Sākums
Kontakti
28. marts 2024. Gads Vārda dienas: Gunta, Ginta un Gunda
Jaunumi
Spēļu kalendārs
Statistika
Foto & Video
Dokumenti
Nākamās spēles
-
:
-
OLD CRABS Limbaži
-
Kailie Brieži
K50+ | 2024.03.30. | 14.00
-
:
-
OLD CRABS Limbaži
-
BK Ventspils Brīvosta
K40+ | 2024.04 14. | 16.00
-
:
-
OLD CRABS Limbaži
-
BK Stopiņi
K45+ | 2024.04.02. | 20.00
-
:
-
BK Sigulda/Mapri būve
-
Krown/RestorFX
K40+ | 2024.04.03. | 19.30
-
:
-
Ķekava
-
BK Tukums
K55+ | 2024.04.06. | 15.30
-
:
-
BK Ventspils Brīvosta
-
Doks Jelgava
K40+ | 2024.04.06. |
Iepriekšējās spēles
53
:
56
BK Sigulda/Mapri būve
-
OLD CRABS Limbaži
K40+ | 2024.03.27. | 19.30
100
:
56
OLD CRABS Limbaži
-
Ķekava
K50+ | 2024.03.26. | 20.15
51
:
59
Aizkraukle
-
BK Tukums
K60+ | 2024.03.24. | 12.00
41
:
100
Ķekava
-
Avantis
D30+ | 2024.03.24. | 12.00
50
:
78
Doks Jelgava
-
OLD CRABS Limbaži
K50+ | 2024.03.24. | 13.00
74
:
101
TENAX Dobele
-
HQD/Krown
K45+ | 2024.03.23. | 11.00
Sveicam dzimšanas dienā!
Andris Logins
K50+ | Doks Jelgava
K45+ | Doks Jelgava
Oļesja Jevsejeva
D30+ | Augšdaugavas novads
Sponsori
Sveicam dzimšanas dienā!
Andris Logins
K50+ | Doks Jelgava
K45+ | Doks Jelgava
Oļesja Jevsejeva
D30+ | Augšdaugavas novads
Sponsori
Statistika
Statistika: K40+
Turnīra tabula: K40+
Iemesti punkti
kopā
Iemesti vidēji
spēlē
Iemesti 3-punktu
metieni
Iemesti 3-punktu
metieni vidēji
Soda metieni
%
Piezīmes
kopā/vidēji
Statistika: K40+
Spēlētājs
Komanda
Spēļu skaits
Iemestie punkti kopā
1.
Roberts Plivčs
Kursa MRUMārupe
15
293
2.
Gundars Dīķis
Kursa MRUMārupe
11
262
3.
Mārtiņš Vīnbergs
Kursa MRUMārupe
15
260
4.
Arturs Fridrihsons
OLD CRABS Limbaži
12
237
5.
Ģirts Karlsons
BK Skārdnieks M Cēsis
11
206
6.
Raivis Alksnis
Krown/RestorFX
12
199
7.
Atis Ozols
Kursa MRUMārupe
11
197
8.
Arturs Līmanis
BK Talsi
6
182
9.
Ilmārs Bergmanis
Krown/RestorFX
9
175
10.
Mārtiņš Ošenieks
BK Skārdnieks M Cēsis
9
173
11.
Gatis Preimanis
OLD CRABS Limbaži
9
153
12.
Agris Bileskalns
BK Ventspils Brīvosta
13
148
13.
Mārcis Kalniņš
OLD CRABS Limbaži
11
140
14.
Edgars Rumpis
Doks Jelgava
13
138
15.
Kaspars Āboliņš
BK Skārdnieks M Cēsis
14
138
16.
Ģirts Spēlmanis
Kursa MRUMārupe
9
134
17.
Salvis Mētra
BK Sigulda/Mapri būve
7
132
18.
Oskars Rungevics
Doks Jelgava
11
127
19.
Māris Vikmanis
BK Sigulda/Mapri būve
11
126
20.
Aivars Spila
Krown/RestorFX
10
124
21.
Ģirts Jakuška
Krown/RestorFX
13
111
22.
Ilvars Boreiko
Ogres Milži
13
111
23.
Artis Putniņš
Doks Jelgava
12
110
24.
Agris Zīle
BK Ventspils Brīvosta
8
109
25.
Guntis Banders
BK Sigulda/Mapri būve
9
105
26.
Rolands Šteinbergs
BK Ventspils Brīvosta
11
105
27.
Jānis Bergs
OLD CRABS Limbaži
14
103
28.
Uldis Blūms
Ogres Milži
11
99
29.
Pēteris Preiss
Ogres Milži
12
95
30.
