Spēlētāja profils
Uldis Ozols
- Dzimšanas datums
- · 41 g.
- Augums (cm)
- 191
- Svars (kg)
- 99
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- —
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- —
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- —
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- —
Rādītāji aprēķināti no 0 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aizdevums.lv RBL, 2026/2027BK ODS | 1 | 0 | 8:35 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -10 | 0 |
| Latvijas basketbola Užavas kauss 2026/2027BK ODS | 1 | 0 | 9:05 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | -4 | 0 |
| Aizdevums.lv RBL, 2025/2026BK ODS | 17 | 0 | 9:20 | 19 | 1,1 | 7 | 21 | 33,3 | 0 | 7 | 0 | 5 | 15 | 33,3 | 1 | 1,4 | 2,4 | 0,2 | 1,2 | 0,5 | 0,2 | 0 | 27 | -17 | 0 |
| Bauskas novada čempionāts, 2025/2026Florentina | 9 | 9 | 31:26 | 116 | 12,9 | 44 | 79 | 55,7 | 7 | 41 | 17,1 | 7 | 24 | 29,2 | 3,8 | 4,8 | 8,6 | 2 | 2,4 | 1,7 | 1 | 0,1 | 120 | 61 | 3 |
| Iecavas PAČ, 2025./2026.Florentina | 6 | 6 | 32:11 | 111 | 18,5 | 23 | 52 | 44,2 | 17 | 42 | 40,5 | 14 | 25 | 56 | 4,8 | 5,5 | 10,3 | 2,7 | 2,8 | 2,7 | 0,8 | 0,5 | 116 | -27 | 4 |
| Liepājas čempionāts, 2025./2026.BK ODS | 14 | 1 | 13:43 | 45 | 3,2 | 10 | 22 | 45,5 | 5 | 15 | 33,3 | 10 | 18 | 55,6 | 1,3 | 2 | 3,3 | 0,5 | 1,6 | 0,7 | 0,3 | 0,4 | 68 | 64 | 0 |
| Aizdevums.lv RBL, 2024/2025BK ODS | 18 | 0 | 8:30 | 32 | 1,8 | 11 | 23 | 47,8 | 1 | 10 | 10 | 7 | 15 | 46,7 | 1,1 | 0,7 | 1,8 | 0,3 | 0,9 | 0,2 | 0,3 | 0,2 | 46 | -83 | 0 |
| Iecavas PAČ, 2024/2025Florentina | 7 | 7 | 32:46 | 133 | 19 | 40 | 84 | 47,6 | 10 | 47 | 21,3 | 23 | 37 | 62,2 | 3,9 | 4,1 | 8 | 2,6 | 2 | 3 | 0,7 | 0,6 | 100 | 70 | 2 |
| Liepājas čempionāts, 2024./2025.BK ODS | 15 | 1 | 13:53 | 41 | 2,7 | 11 | 34 | 32,4 | 3 | 10 | 30 | 10 | 16 | 62,5 | 1,4 | 2,1 | 3,5 | 0,3 | 1,6 | 1 | 0,5 | 0,2 | 58 | -13 | 0 |
| Latvijas basketbola Užavas kauss, 2024/2025BK ODS | 1 | 0 | 4:59 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.



