Spēlētāja profils
Ingars Dambergs
- Dzimšanas datums
- · 41 g.
- Augums (cm)
- 191
- Svars (kg)
- 87
- Pilsonība
- Latvija
Vidēji spēlē · visas pieejamās sezonas
- MPGVidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- 29:54
- PPGVidēji spēlē gūtie punkti.
- 23,12
- APGVidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- 1,88
- RPGVidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- 6,65
ID
Rādītāji aprēķināti no 17 pieejamajiem aizvadīto spēļu protokoliem visās sezonās. DNP — spēlētājs bija pieteikts, bet laukumā nedevās. Trūkstošie rādītāji apzīmēti ar “—”.
2025/2026
Sezonas statistika pa grupām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K40+ | 17 | 29:54 | 393 | 23,12 | 64 | 133 | 48,12 | 66 | 174 | 37,93 | 67 | 93 | 72,04 | 18 | 95 | 6,65 | 1,88 | 45 | 54 | 27 | 3 | 311 | -25 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
Karjeras statistika pa sezonām
| Aizvadīto spēļu skaits. | Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Gūtie punkti. | Vidēji spēlē gūtie punkti. | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksibasketbols K40+, 2025./2026.Sigulda/Mapri Būve K40+ | 17 | 15 | 29:55 | 393 | 23,1 | 64 | 133 | 48,1 | 66 | 174 | 37,9 | 67 | 93 | 72 | 1,1 | 5,6 | 6,6 | 1,9 | 2,6 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 311 | -25 | 3 |
| OC Limbaži čempionāts, 2025/2026Siguldas Zelta Rieksti | 9 | 2 | 22:37 | 109 | 12,1 | 11 | 33 | 33,3 | 21 | 71 | 29,6 | 24 | 31 | 77,4 | 0,6 | 5,2 | 5,8 | 1,1 | 1,9 | 1,2 | 0,9 | 0,1 | 90 | 60 | 1 |
| Maksibasketbols K40+, 2024./2025.Sigulda/Mapri Būve K40+ | 14 | 14 | 32:19 | 330 | 23,6 | 53 | 119 | 44,5 | 50 | 161 | 31,1 | 74 | 114 | 64,9 | 1,1 | 4,9 | 6 | 2,4 | 2,5 | 4,6 | 1,4 | 0,6 | 193 | -46 | 2 |
| OC Limbaži čempionāts, 2024/2025Sigulda | 12 | 8 | 26:03 | 189 | 15,8 | 27 | 57 | 47,4 | 36 | 112 | 32,1 | 27 | 38 | 71,1 | 1,1 | 4,4 | 5,5 | 0,9 | 2 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 142 | -76 | 0 |
| RBL izslēgšanas turnīrs, 2022./2023.BK Sigulda/Mapri Būve | 3 | 0 | 6:33 | 5 | 1,7 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 100 | 0,7 | 1 | 1,7 | 0,7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 |
| Reģionālā Basketbola līga 2022/23BK Sigulda/Mapri Būve | 12 | 2 | 13:50 | 76 | 6,3 | 13 | 24 | 54,2 | 14 | 35 | 40 | 8 | 11 | 72,7 | 0,7 | 1,7 | 2,3 | 0,4 | 2,8 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 74 | 81 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- S5
- Spēles, kurās spēlētājs devās laukumā sākumsastāvā.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- PTS
- Gūtie punkti.
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
2025/2026
Izvērstā statistika · Visi posmi
K40+ · Vidēji spēlē
| Vidēji spēlē gūtie punkti. | Aizvadīto spēļu skaits. | Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas. | Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles. | Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes. | Vidēji spēlē pieļautās kļūdas. | Vidēji spēlē pārtvertās bumbas. | Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni. | Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars DambergsSigulda/Mapri Būve K40+ | 23,1 | 17 | 29:55 | 1,1 | 5,6 | 6,6 | 1,9 | 2,6 | 3,2 | 1,6 | 0,2 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PPG
- Vidēji spēlē gūtie punkti.
