Spēlētāja profils
Arturs Fridrihsons
- Dzimšanas datums
- · 43 g.
- Augums (cm)
- 193
- Svars (kg)
- 103
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 28:24
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 18
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,07
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 7,93
Rādītāji aprēķināti no 15 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 15 | 28:24 | 270 | 18 | 98 | 147 | 66,67 | 14 | 46 | 30,43 | 32 | 48 | 66,67 | 49 | 70 | 7,93 | 1,07 | 23 | 24 | 14 | 1 | 299 | -27 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Old Crabs K40+ | 15 | 13 | 28:25 | 270 | 18 | 98 | 147 | 66,7 | 14 | 46 | 30,4 | 32 | 48 | 66,7 | 3,3 | 4,7 | 7,9 | 1,1 | 1,3 | 1,6 | 0,9 | 0,1 | 299 | -27 | 5 |
| OC Limbaži čempionāts, 2025/2026Old Crabs 35+ | 11 | 9 | 29:30 | 226 | 20,5 | 65 | 102 | 63,7 | 22 | 48 | 45,8 | 30 | 42 | 71,4 | 3,3 | 6,5 | 9,7 | 1,5 | 2 | 1,5 | 1,1 | 0,1 | 272 | 115 | 5 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Old Crabs K40+ | 13 | 13 | 30:01 | 242 | 18,6 | 66 | 106 | 62,3 | 20 | 45 | 44,4 | 50 | 75 | 66,7 | 2,5 | 4,5 | 7 | 1,8 | 1,6 | 1,5 | 1,2 | 0,2 | 267 | 20 | 2 |
| Valmieras čempionāts, 35+: 2024/2025Old Crabs Limbaži | 9 | 7 | 24:59 | 110 | 12,2 | 30 | 51 | 58,8 | 9 | 20 | 45 | 23 | 30 | 76,7 | 3 | 4,2 | 7,2 | 0,9 | 1,8 | 1,4 | 1,2 | 0,3 | 145 | 86 | 2 |
| Maksibasketbols K40+ - izslēgšanas turnīrs 2023Old Crabs K40+ | 1 | 1 | 40:00 | 13 | 13 | 5 | 10 | 50 | 0 | 5 | 0 | 3 | 6 | 50 | 3 | 7 | 10 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 13 | -10 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2023./2024.Old Crabs K40+ | 15 | 15 | 29:00 | 292 | 19,5 | 80 | 150 | 53,3 | 20 | 67 | 29,9 | 72 | 98 | 73,5 | 4,5 | 4,9 | 9,3 | 1,5 | 1,6 | 2 | 1,9 | 0,1 | 312 | 34 | 7 |
| Valmiera čempionāts, 35+ - izslēgšanas turnīrs 2023Old Crabs Limbaži | 2 | 2 | 30:45 | 26 | 13 | 11 | 16 | 68,8 | 0 | 4 | 0 | 4 | 7 | 57,1 | 1,5 | 3 | 4,5 | 1 | 1,5 | 1,5 | 0,5 | 0 | 23 | 33 | 0 |
| Valmieras čempionāts - 35+, 2023./2024.Old Crabs Limbaži | 10 | 8 | 26:57 | 106 | 10,6 | 31 | 45 | 68,9 | 9 | 28 | 32,1 | 17 | 28 | 60,7 | 3,7 | 4,1 | 7,8 | 2 | 1,7 | 1,5 | 1,3 | 0,2 | 160 | 67 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2022./2023.Old Crabs K40+ | 16 | 15 | 33:04 | 274 | 17,1 | 81 | 149 | 54,4 | 18 | 71 | 25,4 | 58 | 79 | 73,4 | 2,9 | 5,8 | 8,7 | 2,1 | 1,9 | 1,8 | 1,5 | 0,2 | 304 | 4 | 6 |
| Valmieras čempionāts, 35+, 2022./2023.Old Crabs Limbaži | 11 | 9 | 29:46 | 164 | 14,9 | 51 | 81 | 63 | 9 | 47 | 19,1 | 35 | 48 | 72,9 | 3,9 | 3,2 | 7,1 | 1,1 | 1,6 | 1 | 1,3 | 0,2 | 178 | 61 | 2 |
| OC Limbaži čempionāts 2021/22Spartaks | 18 | 13 | 26:01 | 247 | 13,7 | 76 | 131 | 58 | 16 | 52 | 30,8 | 47 | 73 | 64,4 | 3,9 | 3,6 | 7,6 | 2 | 2,1 | 1,4 | 1 | 0,3 | 300 | 25 | 6 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2021/22Old Crabs Limbaži | 14 | 10 | 29:23 | 237 | 16,9 | 79 | 135 | 58,5 | 10 | 45 | 22,2 | 49 | 78 | 62,8 | 3,1 | 5,8 | 8,9 | 1,2 | 1,7 | 1,5 | 0,9 | 0,6 | 259 | 95 | 5 |
| OC Limbaži čempionāts - 2019/20Spartaks | 9 | 5 | 24:38 | 100 | 11,1 | 28 | 49 | 57,1 | 8 | 20 | 40 | 20 | 30 | 66,7 | 3,3 | 2,4 | 5,8 | 3,1 | 1,7 | 1,3 | 0,8 | 0,3 | 135 | 118 | 0 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2019/20Old Crabs Limbaži | 13 | 12 | 31:05 | 262 | 20,2 | 78 | 124 | 62,9 | 18 | 55 | 32,7 | 52 | 66 | 78,8 | 2,8 | 4,5 | 7,4 | 2,2 | 2,3 | 1,8 | 1,1 | 0,1 | 280 | 99 | 4 |