Edgars Jaudzems
BK Sigulda/Mapri būve
13
90
31.
Kaspars Kurtišs
Ogres Milži
6
89
32.
Andris Otto
BK Ventspils Brīvosta
10
88
33.
Andris Krišjānis
BK Talsi
11
87
34.
Edgars Silarājs
BK Ventspils Brīvosta
7
86
35.
Rolands Lucavs
BK Skārdnieks M Cēsis
11
86
36.
Aivars Birkovs
BK Sigulda/Mapri būve
10
85
37.
Ansis Teteris
Doks Jelgava
9
81
38.
Normunds Ņedaškovskis
Kursa MRUMārupe
10
79
39.
Kaspars Krūms
BK Ventspils Brīvosta
10
79
40.
Andris Priedeslaipa
Doks Jelgava
11
79
41.
Didzis Avišāns
Ogres Milži
11
79
42.
Ģirts Viļļa
OLD CRABS Limbaži
11
78
43.
Rolands Pauliņš
Ogres Milži
10
77
44.
Imants Podiņš
Ogres Milži
10
74
45.
Reinis Helmanis
Kursa MRUMārupe
14
73
46.
Normunds Feierbergs
Krown/RestorFX
3
72
47.
Mārtiņš Ķiršakmens
BK Talsi
5
70
48.
Kaspars Prāvs
BK Sigulda/Mapri būve
11
70
49.
Aldis Beitiņš
Krown/RestorFX
7
64
50.
Lauris Vecbērzs
BK Talsi
10
61
51.
Kaspars Valters
Doks Jelgava
10
60
52.
Normunds Mucenieks
Kursa MRUMārupe
9
59
53.
Raimonds Zajacs
BK Sigulda/Mapri būve
8
58
54.
Edgars Krūmiņš
Kursa MRUMārupe
9
57
55.
Atis Antons
Krown/RestorFX
11
56
56.
Einārs Vārpiņš
BK Ventspils Brīvosta
12
55
57.
Kaspars Kasparāns
Ogres Milži
7
54
58.
Dainis Dābols
Doks Jelgava
4
53
59.
Kaspars Ginters
Kursa MRUMārupe
8
53
60.
Alvis Lānso
Doks Jelgava
8
53
61.
Igors Dolgodušs
BK Skārdnieks M Cēsis
5
51
62.
Uģis Viļums
Kursa MRUMārupe
6
51
63.
Dāvis Delvers
BK Ventspils Brīvosta
4
50
64.
Dairis Putniņš
BK Sigulda/Mapri būve
7
48
65.
Agris Briedis
BK Talsi
3
47
66.
Intars Prātiņš
BK Skārdnieks M Cēsis
9
47
67.
Māris Dērics
BK Talsi
6
46
68.
Arnis Vilčinskis
Ogres Milži
10
45
69.
Uģis Kreicšteins
Krown/RestorFX
5
43
70.
Artūrs Piļkevičs
Kursa MRUMārupe
3
42
71.
Andulis Vitte
Krown/RestorFX
13
41
72.
Lauris Tālums
Doks Jelgava
9
40
73.
Andris Osis
Doks Jelgava
5
39
74.
Atis Bērziņš
BK Talsi
10
39
75.
Dainis Miglāns
BK Talsi
11
39
76.
Andrejs Soroka
Doks Jelgava
14
38
77.
Lauris Bergmanis
BK Talsi
3
35
78.
Mārcis Rēders
Krown/RestorFX
7
35
79.
Dmytro Podoliako
Krown/RestorFX
2
34
80.
Gunārs Kvitka
BK Skārdnieks M Cēsis
11
34
81.
Guntis Tiliševskis
Doks Jelgava
7
33
82.
Māris Pavasars
BK Skārdnieks M Cēsis
9
32
83.
Māris Blumbergs
BK Ventspils Brīvosta
3
31
84.
Andis Pogiņš
Ogres Milži
4
31
85.
Kaspars Kleišmanis
OLD CRABS Limbaži
6
31
86.
Jānis Šolis
Doks Jelgava
10
29
87.
Mārtiņš Vīķis
BK Talsi
4
28
88.
Kaspars Kalējs
BK Sigulda/Mapri būve
4
28
89.
Andris Rijnieks
BK Ventspils Brīvosta
8
28
90.
Jānis Baumerts
Krown/RestorFX
10
28
91.
Jānis Grots
BK Sigulda/Mapri būve
2
27
92.
Jānis Brūvers
Ogres Milži
8
27
93.
Jānis Kaudze
BK Ventspils Brīvosta
5
26
94.
Kristaps Zaļupe
OLD CRABS Limbaži
6
26
95.
Andris Kozlovskis
OLD CRABS Limbaži
4
25
96.