- G
- Aizvadīto spēļu skaits.
- MPG
- Vidēji spēlē laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- RPG
- Vidēji spēlē izcīnītās atlēkušās bumbas.
- APG
- Vidēji spēlē izdarītās rezultatīvās piespēles.
- FPG
- Vidēji spēlē saņemtās personīgās piezīmes.
- TOPG
- Vidēji spēlē pieļautās kļūdas.
- SPG
- Vidēji spēlē pārtvertās bumbas.
- BPG
- Vidēji spēlē bloķētie pretinieku metieni.
- DUNK/G
- Vidēji spēlē izpildītie bumbas triecieni grozā no augšas.
K40+ · Metienu statistika
| Gūtie punkti. | Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni). | Precīzie divpunktu metieni. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | Precīzie soda metieni. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars DambergsSigulda/Mapri Būve K40+ | 393 | 130 | 307 | 42,3 | 64 | 133 | 48,1 | 66 | 174 | 37,9 | 67 | 93 | 72 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- FGM
- Precīzie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- FGA
- Visi izpildītie metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni), gan precīzie, gan neprecīzie.
- FG%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: metieni no spēles (divpunktu un trīspunktu metieni).
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
K40+ · Kopā sezonā
| Gūtie punkti. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas kopā. | Rezultatīvas piespēles. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Nesportiskās piezīmes. | Tehniskās piezīmes. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Pieļautās kļūdas. | Pārtvertas bumbas. | Bloķēti pretinieku metieni. | Bumbas triecieni grozā no augšas. | Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars DambergsSigulda/Mapri Būve K40+ | 393 | 508:23 | 18 | 95 | 113 | 32 | 45 | 0 | 0 | 87 | 54 | 27 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Rādītāju skaidrojums
- PTS
- Gūtie punkti.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- UF
- Nesportiskās piezīmes.
- TF
- Tehniskās piezīmes.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- DUNK
- Bumbas triecieni grozā no augšas.
- DD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām divos statistikas rādītājos: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
- TD
- Spēles ar vismaz 10 vienībām trijos no rādītājiem: punkti, atlēkušās bumbas, rezultatīvas piespēles, pārtvertas bumbas vai bloķēti metieni.
K40+ · Papildu rādītāji
| Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Uzvarēto spēļu skaits. | Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta. | Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība. | Soda laukumā gūtie punkti. | Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas. | Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ingars DambergsSigulda/Mapri Būve K40+ | -25 | 311 | 11 | 350 | 349 | 0,6 | 90 | 41 | 3 |
Rādītāju skaidrojums
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- Uzvaras
- Uzvarēto spēļu skaits.
- IDX
- Avota aprēķinātais statistikas indekss. Aprēķina formula datos nav norādīta.
- PIR
- Lietderības koeficients, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- AST/TO
- Rezultatīvo piespēļu un kļūdu skaita attiecība.
- Soda laukumā
- Soda laukumā gūtie punkti.
- Pēc atlēkušās bumbas
- Punkti, kas gūti pēc uzbrukumā izcīnītas atlēkušās bumbas.
- Ātrajā uzbrukumā
- Ātrajos uzbrukumos gūtie punkti.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.
