Spēlētāja profils
Renārs Gulbis
- Dzimšanas datums
- · 47 g.
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 12:11
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 2,26
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 0,83
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 3,61
Rādītāji aprēķināti no 23 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 12 | 8:39 | 18 | 1,5 | 8 | 21 | 38,1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 8 | 25 | 12 | 15 | 2,25 | 0,58 | 23 | 6 | 2 | 1 | 26 | -2 |
| K45+ | 11 | 16:03 | 34 | 3,09 | 14 | 30 | 46,67 | 0 | 4 | 0 | 6 | 23 | 26,09 | 20 | 36 | 5,09 | 1,09 | 23 | 8 | 4 | 3 | 64 | -11 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Doks K40+ | 12 | 0 | 8:39 | 18 | 1,5 | 8 | 21 | 38,1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 8 | 25 | 1 | 1,2 | 2,2 | 0,6 | 1,8 | 0,5 | 0,2 | 0,1 | 26 | -2 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2025./2026.Doks K45+ | 11 | 2 | 16:03 | 34 | 3,1 | 14 | 30 | 46,7 | 0 | 4 | 0 | 6 | 23 | 26,1 | 1,8 | 3,3 | 5,1 | 1,1 | 2,1 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 64 | -11 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Doks K40+ | 7 | 2 | 15:09 | 26 | 3,7 | 11 | 26 | 42,3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | 57,1 | 1,3 | 2,9 | 4,1 | 0,7 | 2,6 | 1 | 0,4 | 0,3 | 39 | -53 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2024./2025.Doks K45+ | 11 | 9 | 25:02 | 52 | 4,7 | 18 | 64 | 28,1 | 1 | 12 | 8,3 | 13 | 32 | 40,6 | 2,7 | 6,8 | 9,5 | 1,5 | 2,4 | 1 | 0,7 | 0,5 | 101 | -77 | 1 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Doks K40+ | 3 | 1 | 14:53 | 7 | 2,3 | 2 | 5 | 40 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | — | 0,3 | 2,7 | 3 | 0,3 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 0 | 11 | -19 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Doks K40+ | 6 | 1 | 16:59 | 18 | 3 | 8 | 18 | 44,4 | 0 | 3 | 0 | 2 | 14 | 14,3 | 1,5 | 2,3 | 3,8 | 1 | 2,8 | 0,7 | 0,5 | 0,5 | 24 | 1 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2023./2024.Doks K45+ | 9 | 1 | 19:14 | 36 | 4 | 14 | 42 | 33,3 | 1 | 7 | 14,3 | 5 | 15 | 33,3 | 3,3 | 4,4 | 7,8 | 0,9 | 1,3 | 1,6 | 0,6 | 0,1 | 62 | -58 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Doks K40+ | 6 | 0 | 17:06 | 18 | 3 | 6 | 17 | 35,3 | 0 | 5 | 0 | 6 | 10 | 60 | 2,2 | 5,2 | 7,3 | 0,7 | 1,3 | 0,8 | 0,7 | 0,7 | 49 | -30 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2021/22Doks K40+ | 9 | 5 | 23:41 | 29 | 3,2 | 8 | 39 | 20,5 | 2 | 17 | 11,8 | 7 | 14 | 50 | 2,8 | 5,6 | 8,3 | 1,4 | 2,1 | 1,6 | 1,1 | 0,9 | 68 | -90 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2019/20Doks K40+ | 12 | 8 | 31:19 | 72 | 6 | 28 | 75 | 37,3 | 2 | 25 | 8 | 10 | 25 | 40 | 3,6 | 10,6 | 14,2 | 1,9 | 2,8 | 0,9 | 1,3 | 1 | 197 | -47 | 1 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K40+ | 1,5 | 12 | 8:39 | 1 | 1,2 | 2,2 | 0,6 | 1,8 | 0,5 | 0,2 | 0,1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K40+ | 18 | 8 | 25 | 32 | 8 | 21 | 38,1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 8 | 25 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K40+ | 18 | 103:46 | 12 | 15 | 27 | 7 | 23 | 0 | 0 | 5 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K40+ | -2 | 26 | 8 | 8 | 7 | 1,2 | 16 | 12 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K45+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K45+ | 3,1 | 11 | 16:03 | 1,8 | 3,3 | 5,1 | 1,1 | 2,1 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K45+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K45+ | 34 | 14 | 34 | 41,2 | 14 | 30 | 46,7 | 0 | 4 | 0 | 6 | 23 | 26,1 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K45+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K45+ | 34 | 176:32 | 20 | 36 | 56 | 12 | 23 | 0 | 0 | 19 | 8 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K45+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Renārs GulbisDoks K45+ | -11 | 64 | 5 | 59 | 59 | 1,5 | 28 | 6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 96 : 83 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5:53 | 4 | -13 | 1 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 100 | — | 0 | — |
| 2026-04-26 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:14 | 1 | -3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-04-19 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 76 : 38 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6:16 | 2 | -6 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 50 | 0 | 0 | — |