Kaspars Jurevics
Krown/RestorFX
7
25
97.
Māris Čekels
Ogres Milži
13
25
98.
Raitis Veinbergs
BK Talsi
6
24
99.
Mārtiņš Platacis
BK Skārdnieks M Cēsis
3
23
100.
Andris Pikšēns
OLD CRABS Limbaži
5
23
101.
Uldis Pazars
Krown/RestorFX
8
23
102.
Jānis Banders
Kursa MRUMārupe
12
22
103.
Mareks Kreicbergs
Doks Jelgava
3
21
104.
Maksims Koroļovs
BK Skārdnieks M Cēsis
8
21
105.
Kaspars Eikins
BK Ventspils Brīvosta
8
21
106.
Juris Čudo
BK Skārdnieks M Cēsis
9
21
107.
Intars Miķelsons
Ogres Milži
3
20
108.
Salvis Heinbergs
BK Talsi
4
20
109.
Juris Čerkasovs
Doks Jelgava
7
20
110.
Ivars Nudiens
BK Ventspils Brīvosta
9
20
111.
Kaspars Vjaksa
Krown/RestorFX
2
19
112.
Rolands Vilkaušs
BK Talsi
2
18
113.
Alvis Everts
BK Sigulda/Mapri būve
5
18
114.
Māris Ozoliņš
OLD CRABS Limbaži
5
18
115.
Valters Vīķis
OLD CRABS Limbaži
7
18
116.
Edmunds Grieze
BK Ventspils Brīvosta
4
17
117.
Viesturs Sloka
BK Skārdnieks M Cēsis
6
17
118.
Kārlis Veiders
Ogres Milži
2
16
119.
Māris Reinbergs
BK Ventspils Brīvosta
3
16
120.
Vladimirs Laktionovs
BK Talsi
4
16
121.
Gusts Pļaviņš
Ogres Milži
6
16
122.
Mikus Janvars
OLD CRABS Limbaži
3
15
123.
Renārs Gulbis
Doks Jelgava
5
15
124.
Andrejs Černuho
BK Ventspils Brīvosta
3
14
125.
Māris Grāvis
BK Ventspils Brīvosta
2
13
126.
Edgars Oliņš
BK Sigulda/Mapri būve
2
13
127.
Arnis Bērziņš
BK Talsi
1
12
128.
Kaspars Paegle
BK Talsi
2
12
129.
Jānis Krastiņš
OLD CRABS Limbaži
7
12
130.
Uldis Birzlejs
BK Talsi
1
11
131.
Gints Reke
BK Skārdnieks M Cēsis
6
11
132.
Valdis Bērziņš
BK Talsi
2
10
133.
Roberts Caucis
OLD CRABS Limbaži
3
10
134.
Arturs Strautiņš
OLD CRABS Limbaži
6
10
135.
Kaspars Andersons
Ogres Milži
2
9
136.
Armands Grēvels
Krown/RestorFX
3
9
137.
Ainārs Grencis
BK Talsi
5
9
138.
Mārtiņš Dombrovskis
BK Talsi
1
8
139.
Jānis Bisenieks
BK Sigulda/Mapri būve
5
8
140.
Armands Damanis
BK Ventspils Brīvosta
5
8
141.
Kaspars Grīnbergs
Ogres Milži
1
7
142.
Jānis Šulcs
BK Talsi
1
6
143.
Kaspars Pallo
BK Talsi
1
6
144.
Jānis Arbidāns
Ogres Milži
4
6
145.
Sandis Fabriciuss
BK Talsi
1
5
146.
Raimonds Martinsons
OLD CRABS Limbaži
3
5
147.
Raivis Puņeiko
BK Skārdnieks M Cēsis
6
5
148.
Mikus Brakanskis
BK Ventspils Brīvosta
1
4
149.
Ignārs Grencis
BK Talsi
1
4
150.
Māris Meijers
BK Ventspils Brīvosta
2
4
151.
Gatis Liniņš
OLD CRABS Limbaži
2
4
152.
Vladislavs Kobiņecs
OLD CRABS Limbaži
2
4
153.
Bruno Štokmanis
BK Talsi
3
4
154.
Gints Kapzems
OLD CRABS Limbaži
3
4
155.
Pēteris Gaugers
OLD CRABS Limbaži
5
4
156.
Agris Blumbergs
BK Talsi
1
3
157.
Matīss Palsāns
Ogres Milži
2
3
158.
Sandis Sprincis
BK Sigulda/Mapri būve
1
2
159.
Sergejs Baltmanis
BK Talsi
1
0
160.
Gatis Gailis
BK Talsi
1
0
161.
Sandis Cīrulis
OLD CRABS Limbaži
2
0