2025/2026
Spēļu statistika
| Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās. | Spēles rezultāts. | Bloķēti pretinieku metieni. | Gūtie punkti. | Pārtvertas bumbas. | Rezultatīvas piespēles. | Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs. | Atlēkušās bumbas kopā. | Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā. | Pieļautās kļūdas. | Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | Pretinieku piezīmes pret spēlētāju. | Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā. | Precīzie divpunktu metieni. | Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks. | Precīzie soda metieni. | Precīzie trīspunktu metieni. | Atlēkušās bumbas aizsardzībā. | Atlēkušās bumbas uzbrukumā. | Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni. | Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie. | Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 82 : 68 | 1 | 30 | 2 | 2 | 36:56 | 9 | 13 | 3 | 24 | 7 | 3 | 4 | 0 | 1 | 7 | 9 | 0 | 10 | 5 | 40 | 20 | 14 | 50 |
| 2026-04-26 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 85 : 70 | 0 | 17 | 2 | 0 | 19:04 | 6 | -9 | 3 | 12 | 5 | 5 | 4 | 0 | 3 | 2 | 5 | 1 | 8 | 5 | 50 | 60 | 6 | 33,3 |
| 2026-04-19 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 104 : 82 | 0 | 45 | 2 | 0 | 27:37 | 6 | 20 | 4 | 43 | 6 | 3 | 5 | 0 | 8 | 9 | 5 | 1 | 7 | 9 | 71,4 | 88,9 | 12 | 75 |
| 2026-03-18 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 59 : 78 | 0 | 16 | 2 | 0 | 34:56 | 9 | -19 | 4 | 13 | 6 | 3 | 3 | 0 | 4 | 2 | 8 | 1 | 5 | 6 | 60 | 66,7 | 8 | 25 |
| 2026-03-13 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 60 : 85 | 0 | 31 | 1 | 2 | 27:59 | 3 | 24 | 2 | 24 | 4 | 3 | 5 | 0 | 3 | 6 | 3 | 0 | 7 | 6 | 71,4 | 50 | 12 | 50 |
| 2026-02-18 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 72 : 63 | 1 | 25 | 2 | 5 | 32:20 | 10 | -2 | 6 | 26 | 3 | 1 | 4 | 0 | 8 | 3 | 9 | 1 | 6 | 8 | 66,7 | 100 | 12 | 25 |
| 2026-02-11 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 56 : 87 | 0 | 12 | 0 | 3 | 31:59 | 8 | -25 | 5 | 3 | 4 | 2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 6 | 2 | 7 | 5 | 28,6 | 100 | 11 | 9,1 |
| 2026-02-05 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 102 : 69 | 0 | 21 | 1 | 1 | 40:00 | 10 | -33 | 4 | 5 | 3 | 2 | 3 | 1 | 3 | 4 | 7 | 3 | 16 | 4 | 18,8 | 75 | 14 | 28,6 |
| 2026-01-14 · Ogres Milži K40+K40+ | Spēlēja | 76 : 61 | 0 | 14 | 2 | 3 | 24:00 | 7 | 1 | 2 | 12 | 8 | 5 | 0 | 0 | 8 | 2 | 4 | 3 | 3 | 10 | 0 | 80 | 9 | 22,2 |
| 2026-01-09 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 54 : 79 | 0 | 24 | 1 | 1 | 26:50 | 2 | 11 | 2 | 19 | 5 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 5 | 71,4 | 100 | 8 | 37,5 |
| 2026-01-04 · Kursa MRU/Mārupe K40+K40+ | Spēlēja | 90 : 64 | 0 | 17 | 0 | 0 | 27:50 | 5 | -28 | 0 | 4 | 7 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | 6 | 7 | 50 | 28,6 | 13 | 23,1 |
| 2025-12-10 · Old Crabs K40+K40+ | Spēlēja | 77 : 82 | 0 | 17 | 5 | 4 | 36:17 | 4 | -5 | 5 | 16 | 3 | 4 | 5 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 7 | 2 | 71,4 | 50 | 8 | 25 |