| OC Limbaži čempionāts - 2018/19Spartaks | 15 | 9 | 25:04 | 185 | 12,3 | 66 | 102 | 64,7 | 10 | 35 | 28,6 | 23 | 35 | 65,7 | 3,3 | 3,8 | 7,1 | 2,3 | 1,3 | 0,9 | 1,4 | 0,4 | 265 | 108 | 2 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2018/19Old Crabs Limbaži | 15 | 12 | 32:12 | 288 | 19,2 | 87 | 138 | 63 | 19 | 46 | 41,3 | 57 | 76 | 75 | 2,6 | 6,2 | 8,8 | 3,5 | 2,4 | 2,2 | 1,3 | 0,2 | 364 | 192 | 4 |
| OC Limbaži čempionāts - 2017/18Spartaks | 19 | 18 | 26:15 | 292 | 15,4 | 86 | 142 | 60,6 | 21 | 56 | 37,5 | 57 | 80 | 71,2 | 3,1 | 3,6 | 6,7 | 2 | 1,4 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 343 | 330 | 6 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2017/18Old Crabs Limbaži | 12 | 11 | 33:40 | 276 | 23 | 92 | 139 | 66,2 | 9 | 34 | 26,5 | 65 | 86 | 75,6 | 4,5 | 6,2 | 10,7 | 3,3 | 1,5 | 3,6 | 1,5 | 0,5 | 332 | 107 | 8 |
| Valmieras čempionāts, 35+ - 2016/17Old Crabs Limbaži | 13 | 13 | 25:01 | 192 | 14,8 | 58 | 92 | 63 | 12 | 29 | 41,4 | 40 | 64 | 62,5 | 2,4 | 3,5 | 5,9 | 2,4 | 1,5 | 1,7 | 1,2 | 0,8 | 229 | 152 | 1 |
| Valmieras čemoionāts, 1.divīzija - 2015/16Limbažu ceļi | 9 | 4 | 19:40 | 66 | 7,3 | 20 | 30 | 66,7 | 6 | 26 | 23,1 | 8 | 11 | 72,7 | 2,3 | 2,3 | 4,7 | 0,9 | 2 | 1,3 | 0,9 | 0,3 | 82 | -14 | 0 |
| LBL3 - 2014/15OC Limbaži-2 | 1 | 0 | 0:00 | 8 | 8 | 2 | 6 | 33,3 | 1 | 3 | 33,3 | 1 | 2 | 50 | 3 | 5 | 8 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| LBL3 - 2012/13OC Limbaži | 1 | 0 | 0:00 | 12 | 12 | 4 | 7 | 57,1 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 11 | 0 | 0 |
| LBL3 - 2011/12 (dup)OC Limbaži | 2 | 0 | 0:00 | 7 | 3,5 | 2 | 6 | 33,3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2,5 | 3 | 5,5 | 0,5 | 1 | 0,5 | 1,5 | 0 | 15 | 0 | 0 |
| OC Limbaži čempionāta izslēgšanas turnīrsSpartaks | 4 | 3 | 14:57 | 24 | 6 | 7 | 13 | 53,8 | 2 | 5 | 40 | 4 | 6 | 66,7 | 2,2 | 2,2 | 4,5 | 1 | 2 | 0,8 | 0,8 | 0,5 | 37 | 21 | 0 |
| OC Limbaži čempionātsSpartaks | 7 | 0 | 8:33 | 21 | 3 | 6 | 8 | 75 | 2 | 7 | 28,6 | 3 | 4 | 75 | 0,7 | 1,4 | 2,1 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 0 | 32 | 27 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arturs FridrihsonsOld Crabs K40+ | 18 | 15 | 28:25 | 3,3 | 4,7 | 7,9 | 1,1 | 1,3 | 1,6 | 0,9 | 0,1 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arturs FridrihsonsOld Crabs K40+ | 270 | 112 | 193 | 58 | 98 | 147 | 66,7 | 14 | 46 | 30,4 | 32 | 48 | 66,7 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arturs FridrihsonsOld Crabs K40+ | 270 | 426:05 | 49 | 70 | 119 | 16 | 23 | 0 | 0 | 45 | 24 | 14 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arturs FridrihsonsOld Crabs K40+ | -27 | 299 | 6 | 317 | 314 | 0,7 | 184 | 52 | 2 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-04-12 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 59 | 0 | 14 | 2 | 1 | 31:09 | 6 | -30 | 4 | 9 | 5 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 | 5 | 10 | 4 | 40 | 75 | 4 | 25 |
| 2026-03-21 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 70 | 0 | 30 | 0 | 1 | 28:53 | 8 | 9 | 1 | 32 | 5 | 1 | 8 | 0 | 2 | 4 | 5 | 3 | 8 | 4 | 100 | 50 | 8 | 50 |
