Spēlētāja profils
Uldis Rollers
- Dzimšanas datums
- · 77 g.
- Augums (cm)
- 185
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 21:14
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 2,56
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 0,89
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 4,11
UR
Rādītāji aprēķināti no 18 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K75+ | 10 | 30:51 | 38 | 3,8 | 16 | 39 | 41,03 | 0 | 0 | — | 6 | 17 | 35,29 | 18 | 42 | 6 | 1,4 | 24 | 9 | 9 | 4 | 82 | 85 |
| K70+ | 8 | 9:12 | 8 | 1 | 4 | 11 | 36,36 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 7 | 7 | 1,75 | 0,25 | 7 | 5 | 0 | 0 | 11 | -21 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K70+, 2025./2026.Limbaži K70+ | 8 | 0 | 9:13 | 8 | 1 | 4 | 11 | 36,4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0,9 | 0,9 | 1,8 | 0,2 | 0,9 | 0,6 | 0 | 0 | 11 | -21 | 0 |
| Maksibasketbols K75+, 2025./2026.Jūrmalnieki K75+ | 10 | 10 | 30:52 | 38 | 3,8 | 16 | 39 | 41 | 0 | 0 | — | 6 | 17 | 35,3 | 1,8 | 4,2 | 6 | 1,4 | 2,4 | 0,9 | 0,9 | 0,4 | 82 | 85 | 0 |
| Maksibasketbols K70+, 2024./2025.Limbaži K70+ | 3 | 1 | 17:08 | 4 | 1,3 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7 | 0,3 | 0,7 | 1 | 0 | 1,3 | 0,7 | 0 | 0 | 0 | -23 | 0 |
| Maksibasketbols K75+, 2024./2025.Jūrmalnieki K75+ | 2 | 2 | 28:41 | 3 | 1,5 | 1 | 10 | 10 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50 | 0,5 | 5,5 | 6 | 0 | 3,5 | 1 | 2 | 0 | 7 | -3 | 0 |
| Maksibasketbols K65+, 2023./2024.Limbaži K65+ | 1 | 0 | 5:10 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 |
| Maksibasketbols K75+, 2023./2024.Jūrmalnieki K75+ | 8 | 8 | 37:08 | 68 | 8,5 | 31 | 76 | 40,8 | 0 | 1 | 0 | 6 | 17 | 35,3 | 3,5 | 6,9 | 10,4 | 0,9 | 3,2 | 1,8 | 1,1 | 1,2 | 106 | 34 | 3 |
| Maksibasketbols K65+, 2022./2023.Limbaži K65+ | 5 | 0 | 8:25 | 2 | 0,4 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100 | 0,4 | 1 | 1,4 | 0 | 0,8 | 0,2 | 0,4 | 0 | 3 | -15 | 0 |
| Maksibasketbols K75+, 2022./2023.LBSK K75+ | 6 | 5 | 37:14 | 56 | 9,3 | 25 | 79 | 31,6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 10 | 60 | 2,5 | 6,7 | 9,2 | 0,5 | 1,8 | 2,2 | 1,5 | 1 | 57 | -153 | 1 |
| Maksibasketbols K65+ - 2021/22Limbaži K65+ | 2 | 0 | 10:41 | 6 | 3 | 3 | 5 | 60 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 1,5 | 1,5 | 0 | 0,5 | 1 | 0 | 0 | 5 | -3 | 0 |
| Maksibasketbols K65+ - 2019/20Limbaži K65+ | 6 | 2 | 21:43 | 15 | 2,5 | 4 | 29 | 13,8 | 0 | 0 | — | 7 | 11 | 63,6 | 1 | 2,7 | 3,7 | 0,3 | 1,7 | 1,3 | 1 | 0 | 8 | -48 | 0 |
| Maksibasketbols K70+ - 2019/20Zinātņu akadēmija | 8 | 2 | 23:28 | 38 | 4,8 | 15 | 43 | 34,9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 16 | 50 | 1,5 | 3,4 | 4,9 | 1,1 | 1,4 | 2,1 | 1,2 | 0,2 | 44 | -150 | 0 |
| Maksibasketbols K60+ - 2018/19Limbaži | 10 | 1 | 16:08 | 24 | 2,4 | 10 | 35 | 28,6 | 0 | 0 | — | 4 | 10 | 40 | 1,2 | 1,3 | 2,5 | 0,6 | 1,3 | 0,6 | 0,4 | 0 | 22 | -73 | 0 |
| Maksibasketbols K70+ - 2018/19Zinātņu akadēmija | 11 | 7 | 27:31 | 85 | 7,7 | 35 | 75 | 46,7 | 0 | 0 | — | 15 | 25 | 60 | 2,1 | 3,4 | 5,5 | 1,6 | 1,7 | 1,4 | 1,2 | 0,1 | 112 | -46 | 1 |
| Maksibasketbols K60+ - 2017/18Limbaži | 9 | 3 | 21:09 | 42 | 4,7 | 14 | 38 | 36,8 | 1 | 1 | 100 | 11 | 12 | 91,7 | 0,9 | 2 | 2,9 | 0,8 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 0 | 45 | -131 | 0 |
| Maksibasketbols K70+ - 2017/18SK Jūrmalas sports/Ogre K75+ | 12 | 6 | 32:05 | 122 | 10,2 | 53 | 133 | 39,8 | 0 | 0 | — | 16 | 31 | 51,6 | 2,1 | 5,3 | 7,4 | 1,7 | 1,8 | 3,2 | 0,8 | 0,3 | 112 | -6 | 2 |
| Maksibasketbols K60+ - 2016/17Limbaži | 9 | 0 | 17:40 | 19 | 2,1 | 9 | 28 | 32,1 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50 | 0,6 | 1,2 | 1,8 | 0,4 | 3,4 | 0,7 | 0,3 | 0 | 16 | -147 | 0 |
| Maksibasketbols K70+ - 2016/17SK Jūrmalas sports/Ogre K75+ | 12 | 2 | 21:32 | 66 | 5,5 | 26 | 69 | 37,7 | 0 | 0 | — | 14 | 22 | 63,6 | 1,8 | 3,1 | 4,9 | 1 | 1,1 | 1,6 | 0,4 | 0,2 | 74 | 6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K70+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersLimbaži K70+ | 1 | 8 | 9:13 | 0,9 | 0,9 | 1,8 | 0,2 | 0,9 | 0,6 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K70+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersLimbaži K70+ | 8 | 4 | 12 | 33,3 | 4 | 11 | 36,4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K70+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersLimbaži K70+ | 8 | 73:38 | 7 | 7 | 14 | 2 | 7 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K70+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersLimbaži K70+ | -21 | 11 | 3 | 6 | 6 | 0,4 | 8 | 6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