| 2025-12-03 · BK Smiltene K40+K40+ | Spēlēja | 74 : 72 | 0 | 27 | 2 | 6 | 32:11 | 5 | 7 | 3 | 25 | 8 | 4 | 6 | 1 | 6 | 3 | 5 | 0 | 12 | 9 | 50 | 66,7 | 6 | 50 |
| 2025-11-28 · BK Ventspils Brīvosta K40+K40+ | Spēlēja | 71 : 60 | 0 | 24 | 2 | 1 | 28:11 | 12 | 23 | 1 | 26 | 5 | 3 | 5 | 0 | 2 | 4 | 9 | 3 | 12 | 2 | 41,7 | 100 | 9 | 44,4 |
| 2025-11-19 · Saldus K40+K40+ | Spēlēja | 64 : 74 | 0 | 28 | 1 | 2 | 30:53 | 7 | 17 | 5 | 25 | 5 | 3 | 3 | 0 | 4 | 6 | 6 | 1 | 6 | 4 | 50 | 100 | 11 | 54,5 |
| 2025-11-05 · Doks K40+K40+ | Spēlēja | 63 : 95 | 1 | 37 | 1 | 1 | 40:00 | 6 | -32 | 4 | 26 | 5 | 1 | 6 | 1 | 4 | 7 | 5 | 1 | 11 | 4 | 54,5 | 100 | 18 | 38,9 |
| 2025-10-29 · BK Skārdnieks M K40+K40+ | Spēlēja | 70 : 42 | 0 | 8 | 1 | 1 | 11:20 | 4 | 12 | 1 | 8 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 | 33,3 | 0 | 3 | 66,7 |
Rādītāju skaidrojums
- Dalība
- Spēlēja — piedalījās spēlē. DNP — bija pieteikts, bet laukumā nedevās.
- Rezultāts
- Spēles rezultāts.
- BLK
- Bloķēti pretinieku metieni.
- PTS
- Gūtie punkti.
- STL
- Pārtvertas bumbas.
- AST
- Rezultatīvas piespēles.
- MIN
- Laukumā pavadītais laiks minūtēs un sekundēs.
- REB
- Atlēkušās bumbas kopā.
- +/−
- Komandas gūto un zaudēto punktu starpība, kamēr spēlētājs atrodas laukumā.
- TO
- Pieļautās kļūdas.
- EFF
- Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā.
- FD
- Pretinieku piezīmes pret spēlētāju.
- PF
- Spēlētājam uzskaitītās piezīmes kopā.
- 2PM
- Precīzie divpunktu metieni.
- BA
- Spēlētāja metieni, kurus nobloķēja pretinieks.
- FTM
- Precīzie soda metieni.
- 3PM
- Precīzie trīspunktu metieni.
- DRB
- Atlēkušās bumbas aizsardzībā.
- ORB
- Atlēkušās bumbas uzbrukumā.
- 2PA
- Visi izpildītie divpunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- FTA
- Visi izpildītie soda metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 2P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: divpunktu metieni.
- FT%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: soda metieni.
- 3PA
- Visi izpildītie trīspunktu metieni, gan precīzie, gan neprecīzie.
- 3P%
- Precīzo metienu īpatsvars procentos: trīspunktu metieni.
Sezonas labākās spēles · visi posmi
| Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts. | Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs. | Sacensību vecuma grupa. | |
|---|---|---|---|
| Gūtie punkti. | 45 | 2026-04-19 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
| Atlēkušās bumbas kopā. | 12 | 2025-11-28 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
| Rezultatīvas piespēles. | 6 | 2025-12-03 · BK Smiltene K40+ | K40+ |
| Pārtvertas bumbas. | 5 | 2025-12-10 · Old Crabs K40+ | K40+ |
| Bloķēti pretinieku metieni. | 1 | 2026-05-02 · Ogres Milži K40+ | K40+ |
| Efektivitātes rādītājs, kāds norādīts oficiālajā statistikā. | 43 | 2026-04-19 · BK Ventspils Brīvosta K40+ | K40+ |
Rādītāju skaidrojums
- Rādītājs
- Attiecīgajā spēlē sasniegtais rezultāts.
- Spēle
- Spēle, kurā sasniegts attiecīgais rādītājs.
- Grupa
- Sacensību vecuma grupa.
Avots: sacensību oficiālais protokols. — = dati nav pieejami. DNP = nepiedalījās. Tabulas iespējams ritināt horizontāli un kārtot pēc kolonnu virsrakstiem.