| 2026-03-18 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 59 : 78 | 0 | 11 | 1 | 1 | 30:23 | 12 | 12 | 4 | 14 | 3 | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 7 | 5 | 7 | 6 | 57,1 | 50 | 1 | 0 |
| 2026-03-15 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 86 : 63 | 0 | 18 | 1 | 2 | 37:53 | 12 | -21 | 2 | 23 | 2 | 1 | 9 | 1 | 0 | 0 | 9 | 3 | 14 | 2 | 64,3 | 0 | 1 | 0 |
| 2026-02-24 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 62 : 82 | 0 | 12 | 0 | 0 | 33:38 | 6 | -21 | 2 | 6 | 5 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 5 | 1 | 11 | 4 | 45,5 | 50 | 2 | 0 |
| 2026-02-08 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 78 : 56 | 0 | 24 | 0 | 0 | 20:44 | 7 | 12 | 1 | 28 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5 | 7 | 0 | 85,7 | — | 5 | 80 |
| 2026-01-30 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 88 : 44 | 0 | 29 | 0 | 1 | 23:07 | 12 | 22 | 1 | 35 | 4 | 1 | 11 | 2 | 4 | 1 | 7 | 5 | 14 | 5 | 78,6 | 80 | 3 | 33,3 |
| 2026-01-24 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 96 : 80 | 0 | 20 | 1 | 3 | 30:35 | 10 | -19 | 0 | 29 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 11 | 1 | 90,9 | 0 | 3 | 0 |
| 2025-12-20 · Saldus K40+K40+ | DNP | 77 : 71 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| 2025-12-10 · Sigulda/Mapri Būve K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 82 | 0 | 9 | 1 | 1 | 21:30 | 11 | 6 | 0 | 17 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 6 | 7 | 0 | 42,9 | — | 2 | 50 |
| 2025-12-07 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 63 : 70 | 0 | 12 | 1 | 0 | 27:52 | 5 | -10 | 1 | 12 | 2 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 6 | 2 | 83,3 | 100 | 4 | 0 |
| 2025-11-28 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 97 : 92 | 0 | 13 | 1 | 1 | 23:19 | 0 | 7 | 0 | 12 | 3 | 5 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 85,7 | 100 | 2 | 0 |
| 2025-11-21 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 59 : 63 | 0 | 19 | 3 | 1 | 27:47 | 10 | 16 | 1 | 25 | 2 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | 3 | 69,2 | 33,3 | 1 | 0 |
| 2025-11-10 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 92 : 86 | 0 | 11 | 1 | 3 | 33:29 | 6 | -5 | 1 | 14 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | 0 | 44,4 | — | 2 | 50 |
| 2025-11-05 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 53 : 58 | 0 | 13 | 1 | 0 | 24:44 | 7 | 3 | 2 | 11 | 2 | 2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 5 | 2 | 9 | 4 | 55,6 | 75 | 3 | 0 |
| 2025-10-31 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 103 | 1 | 35 | 1 | 1 | 31:02 | 7 | -8 | 4 | 32 | 8 | 2 | 9 | 1 | 11 | 2 | 5 | 2 | 14 | 12 | 64,3 | 91,7 | 5 | 40 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 35 | 2025-10-31 · Doks K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 12 | 2026-03-18 · Sigulda/Mapri Būve K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 3 | 2026-01-24 · Doks K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 3 | 2025-11-21 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2025-10-31 · Doks K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 35 | 2026-01-30 · BK Skārdnieks M K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