| 2026-04-05 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 42 : 92 | 0 | 11 | 1 | 2 | 18:20 | 5 | 22 | 0 | 17 | 3 | 2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 4 | 6 | 3 | 66,7 | 100 | 0 | — |
| 2026-04-01 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 67 : 51 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14:17 | 3 | -6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 0 |
| 2026-03-26 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 47 : 66 | 1 | 6 | 0 | 1 | 17:59 | 6 | 5 | 0 | 5 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | 75 | 0 | 0 | — |
| 2026-02-21 · Ogres Milži K45+K45+ | Spēlēja | 72 : 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11:50 | 3 | -4 | 1 | -2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-02-21 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 74 : 87 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:00 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2026-02-08 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 90 : 61 | 0 | 3 | 0 | 1 | 14:51 | 5 | 14 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 5 | 2 | 20 | 50 | 1 | 0 |
| 2026-02-06 · Tenax K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 66 | 2 | 2 | 0 | 2 | 22:39 | 2 | -3 | 1 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 50 | — | 1 | 0 |
| 2026-02-01 · HQD/Krown K45+K45+ | Spēlēja | 53 : 68 | 0 | 4 | 0 | 0 | 17:24 | 7 | -13 | 0 | 8 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 4 | 0 | 50 | — | 1 | 0 |
| 2026-01-24 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 96 : 80 | 0 | 2 | 0 | 1 | 16:20 | 2 | -6 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 33,3 | — | 1 | 0 |
| 2026-01-18 · BK Stopiņi K45+K45+ | Spēlēja | 57 : 72 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9:02 | 4 | -11 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-01-10 · Saulkrasti K45+K45+ | Spēlēja | 62 : 58 | 0 | 2 | 0 | 2 | 17:44 | 7 | -7 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | — |
| 2025-12-14 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 102 : 91 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9:17 | 1 | -1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2025-12-14 · Babīte K45+K45+ | Spēlēja | 58 : 74 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15:05 | 8 | -5 | 0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | 2 | — | 50 | 2 | 0 |
| 2025-12-07 · Old Crabs K45+K45+ | Spēlēja | 80 : 52 | 0 | 1 | 2 | 1 | 16:08 | 5 | 17 | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 50 | 0 | — |
| 2025-12-07 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 99 : 91 | 0 | 4 | 0 | 0 | 13:36 | 4 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 100 | — | 0 | — |
| 2025-12-02 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2:47 | 1 | -6 | 0 | -1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2025-11-30 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 80 : 70 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3:14 | 1 | -1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-10-31 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 103 | 1 | 4 | 0 | 0 | 10:51 | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | 66,7 | 0 | 0 | — |
| 2025-10-19 · Ķekava K45+K45+ | Spēlēja | 77 : 62 | 0 | 5 | 1 | 2 | 24:05 | 7 | -6 | 1 | 11 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 3 | 3 | 66,7 | 33,3 | 0 | — |
| 2025-10-18 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 105 : 45 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7:26 | 3 | 12 | 0 | 7 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 50 | 50 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 11 | 2026-04-05 · Babīte K45+ | K45+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 8 | 2025-12-14 · Babīte K45+ | K45+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 2 | 2026-04-05 · Babīte K45+ | K45+ |
| Pārtvertas bumbas. | 2 | 2025-12-07 · Old Crabs K45+ | K45+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 2 | 2026-02-06 · Tenax K45+ | K45+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 17 | 2026-04-05 · Babīte K45+ | K45+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