K75+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersJūrmalnieki K75+ | 3,8 | 10 | 30:52 | 1,8 | 4,2 | 6 | 1,4 | 2,4 | 0,9 | 0,9 | 0,4 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K75+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersJūrmalnieki K75+ | 38 | 16 | 39 | 41 | 16 | 39 | 41 | 0 | 0 | — | 6 | 17 | 35,3 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K75+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersJūrmalnieki K75+ | 38 | 308:33 | 18 | 42 | 60 | 14 | 24 | 0 | 0 | 11 | 9 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K75+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Uldis RollersJūrmalnieki K75+ | 85 | 82 | 7 | 69 | 69 | 1,6 | 24 | 8 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-25 · Ogre-LBSK K75+K75+ | Spēlēja | 38 : 26 | 2 | 4 | 1 | 1 | 36:11 | 11 | 14 | 2 | 10 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 8 | 3 | 6 | 4 | 16,7 | 50 | 0 | — |
| 2026-04-18 · BK Tukums K75+K75+ | Spēlēja | 40 : 28 | 0 | 2 | 0 | 2 | 40:00 | 4 | -12 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 4 | 20 | 0 | 0 | — |
| 2026-03-28 · BK Tukums K75+K75+ | Spēlēja | 48 : 43 | 0 | 4 | 4 | 3 | 32:54 | 8 | 13 | 1 | 18 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 2 | 0 | 100 | — | 0 | — |
| 2026-03-22 · LBSK K80+K75+ | Spēlēja | 21 : 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 31:02 | 7 | 22 | 1 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-03-15 · Ogre-LBSK K75+K75+ | Spēlēja | 40 : 56 | 0 | 4 | 1 | 1 | 15:16 | 2 | 9 | 0 | 7 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 66,7 | — | 0 | — |
| 2026-03-14 · Ķekava K70+K70+ | Spēlēja | 76 : 62 | 0 | 2 | 0 | 2 | 13:08 | 3 | -4 | 0 | 5 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 33,3 | — | 0 | — |
| 2026-03-07 · Ogre-LBSK K75+K75+ | Spēlēja | 58 : 39 | 0 | 8 | 0 | 1 | 35:07 | 6 | 18 | 0 | 14 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 100 | 66,7 | 0 | — |
| 2026-03-01 · BK Tukums K75+K75+ | Spēlēja | 49 : 40 | 2 | 10 | 0 | 1 | 34:23 | 8 | -7 | 1 | 16 | 2 | 3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 6 | 4 | 66,7 | 50 | 0 | — |
| 2026-02-21 · BK Tukums K70+K70+ | Spēlēja | 61 : 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8:29 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | — |
| 2026-02-08 · Ķekava K70+K70+ | Spēlēja | 65 : 47 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7:29 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 100 | — | 0 | — |
| 2026-01-18 · BK Tukums K70+K70+ | Spēlēja | 57 : 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5:14 | 3 | -2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-12-14 · Ogre-LBSK K75+K75+ | Spēlēja | 28 : 38 | 0 | 4 | 1 | 1 | 35:16 | 5 | 12 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 0 | 22,2 | — | 0 | — |
| 2025-12-07 · Ķekava K70+K70+ | Spēlēja | 56 : 53 | 0 | 2 | 0 | 0 | 13:44 | 4 | -5 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 33,3 | — | 0 | — |
| 2025-12-06 · LBSK K80+K75+ | Spēlēja | 55 : 17 | 0 | 2 | 1 | 0 | 18:24 | 2 | 26 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 50 | — | 0 | — |
| 2025-11-23 · BK Tukums K75+K75+ | Spēlēja | 24 : 32 | 0 | 0 | 1 | 1 | 30:00 | 7 | -10 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | — |
| 2025-11-23 · BK Tukums K70+K70+ | Spēlēja | 71 : 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6:16 | 0 | -17 | 3 | -3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — |
| 2025-10-25 · Ķekava K70+K70+ | Spēlēja | 76 : 61 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9:32 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 100 | — | 0 | — |
| 2025-10-18 · BK Tukums K70+K70+ | Spēlēja | 47 : 66 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9:46 | 0 | -1 | 1 | -3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 10 | 2026-03-01 · BK Tukums K75+ | K75+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 11 | 2026-04-25 · Ogre-LBSK K75+ | K75+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 3 | 2026-03-28 · BK Tukums K75+ | K75+ |
| Pārtvertas bumbas. | 4 | 2026-03-28 · BK Tukums K75+ | K75+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 2 | 2026-04-25 · Ogre-LBSK K75+ | K75+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 18 | 2026-03-28 · BK Tukums K75+ | K75+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



