 | 7 | 9 | 77,8 | 0,4 | 2,8 | 3,2 | 2,5 | 1,6 | 1,3 | 0,8 | 0,8 | 94 | 6 | 0 |
| DAL - 1.līga - 2017/18Krown/Restorfx | 20 | 19 | 26:35 | 206 | 10,3 | 35 | 101 | 34,7 | 44 | 156 | 28,2 | 4 | 6 | 66,7 | 0,9 | 4 | 4,8 | 1,9 | 2,5 | 1,1 | 0,8 | 0,8 | 172 | 109 | 1 |
| DAL - 1.līga - 2016/17Krown/Restorfx | 23 | 22 | 27:56 | 290 | 12,6 | 45 | 126 | 35,7 | 64 | 209 | 30,6 | 8 | 13 | 61,5 | 0,9 | 5 | 5,9 | 0,7 | 2,4 | 0,9 | 0,7 | 0,4 | 215 | 105 | 3 |
| DAL - 1.līga - 2015/16Krown/Restorfx | 16 | 15 | 29:58 | 288 | 18 | 63 | 140 | 45 | 53 | 141 | 37,6 | 3 | 10 | 30 | 0,9 | 5,2 | 6,1 | 1 | 3,3 | 1,2 | 0,8 | 1,1 | 242 | 47 | 1 |
| DAL Elite - 2014/15Bottomline | 3 | 0 | 0:00 | 22 | 7,3 | 5 | 17 | 29,4 | 4 | 12 | 33,3 | 0 | 4 | 0 | 0,7 | 3,3 | 4 | 0 | 1,7 | 2 | 0,3 | 0,7 | 7 | 0 | 0 |
| LBL - 1999/00BK Liepāja | 1 | 0 | 2:00 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raivis AlksnisHQD/Krown K45+ | 11,6 | 16 | 28:15 | 0,3 | 3,9 | 4,2 | 1,6 | 0,8 | 1,2 | 0,8 | 0,6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raivis AlksnisHQD/Krown K45+ | 185 | 71 | 236 | 30,1 | 34 | 98 | 34,7 | 37 | 138 | 26,8 | 6 | 8 | 75 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raivis AlksnisHQD/Krown K45+ | 185 | 451:55 | 5 | 62 | 67 | 25 | 15 | 2 | 0 | 7 | 19 | 12 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raivis AlksnisHQD/Krown K45+ | 210 | 112 | 14 | 106 | 104 | 1,3 | 32 | 4 | 4 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 81 : 61 | 0 | 16 | 0 | 0 | 23:50 | 1 | 11 | 0 | 9 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 6 | 2 | 16,7 | 100 | 7 | 57,1 |
| 2026-04-26 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 88 : 60 | 0 | 8 | 2 | 2 | 28:05 | 2 | 20 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 6 | 0 | 16,7 | — | 10 | 20 |
| 2026-04-05 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 94 : 64 | 3 | 24 | 4 | 1 | 34:29 | 7 | 22 | 1 | 25 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 10 | 0 | 60 | — | 13 | 30,8 |
| 2026-04-01 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 81 : 73 | 1 | 3 | 0 | 1 | 30:29 | 5 | -9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 8 | 12,5 |
| 2026-03-15 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 60 : 77 | 0 | 15 | 0 | 0 | 27:20 | 4 | 17 | 2 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 8 | 62,5 |
| 2026-03-13 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 71 : 75 | 0 | 12 | 0 | 1 | 24:56 | 2 | -8 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 0 | 50 | — | 8 | 25 |
| 2026-02-28 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 41 : 72 | 0 | 7 | 0 | 2 | 20:44 | 2 | 23 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 50 | — | 8 | 12,5 |
| 2026-02-22 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 118 : 81 | 1 | 19 | 0 | 2 | 36:09 | 4 | 30 | 2 | 17 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 83,3 | — | 9 | 33,3 |
| 2026-02-01 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 53 : 68 | 1 | 6 | 1 | 1 | 26:37 | 2 | 5 | 2 | -1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 6 | 2 | 16,7 | 50 | 5 | 20 |
| 2025-12-21 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 75 : 76 | 0 | 2 | 1 | 3 | 28:14 | 5 | 1 | 2 | -6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | 0 | 9,1 | — | 5 | 0 |
| 2025-12-19 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 78 : 92 | 0 | 12 | 2 | 4 | 37:37 | 10 | 17 | 3 | 10 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 8 | 2 | 9 | 0 | 33,3 | — | 11 | 18,2 |
| 2025-11-26 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 85 : 95 | 2 | 14 | 1 | 2 | 33:44 | 9 | 14 | 1 | 14 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8 | 1 | 10 | 0 | 40 | — | 9 | 22,2 |
| 2025-11-23 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 103 : 43 | 0 | 6 | 0 | 1 | 19:59 | 1 | 26 | 2 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 8 | 25 |
| 2025-11-12 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 56 : 71 | 0 | 6 | 0 | 0 | 20:02 | 4 | -1 | 2 | -2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 5 | 2 | 20 | 50 | 6 | 16,7 |
| 2025-11-08 · Doks K45+K45+ | Spēlēja | 80 : 66 | 1 | 12 | 0 | 0 | 32:20 | 5 | 7 | 0 | 7 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 66,7 | 100 | 12 | 16,7 |
| 2025-10-26 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 84 : 56 | 0 | 23 | 1 | 5 | 27:20 | 4 | 35 | 0 | 22 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 9 | 0 | 44,4 | — | 11 | 45,5 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 24 | 2026-04-05 · Tenax K45+ | K45+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 10 | 2025-12-19 · Tenax K45+ | K45+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 5 | 2025-10-26 · Ogres Milži K45+ | K45+ |
| Pārtvertas bumbas. | 4 | 2026-04-05 · Tenax K45+ | K45+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 3 | 2026-04-05 · Tenax K45+ | K45+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 25 | 2026-04-05 · Tenax K45+ | K45+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



