Spēlētāja profils
Ainārs Grencis
- Dzimšanas datums
- · 48 g.
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- —
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- —
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- —
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- —
AG
Rādītāji aprēķināti no 0 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu statistika vēl nav pieejama.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.BK Talsi K40+ | 5 | 1 | 14:56 | 9 | 1,8 | 4 | 11 | 36,4 | 0 | 0 | — | 1 | 6 | 16,7 | 0,8 | 2 | 2,8 | 0,2 | 2,4 | 0,4 | 0,8 | 0,4 | 16 | -77 | 0 |
| Talsu novada čempionāts, izslēgšanas turnīrs 2023Novadnieki | 2 | 0 | 3:52 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100 | 1 | 0,5 | 1,5 | 0 | 0 | 0 | 0,5 | 0,5 | 6 | 7 | 0 |
| Talsu novada čempionāts 2022/2023Novadnieki | 3 | 0 | 7:12 | 4 | 1,3 | 2 | 9 | 22,2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0,7 | 1,3 | 2 | 0 | 1,3 | 0 | 0 | 0,3 | 4 | 2 | 0 |
| Maksibasketbols K45+, 2022./2023.BK Talsi K45+ | 4 | 1 | 19:06 | 10 | 2,5 | 3 | 19 | 15,8 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 66,7 | 2,5 | 3,2 | 5,8 | 0,8 | 1,5 | 0 | 0,5 | 0,2 | 20 | -48 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2019/20BK Talsi K40+ | 9 | 3 | 16:10 | 26 | 2,9 | 12 | 49 | 24,5 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50 | 1,8 | 3,4 | 5,2 | 0,4 | 2,4 | 0,4 | 0,3 | 0 | 37 | -80 | 0 |
| Maksibasketbols K40+ - 2018/19BK Talsi K40+ | 9 | 2 | 15:22 | 26 | 2,9 | 10 | 39 | 25,6 | 0 | 0 | — | 6 | 7 | 85,7 | 1,9 | 3,2 | 5,1 | 0,6 | 3,1 | 0,7 | 0,8 | 0,2 | 50 | -89 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas izvērstā statistika vēl nav pieejama.
2026/2027 · Pašreizējā sezona
Šīs sezonas spēļu protokoli vēl nav pieejami.



