Spēlētāja profils
Andis Cīrulis
- Dzimšanas datums
- · 40 g.
- Augums (cm)
- 191
- Svars (kg)
- 105
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 32:40
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 18,88
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 5,13
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 12,13
Rādītāji aprēķināti no 8 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 8 | 32:40 | 151 | 18,88 | 30 | 73 | 41,1 | 14 | 54 | 25,93 | 49 | 76 | 64,47 | 16 | 81 | 12,13 | 5,13 | 21 | 29 | 10 | 8 | 168 | -9 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Old Crabs K40+ | 8 | 8 | 32:40 | 151 | 18,9 | 30 | 73 | 41,1 | 14 | 54 | 25,9 | 49 | 76 | 64,5 | 2 | 10,1 | 12,1 | 5,1 | 2,4 | 3,6 | 1,2 | 1 | 168 | -9 | 6 |
| Amber Basketbola līga 2025Binders | 3 | 3 | 32:22 | 49 | 16,3 | 14 | 23 | 60,9 | 5 | 14 | 35,7 | 6 | 7 | 85,7 | 0,7 | 12,3 | 13 | 3,3 | 3,3 | 4 | 1,3 | 1,3 | 75 | -23 | 2 |
| OC Limbaži čempionāts, 2024/2025RR-Ragana | 5 | 5 | 32:02 | 61 | 12,2 | 15 | 34 | 44,1 | 5 | 25 | 20 | 16 | 28 | 57,1 | 2 | 10,8 | 12,8 | 5 | 2,4 | 5 | 1,2 | 0,6 | 83 | -8 | 3 |
| Valmieras čempionāts, 35+: 2024/2025Old Crabs Limbaži | 2 | 2 | 28:41 | 28 | 14 | 8 | 13 | 61,5 | 1 | 9 | 11,1 | 9 | 10 | 90 | 0 | 7 | 7 | 2 | 2 | 6 | 0,5 | 0,5 | 22 | 14 | 0 |
| OC Limbaži čempionāts 2023./2024.RR-Ragana | 4 | 4 | 30:41 | 50 | 12,5 | 10 | 22 | 45,5 | 6 | 22 | 27,3 | 12 | 20 | 60 | 1,8 | 11,2 | 13 | 6,8 | 1 | 4,8 | 1 | 0,8 | 81 | -28 | 2 |
| Valmiera čempionāts, 35+ - izslēgšanas turnīrs 2023Old Crabs Limbaži | 2 | 2 | 33:03 | 17 | 8,5 | 4 | 10 | 40 | 2 | 8 | 25 | 3 | 7 | 42,9 | 2 | 11,5 | 13,5 | 4,5 | 3,5 | 4,5 | 1 | 1 | 32 | 13 | 0 |
| Valmieras čempionāts - 35+, 2023./2024.Old Crabs Limbaži | 8 | 7 | 28:15 | 91 | 11,4 | 27 | 52 | 51,9 | 3 | 28 | 10,7 | 28 | 46 | 60,9 | 0,8 | 8,9 | 9,6 | 3,5 | 2,1 | 3,2 | 1,4 | 0 | 113 | 44 | 2 |
| Valmieras čempionāts, 35+, 2022./2023.Old Crabs Limbaži | 9 | 8 | 34:42 | 174 | 19,3 | 31 | 57 | 54,4 | 25 | 86 | 29,1 | 37 | 54 | 68,5 | 1,8 | 8,2 | 10 | 4,2 | 2,6 | 4,9 | 0,9 | 0,7 | 168 | 15 | 4 |
| OC Limbaži čempionāts 2021/22Krimulda | 3 | 2 | 32:40 | 41 | 13,7 | 15 | 24 | 62,5 | 1 | 19 | 5,3 | 8 | 20 | 40 | 3,3 | 14,7 | 18 | 5,7 | 4 | 6,3 | 0,7 | 2,7 | 64 | 24 | 2 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2021/22Old Crabs Limbaži | 7 | 4 | 20:40 | 83 | 11,9 | 22 | 52 | 42,3 | 7 | 16 | 43,8 | 18 | 31 | 58,1 | 2,4 | 6,1 | 8,6 | 5 | 2,4 | 3,9 | 1 | 0,4 | 109 | 51 | 2 |
| DAL Elite - 2017/18Cavendish | 5 | 3 | 26:16 | 55 | 11 | 11 | 21 | 52,4 | 8 | 25 | 32 | 9 | 13 | 69,2 | 1,8 | 7,6 | 9,4 | 6,6 | 1,2 | 4 | 1,6 | 0,6 | 95 | 60 | 1 |
| OC Limbaži čempionāts - 2017/18Limbažu ceļi | 12 | 10 | 29:39 | 198 | 16,5 | 42 | 70 | 60 | 24 | 79 | 30,4 | 42 | 50 | 84 | 1,9 | 9,8 | 11,8 | 5 | 2,7 | 4,2 | 1,1 | 1,7 | 290 | 60 | 7 |
| DAL Elite - 2016/17Cavendish | 13 | 6 | 27:22 | 101 | 7,8 | 15 | 39 | 38,5 | 16 | 66 | 24,2 | 23 | 38 | 60,5 | 0,6 | 6,2 | 6,8 | 3,7 | 2,4 | 3,9 | 0,7 | 0,7 | 115 | -44 | 2 |
| LBL3 - 2012/13OC Limbaži | 5 | 0 | 0:00 | 95 | 19 | 17 | 36 | 47,2 | 12 | 24 | 50 | 25 | 30 | 83,3 | 2,6 | 8,8 | 11,4 | 3,2 | 2,8 | 3,8 | 0,8 | 1,6 | 125 | 0 | 3 |
