Spēlētāja profils
Raivis Puņeiko
- Dzimšanas datums
- · 46 g.
- Augums (cm)
- 184
- Svars (kg)
- 85
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- —
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- —
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- —
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- —
Rādītāji aprēķināti no 0 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| OC Limbaži čempionāts, 2025/2026BK Skārdnieks M | 4 | 2 | 19:39 | 8 | 2 | 1 | 3 | 33,3 | 2 | 24 | 8,3 | 0 | 0 | — | 0,8 | 1,5 | 2,2 | 0,8 | 1,5 | 1 | 0,5 | 0 | -6 | -84 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga, 2025/2026Apse | 3 | 0 | 6:57 | 6 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | — | 0 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 0 | 0,7 | 0,3 | 0 | 6 | 12 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+: 2024/2025BK Skārdnieks M | 7 | 0 | 13:15 | 21 | 3 | 0 | 1 | 0 | 7 | 19 | 36,8 | 0 | 0 | — | 0 | 1,4 | 1,4 | 0,9 | 0,4 | 1 | 0 | 0,1 | 18 | 11 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga, 2024/2025Apse | 2 | 0 | 12:51 | 2 | 1 | 1 | 1 | 100 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | 0 | 0 | -1 | 33 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.BK Skārdnieks M K40+ | 6 | 0 | 10:42 | 5 | 0,8 | 1 | 1 | 100 | 1 | 9 | 11,1 | 0 | 0 | — | 0,3 | 0 | 0,3 | 0,3 | 0,5 | 0,3 | 0 | 0 | -1 | -46 | 0 |
| Valmieras čempionāts - 35+, 2023./2024.BK Skārdnieks M | 6 | 0 | 7:53 | 14 | 2,3 | 1 | 2 | 50 | 4 | 9 | 44,4 | 0 | 0 | — | 0 | 0,2 | 0,2 | 0,3 | 1,2 | 0 | 0 | 0 | 11 | -13 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līgas izslēgšanas turnīrs, 2023Apse | 1 | 0 | 1:56 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | -4 | 0 |
| Cēsu kauss, 2022./2023Apse | 2 | 1 | 14:58 | 3 | 1,5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 14,3 | 0 | 0 | — | 0 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0,5 | 0 | -2 | 5 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.BK Skārdnieks M K40+ | 15 | 1 | 12:33 | 35 | 2,3 | 3 | 14 | 21,4 | 9 | 37 | 24,3 | 2 | 4 | 50 | 0,5 | 0,6 | 1,1 | 0,3 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 0 | 11 | -118 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+, 2022./2023.BK Skārdnieks M | 9 | 1 | 14:49 | 10 | 1,1 | 3 | 6 | 50 | 1 | 26 | 3,8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0,6 | 0,6 | 0,8 | 1,4 | 0,4 | 0,2 | 0 | -9 | -63 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga, 2022./2023.Apse | 5 | 4 | 27:05 | 9 | 1,8 | 3 | 8 | 37,5 | 1 | 15 | 6,7 | 0 | 0 | — | 0,2 | 0,8 | 1 | 0,4 | 2 | 0,2 | 0,4 | 0 | -2 | -15 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts 2021/22BK Rakši | 8 | 1 | 15:52 | 28 | 3,5 | 2 | 8 | 25 | 8 | 33 | 24,2 | 0 | 0 | — | 0,1 | 0,8 | 0,9 | 0,6 | 1,2 | 1,1 | 0,2 | 0,1 | 3 | -59 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2021/22Skārdnieks M | 11 | 2 | 24:22 | 29 | 2,6 | 1 | 12 | 8,3 | 9 | 67 | 13,4 | 0 | 2 | 0 | 0,4 | 1,5 | 1,9 | 1,9 | 1,6 | 1,3 | 1 | 0 | -3 | -135 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss - 2019/20Apse | 2 | 1 | 25:17 | 5 | 2,5 | 1 | 4 | 25 | 1 | 7 | 14,3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2,5 | 2,5 | 0,5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | -12 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2019/20Apse | 5 | 0 | 9:36 | 10 | 2 | 2 | 6 | 33,3 | 2 | 11 | 18,2 | 0 | 0 | — | 0,2 | 0,8 | 1 | 0,8 | 1,6 | 0,4 | 0,4 | 0 | 6 | 40 | 0 |
| Cēsu ceļojošais kauss - 2018/19Apse | 2 | 0 | 15:59 | 6 | 3 | 3 | 3 | 100 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 0,5 | 1,5 | 1,5 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts - 2018/19BK Rakši | 6 | 0 | 13:11 | 6 | 1 | 0 | 6 | 0 | 2 | 15 | 13,3 | 0 | 2 | 0 | 0,2 | 0,3 | 0,5 | 1,3 | 1,2 | 1,7 | 0,7 | 0 | -10 | 31 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2018/19Apse | 7 | 0 | 3:37 | 3 | 0,4 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | — | 0 | 0,1 | 0,1 | 0,1 | 0,3 | 0 | 0,1 | 0 | 3 | -28 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts - 2017/18BK Rakši | 9 | 1 | 17:18 | 36 | 4 | 5 | 7 | 71,4 | 8 | 28 | 28,6 | 2 | 2 | 100 | 0,1 | 1,8 | 1,9 | 1,7 | 1,3 | 1,8 | 0,6 | 0,3 | 38 | 8 | 0 |
| Vidzemes Basketbola līga - 2017/18Apse | 7 | 0 | 6:55 | 8 | 1,1 | 1 | 2 | 50 | 2 | 6 | 33,3 | 0 | 0 | — | 0,3 | 0,3 | 0,6 | 0,4 | 0,7 | 0,3 | 0,3 | 0 | 10 | -5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.



