Spēlētāja profils
Rolands Šteinbergs
- Dzimšanas datums
- · 43 g.
- Augums (cm)
- 190
- Svars (kg)
- 75
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 22:00
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 10,4
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,7
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 3
RŠ
Rādītāji aprēķināti no 10 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 10 | 22:00 | 104 | 10,4 | 16 | 35 | 45,71 | 21 | 81 | 25,93 | 9 | 13 | 69,23 | 4 | 26 | 3 | 1,7 | 25 | 20 | 12 | 4 | 64 | -45 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.BK Ventspils Brīvosta K40+ | 10 | 7 | 22:00 | 104 | 10,4 | 16 | 35 | 45,7 | 21 | 81 | 25,9 | 9 | 13 | 69,2 | 0,4 | 2,6 | 3 | 1,7 | 2,5 | 2 | 1,2 | 0,4 | 64 | -45 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.BK Ventspils Brīvosta K40+ | 7 | 4 | 19:30 | 35 | 5 | 5 | 13 | 38,5 | 6 | 38 | 15,8 | 7 | 11 | 63,6 | 0,3 | 3,1 | 3,4 | 2 | 2,1 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 27 | 11 | 0 |
| Ventspils čempionāts 2024/2025Brīvostas pārvalde | 9 | 0 | 14:40 | 36 | 4 | 10 | 17 | 58,8 | 5 | 21 | 23,8 | 1 | 2 | 50 | 0,6 | 1,9 | 2,4 | 1,3 | 1,7 | 0,8 | 0,3 | 0,3 | 45 | 64 | 0 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.BK Ventspils Brīvosta K40+ | 16 | 8 | 20:52 | 123 | 7,7 | 18 | 39 | 46,2 | 26 | 122 | 21,3 | 9 | 13 | 69,2 | 0,6 | 3,3 | 3,9 | 1,6 | 1,5 | 1,4 | 1,6 | 0,1 | 93 | 28 | 0 |
| Ventspils čempionāts, 2023./2024.Brīvostas pārvalde | 10 | 0 | 13:46 | 42 | 4,2 | 7 | 18 | 38,9 | 7 | 19 | 36,8 | 7 | 14 | 50 | 0,4 | 0,8 | 1,2 | 0,7 | 1,3 | 0,6 | 0,3 | 0,1 | 29 | 79 | 0 |
| Ventspils čempionāts, 2022./2023.Brīvostas pārvalde | 9 | 1 | 13:03 | 26 | 2,9 | 7 | 15 | 46,7 | 3 | 27 | 11,1 | 3 | 5 | 60 | 0,2 | 1,6 | 1,8 | 1,3 | 1,1 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 18 | 64 | 0 |
| Ventspils čempionāts - 2016/17Z/K Grifs | 11 | 1 | 16:38 | 60 | 5,5 | 18 | 33 | 54,5 | 7 | 24 | 29,2 | 3 | 4 | 75 | 0,9 | 1,3 | 2,2 | 1,3 | 1,3 | 0,9 | 1,3 | 0,4 | 73 | 90 | 0 |
| Ventspils čempionāts - 2015/16Z/K Grifs | 10 | 1 | 18:31 | 29 | 2,9 | 10 | 33 | 30,3 | 0 | 13 | 0 | 9 | 17 | 52,9 | 1,1 | 2,1 | 3,2 | 1,6 | 1,8 | 0,9 | 1,5 | 0,4 | 43 | 4 | 0 |
| LBL3 - 2007/08Variants | 6 | 0 | 0:00 | 97 | 16,2 | 27 | 49 | 55,1 | 8 | 27 | 29,6 | 19 | 32 | 59,4 | 1 | 3,8 | 4,8 | 2,7 | 2,3 | 3,5 | 1,7 | 0,3 | 79 | 0 | 1 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands ŠteinbergsBK Ventspils Brīvosta K40+ | 10,4 | 10 | 22:00 | 0,4 | 2,6 | 3 | 1,7 | 2,5 | 2 | 1,2 | 0,4 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands ŠteinbergsBK Ventspils Brīvosta K40+ | 104 | 37 | 116 | 31,9 | 16 | 35 | 45,7 | 21 | 81 | 25,9 | 9 | 13 | 69,2 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands ŠteinbergsBK Ventspils Brīvosta K40+ | 104 | 219:55 | 4 | 26 | 30 | 17 | 25 | 0 | 0 | 14 | 20 | 12 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rolands ŠteinbergsBK Ventspils Brīvosta K40+ | -45 | 64 | 2 | 52 | 52 | 0,8 | 28 | 3 | 16 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-19 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 104 : 82 | 0 | 16 | 1 | 1 | 26:20 | 1 | -27 | 0 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 50 | — | 12 | 33,3 |
| 2026-04-12 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 104 : 80 | 1 | 10 | 1 | 5 | 24:08 | 4 | 10 | 2 | 12 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 50 | 100 | 8 | 25 |
| 2026-03-27 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 57 : 86 | 0 | 9 | 1 | 0 | 25:32 | 1 | 21 | 4 | -7 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 12,5 | 50 | 8 | 25 |
| 2026-03-21 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 70 | 0 | 9 | 1 | 1 | 23:23 | 6 | -9 | 3 | 4 | 5 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 | 1 | 6 | 3 | 33,3 | 66,7 | 6 | 16,7 |
| 2026-01-30 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 67 : 67 | 1 | 6 | 3 | 1 | 24:53 | 6 | -1 | 2 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 50 | 50 | 7 | 14,3 |
| 2026-01-23 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 83 : 74 | 1 | 19 | 2 | 2 | 24:22 | 4 | -3 | 3 | 20 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3 | 1 | 2 | 2 | 50 | 100 | 9 | 55,6 |
| 2026-01-17 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 72 : 111 | 1 | 13 | 2 | 3 | 19:47 | 2 | -18 | 2 | 10 | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 100 | 50 | 10 | 20 |
| 2025-12-07 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 99 : 91 | 0 | 12 | 0 | 1 | 21:07 | 4 | -3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 75 | — | 10 | 20 |
| 2025-11-28 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 71 : 60 | 0 | 10 | 1 | 3 | 20:02 | 2 | -7 | 2 | 5 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 100 | — | 11 | 18,2 |
| 2025-11-05 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 70 : 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10:21 | 0 | -8 | 0 | -2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 19 | 2026-01-23 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 6 | 2026-03-21 · Old Crabs K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 5 | 2026-04-12 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 3 | 2026-01-30 · Saldus K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2026-04-12 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 20 | 2026-01-23 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