| LBL3 - 2011/12 (dup)OC Limbaži | 1 | 0 | 0:00 | 17 | 17 | 4 | 7 | 57,1 | 1 | 5 | 20 | 6 | 6 | 100 | 2 | 13 | 15 | 2 | 4 | 3 | 0 | 2 | 26 | 0 | 1 |
| OC Limbaži čempionāta izslēgšanas turnīrsRR-Ragana | 4 | 4 | 36:14 | 48 | 12 | 8 | 24 | 33,3 | 5 | 16 | 31,2 | 17 | 21 | 81 | 2,5 | 8,8 | 11,2 | 7 | 2 | 3,5 | 1 | 1,2 | 85 | -7 | 2 |
| OC Limbaži čempionātsRR-Ragana | 5 | 5 | 31:21 | 82 | 16,4 | 17 | 29 | 58,6 | 13 | 34 | 38,2 | 9 | 13 | 69,2 | 1,8 | 10 | 11,8 | 4 | 1,4 | 4,4 | 1,8 | 1,2 | 117 | -22 | 3 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andis CīrulisOld Crabs K40+ | 18,9 | 8 | 32:40 | 2 | 10,1 | 12,1 | 5,1 | 2,4 | 3,6 | 1,2 | 1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andis CīrulisOld Crabs K40+ | 151 | 44 | 127 | 34,6 | 30 | 73 | 41,1 | 14 | 54 | 25,9 | 49 | 76 | 64,5 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andis CīrulisOld Crabs K40+ | 151 | 261:19 | 16 | 81 | 97 | 41 | 21 | 0 | 2 | 56 | 29 | 10 | 8 | 0 | 6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andis CīrulisOld Crabs K40+ | -9 | 168 | 2 | 200 | 200 | 1,4 | 58 | 11 | 2 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-12 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 59 | 1 | 11 | 1 | 4 | 29:44 | 6 | -7 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 6 | 0 | 7 | 4 | 28,6 | 100 | 7 | 14,3 |
| 2026-01-24 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 96 : 80 | 3 | 21 | 1 | 7 | 31:08 | 5 | -3 | 3 | 21 | 5 | 2 | 4 | 1 | 4 | 3 | 5 | 0 | 7 | 7 | 57,1 | 57,1 | 10 | 30 |
| 2025-12-20 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 71 | 0 | 25 | 4 | 5 | 34:02 | 16 | -5 | 3 | 28 | 7 | 2 | 6 | 1 | 7 | 2 | 11 | 5 | 16 | 10 | 37,5 | 70 | 8 | 25 |
| 2025-12-10 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 82 | 1 | 23 | 0 | 5 | 32:26 | 11 | 13 | 5 | 23 | 7 | 4 | 1 | 0 | 6 | 5 | 11 | 0 | 7 | 8 | 14,3 | 75 | 9 | 55,6 |
| 2025-12-07 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 63 : 70 | 0 | 11 | 2 | 8 | 33:02 | 14 | -8 | 2 | 21 | 8 | 5 | 2 | 0 | 7 | 0 | 11 | 3 | 6 | 9 | 33,3 | 77,8 | 6 | 0 |
| 2025-11-28 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 97 : 92 | 3 | 26 | 0 | 6 | 36:50 | 14 | -2 | 3 | 32 | 9 | 2 | 6 | 0 | 8 | 2 | 12 | 2 | 12 | 13 | 50 | 61,5 | 5 | 40 |
| 2025-11-10 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 92 : 86 | 0 | 21 | 1 | 6 | 32:05 | 18 | -5 | 5 | 30 | 9 | 3 | 6 | 1 | 6 | 1 | 14 | 4 | 10 | 11 | 60 | 54,5 | 3 | 33,3 |
| 2025-11-05 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 53 : 58 | 0 | 13 | 1 | 0 | 32:02 | 13 | 8 | 3 | 6 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7 | 0 | 11 | 2 | 8 | 14 | 37,5 | 50 | 6 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 26 | 2025-11-28 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 18 | 2025-11-10 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 8 | 2025-12-07 · Kursa MRU/Mārupe K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 4 | 2025-12-20 · Saldus K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 3 | 2026-01-24 · Doks K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 32 | 2025-11-28 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



